Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı bılaşık makinesi arıyorum iyi yıkasın kafi önerileriniz neler?
  • dün akşam bir sitede beko bm8008 ilanı gördüm "ücretsiz 7 yıl garantili" yazıyor fiyat uygun geldi, sipariş vermeden önce sorayım dedim mesaj gönderdim, gelen cevap "ek garanti ücretlidir" oldu ... "o halde ürün ilanındaki ücretsiz 7 yıl garantili ne anlama geliyor ?" diye tekrar sordum gelecek cevabı bekliyorum ...
  • cevap geldi; "ÖZÜR DİLERİZ BİR YANLIŞLIK OLMUŞ HEMEN DÜZELTİYORUZ. İYİ GÜNLER DİLERİZ." ...

• Profilo 4223 hakkında yorum yapacak varmi acaba yada 1000 1200 civarına makine onerecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Görseli eklerken üzerindeki İlana bakmamışlar zannedersem :) belki ona güvenip alanda olmuştur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Siemens Almanya Üretimi Bulaşık makinesi düşünenler için;

SN236I00IT - 1650,00 Tl

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

-------------------------

SN257I00MT- 1880,00 Tl

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

Dileyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Serdar 0553 397 6676

Nasıl alabileceğiz hocam kredi kartı taksitli güvenli sistem önemli tabiki.

• atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Dilerseniz anlatabilmem için görüşelim 05533976676 Serdar ben.

• Mükemmel makina istiyorsanız Miele almanız lazım :) O fiyata başka marka alınmaz zaten.

Miele G 4203 Active modelini tavsiye ederim.Bütçenizi bilmiyorum ama fiyatına göre alabileceğiniz en iyi makinedir.

Not: PM atmışsınız fakat size pm atılamıyor, özel mesajı kapatmışsınız cevabı buraya yazayım.

• Fünfzehn kullanıcısına yanıt
    Electrolux Esf5531low ve ya yerli isterseniz Arçelik 8 programlılara bakabilirsiniz.

• MediaMarkt'a gidip üretim yerine bakabilirsiniz.Fakat üretim yeri çok önemli değil.Miele gerçekten kalitelidir.Almanya'da üretilen bir Bosch ürününe göre 2 kat daha fazla kullanım ömrü sunar.Dediğim gibi Miele fiyatına ben başka markaya bakmam şahsen.Üretim yerine takılmayın.

Not: Maalesef PM'den sorduğunuz soruya ancak buradan cevap verebiliyorum, sizin pm kapalı.Ayarlara bakın belki bulabilirsiniz.

• Arkadaşlar bu iki makineden birini alacağım ve burada konusunu açıp inceleme yapacağım.

Miele G 4203 SC Actice.
    Eletrolux ESF 8810 ROX.

Biri Miele giriş, diğeri Eletrolux en üst seri.
    Ön yargısız hangisini alacağıma yardımcı olabilirmisiniz.

• 900-950 lira arası (maks. 1000) profilo bulaşık makinesi arıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

Vestel BM- 803
    Beko BM 6006

benzer özellikleri var fiyatları da yakın (1400-1450), sadece kapasite bilgisi olarak beko 12, vestel 15 kişilik yazıyor ...
    eski makinemiz beko, yenisinin iç hacmi daha büyük olsun diyoruz ama şart değil önemli olan performans ve kalite ...
    hangisini tavsiye edersiniz ?..

EK: Vestel BMJ-L503 X
    Arçelik 6364

NOT: başka önerilere de açığım ... fiyat 1500'ü geçmemek kaydıyla ...

önceki mesajımda sormuştum şimdi seçenekleri netleştirdim arkadaşlar ...

Beko BM 6006
    veya
    Siemens SN 26 L 282 TR

özellikleri çok yakın ikisi de 6 program, beko'nun tabanı çelik, siemens'in polinox ...
    siemens'in çatal-bıçak üst sepet şeklinde ama yedek sepet alınabiliyormuş, beko klasik sepetli ...
    beko bayide 1.450, siemens bayide 1.420 lira ...

ne dersiniz ?.. karşılaştırma için ...http://www.epey.com/bulasik-makinesi/karsilastir/30785-30941/siemens-sn26l282tr_beko-bm-6006/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 22 Nisan 2017; 17:58:20 >

• Nemrut17 N kullanıcısına yanıt
    Ben olsam Miele alırdım hocam.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Benim oyum Electrolux ESF5531Low'dan yana :) illa ikisi arasından derseniz, Polinox'a pek sıcak bakmadığım için Beko derim.

• Miele bu modeli bana kalitesiz geldi, en istediğim iki özellik yok (kapının istediğim açıda durması, kapının yıkama bitince açılması).
    Yinede kaliteli olduğu bariz belli.
    Artık evdeki karara göre hareket edeceğim.

• Nemrut17 N kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı hangisi ise o olsun.2 özellik eksik olsa da, bence kalite ve verdiği performansa değer.Yine de en doğrusunu her iki modeli de kullananlar bilir.

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.