Şimdi Ara

Bugün patron maaşları düşürdü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
6.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben ne diyommmm sen diyon Bugün patron maaşları düşürdü 

Ben özel üniversitelerden bahsetmiyorum üniversiteye kadar olan zorunlu eğitimin devlet tarafından ücretsiz karşılanması gerektiğinden bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: onrblt26

ben ne diyommmm sen diyon  

Ben özel üniversitelerden bahsetmiyorum üniversiteye kadar olan zorunlu eğitimin devlet tarafından ücretsiz karşılanması gerektiğinden bahsediyorum.

zorunlu eğitim zaten ücretsiz nedemeye çalışmışsın bende onu anlamadım,kardeşimde öğretmen öğrencilerden para almıyorlar yani ders başı,nedemek istemişsin belli değil..

özel okul denilen sistem tüm dünyada var onun kapatılması zor, zorlanıyorsan ödemelerinde alırsın devlet okuluna çocuğunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Aralık 2020; 13:5:38 >
  • Yüzde 20 bence az olmuş 40 falan olması lazım. Kolay mı itibarlı saray yürütmek? Herkes elini taşın altına koyacak.

• Dış minnaklar ülkemize saldırırken senin dert ettiğin şeye bak !

Ne diyoruz;

BAYRAĞIMIZI İNDİREMEYECEKSİNİZ!

EZANIMIZI SUSTURAMAYACAKSINIZ!

VATANIMIZI BÖLEMEYECEKSİNİZ!

Dış minnak realitesi varken gerekirse maaş bile almadan çalışacaksın!

Merak etme yakında andromeda ve samanyolu galaksi lideri yeni bir saray dikip dış minnakları kovalayacak.

Sadece sabır kardeşim sadece sabır!

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Ben zaten çocuğumu özel okula vermedim bahsettiğim şey tamamen bunların kapatılması...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrblt26 -- 4 Aralık 2020; 14:39:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrblt26

Ben zaten çocuğumu özel okula vermedim bahsettiğim şey tamamen bunların kapatılması...

nedemek istiyorsun hiç birşey anlamadım sen turşu ediyon özel okulların masraflarını devletmi kaşılasın daha neler ne saçma şey..adı üstünde "özel"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Aralık 2020; 14:40:5 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

zaten belirli kısmını karşıladı özel okul masraflarının adam kuyumcu çocuğunu özel okula gönderiyor birde utanmadan devletten destek alıyor. Özel okul olmamalı diyorum zorunlu eğitim süresince devlet bu adamlara yapacağı yardımlarla okul açsın...

• Yorumların neredeyse yarısı, özel okul çalışanlarının memur olduğunu sananlara ait.
    Özel okul sahipleri tam sırtlandır. Atanamamış öğretmenleri üç kuruşa, sonuna kadar sömürür. Hükümet de bunların palazlanmasının önünü açtı. Vatandaşı mecbur etti.
    Buralarda yıllık sözleşmeler vardır. Her yaz "Yenilenecek mi acaba? “ diye titrersin.
    Biriyle görüşmeye gitmiştim... Tepeden tırnağa Lacoste giyinmiş. A6 araç altında. Öğretmen değil, müteahhit gibi. Yanar döner...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolej özel olmuyor mu? Memuru niye etkilesin şimdi?

• Sokaklar arabayla dolu.Herkesin elinde ayfon var.Nasıl bu kadar nankör oluyorsunuz reisden önce bu ülkede hiç kimsede ayfon yoktu.Şükredin nankör münafıklar!

• Cem kullanıcısına yanıt
    Kurumsal firmalarda patronlarda sıkıntı çekiyor. Konuya nereden baktığınız önemli. He bakkalda çalışıyorum diyorsan orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademtrn7

Kurumsal firmalarda patronlarda sıkıntı çekiyor. Konuya nereden baktığınız önemli. He bakkalda çalışıyorum diyorsan orası ayrı

Şu foruma ilk girdiğimde ilk attığım mesajı merak ediyorum.. Acaba ne yazmıştım. Ne yazmışsam yazayım muhtemelen birini alıntılamamışımdır. Hoş gelmişsin gardaş. Bugün patron maaşları düşürdü 

Hahah iyi bildin hoş buldum ama yazdığım sözlerin yerini bulması için bunun yapılmasında bir sorun görmüyorum ben
  • quote:

Hahah iyi bildin hoş buldum ama yazdığım sözlerin yerini bulması için bunun yapılmasında bir sorun görmüyorum ben

Burada mesele ne yazdığın değil kim olduğun yada eskiden kim olduğun Bugün patron maaşları düşürdü Huylu huyundan vazgeçmez, banlanan yine banlanır, isterse 10 hesap açsın Bugün patron maaşları düşürdü 

Forum açısından söylüyorsan eğer, hiç kimseyim. İlk kez bu foruma kayıt oldum sebebi ise bir hesap satın almak Dışarıda kim olduğumu soruyorsan onu da açıklarım sorun değil. Banlandıktan sonra üst üste hesap açacak kadar boş zamanı olan biri değilim. Dediğim gibi bakkalda çalışıyorsak o farklı
  • quote:

Forum açısından söylüyorsan eğer, hiç kimseyim. İlk kez bu foruma kayıt oldum sebebi ise bir hesap satın almak Dışarıda kim olduğumu soruyorsan onu da açıklarım sorun değil. Banlandıktan sonra üst üste hesap açacak kadar boş zamanı olan biri değilim. Dediğim gibi bakkalda çalışıyorsak o farklı

Eminim öyledir Bugün patron maaşları düşürdü 

Haha çok ilginç. İlk kez kayıt olduğum forumda aldığım ilk yanıtın paranoyaklığı ilgi çekici. Anlıyorum zaman öldürmek için bu yöntemi kullanıyorsunuz, depresifliğin üst seviyeleri olmalı.. Fakat herkes sizler gibi bu forumları oturduğunuz yerden milyonları kazanıp kaybetmiyor maalesef. Patron diyen bir insanı akpli olarak düşünmeniz, içinde bulunduğunuz tek şeritli olan yolu yüzünden kaynaklanıyor. Benim aklıma patron denilince şirketler holdingler geliyor ve bu büyük firmaların kaybettiği milyon liralar. Dar yaşantı dar düşünceyide beraberinde getiriyor. Dediğim gibi bakkalda çalışıyorsanız orası farklı Neyse zaman harcanmaya değecek bir ortam olduğunu göstermeniz taktir edilesi.İyi akşamlar
    Haaa, bu arada foruma kayıt olma ile ilgili durumum ekte mevcuttur;

Bugün patron maaşları düşürdü

• Hocam geçmiş olsun.

Samimiyet varsa dişinizi sıkmanızı birlik olmanızı tavsiye ederim. Yani kurum kültürü varsa yeri gelince patronda sizi destekliyorsa varsın kemer sıkılsın.

O yüzde 20 fark kurumu ayakta tutacak fark olabilir. Çok çarenizde yoktur büyük ihtimal ama olumlu bakmaya çalışın. Okulun iflas edip kapnmasından iyidir.

• Ortada gerçekten bir sendika olsaydı şu an herkes hakkını arardı fakat bu ülkede hak aramak eşittir bölücülük

90ların faili meçhullerle dolu Türkiye'sinde bile bunun 100 katı grev, hak arama, toplu sözleşme gibi olaylar vardı

Yapacak birşey yok, şu an tüm sektörlerde patron ne derse o oluyor, çalışan hakkı sıfıra yakın

• Ögretmenlere acimiyorum dunyanin en boş bölümü sirf rahat diye doldurmussunuz abicim hak ediyorsunuz hicbir uretken faaliyeti yok ogretmenlerin. İs bulduguna sukret. Mat Geo gibi zor derslerin hocası bile olamadiysan bu piyasa ne yapsin awk. Lisedeki edebiyat hocalarim dünyanın en bos adamlariydi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.