Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.163
Cevap
97
Favori
547.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yeni ruslardan biri, günlük sapmasını 4 sn ölçtüm inanır mısınız mekanizmasına bakım dahi yaptırmadım çok temiz çıktı.

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Vialux'e eski bir kayış taktım oldu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 17 Mart 2012; 12:32:42 >

• @eddy hayırlı olsun vostok ta bir harika cok temiz gözüküyor..vialux e kayış cok yakışmış bence..
  • Çok teşekkürler hocam daha iyileri sizin olsun
  • Vostok mint condition (NOS) gibi duruyor. İnanılmaz temiz. Vialux'e kahve kordon yakışmış.
  • Bu da benden gelsin, Burbank hocama sözüm vardı. Ricoh fotoları biraz geç kaldı, pardon.

• Sağol Can hocam XL'i biliyordum da sende ki Ricoh da çok harikaymış, pırıl pırıl maşallah. Takvimi pompalı mı?

Edit: Bir de Bornova taraflarında rodaj yaptırabileceğim bir yer biliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 17 Mart 2012; 19:57:15 >
  • Sağol eddy.
    Evet takvim pompalı. Bu arada kasaya polish uygulandı, mekanizma komple temizlendi Valjoux usta tarafından. Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Saat resmen yeniden doğdu, tam bir dress-watch oldu yeni koyu kahve kayışıyla.

Edit: Bornova'da herhangi bir adres bilemiyorum mekanizma rodajı için. Valjoux ustayla bir görüş istersen, ama rodaj için min. 2 gün saatin saatçide kalması gerek. Sapmayı minimuma indirgemek için gerekli bu süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 17 Mart 2012; 20:04:56 >
  • Üstte yayınladığım Vostok iki gündür 0 saniye sapma yaparak ağzımı açık bıraktı
  • It is a Russian Made...

Söz konusu dayanıklılıksa, SSCB bir numaradır.
  • Merhaba arkadaşlar..Uzun bir bekleyiş, bakma, sorgulama, araştırma süreci sonrasında Maurice Lacroix LC 1148 model saat aldım. Bu saatle birliket bir çok saat aklımdaydı ve işin açıkçası Sirkeci'ye de beğendiğim Seiko Veltura Drive Kinetic modelini almaya gitmiştim. Sonra, aniden ''madem bu saate 1700 TL gibi bir para vereceğim, bari evladiyelik, ömürlük, marka bir saat alayım'' diye düşündüm. Ver elini Konyalı Saat! Oraya adım atmamla da, bu saati almam kaçınılmaz oldu artık. Kafaya koymuştum çünkü o fiyat aralığını. Satten memnunum, görüntüsü itibariyle koluma yakıştığını düşünüyorum. Tek dert, gidip hanıma anlatabilmekte : )) Sevgiler, saygılar..

• Orientle devam.

• @corova saatiniz hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın bence çok hoş bir model.

Ben de bu arkadaşla beraberdim bütün gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 20 Mart 2012; 21:24:29 >
  • Teşekkür ederim. Sen de klasikçisin, Seiko 5 süperdir : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: corova

Merhaba arkadaşlar..Uzun bir bekleyiş, bakma, sorgulama, araştırma süreci sonrasında Maurice Lacroix LC 1148 model saat aldım. Bu saatle birliket bir çok saat aklımdaydı ve işin açıkçası Sirkeci'ye de beğendiğim Seiko Veltura Drive Kinetic modelini almaya gitmiştim. Sonra, aniden ''madem bu saate 1700 TL gibi bir para vereceğim, bari evladiyelik, ömürlük, marka bir saat alayım'' diye düşündüm. Ver elini Konyalı Saat! Oraya adım atmamla da, bu saati almam kaçınılmaz oldu artık. Kafaya koymuştum çünkü o fiyat aralığını. Satten memnunum, görüntüsü itibariyle koluma yakıştığını düşünüyorum. Tek dert, gidip hanıma anlatabilmekte : )) Sevgiler, saygılar..

Hayırlı olsun, çok beğendim , kolunuzda da çok şık durmuş, güzel günlerde kullanın

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Buda benim emektar
  • Buda önceden bahsettiğim İsviçre'li

Mekanizması daha yeni bakımdan geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

quote:

Orijinalden alıntı: corova

Merhaba arkadaşlar..Uzun bir bekleyiş, bakma, sorgulama, araştırma süreci sonrasında Maurice Lacroix LC 1148 model saat aldım. Bu saatle birliket bir çok saat aklımdaydı ve işin açıkçası Sirkeci'ye de beğendiğim Seiko Veltura Drive Kinetic modelini almaya gitmiştim. Sonra, aniden ''madem bu saate 1700 TL gibi bir para vereceğim, bari evladiyelik, ömürlük, marka bir saat alayım'' diye düşündüm. Ver elini Konyalı Saat! Oraya adım atmamla da, bu saati almam kaçınılmaz oldu artık. Kafaya koymuştum çünkü o fiyat aralığını. Satten memnunum, görüntüsü itibariyle koluma yakıştığını düşünüyorum. Tek dert, gidip hanıma anlatabilmekte : )) Sevgiler, saygılar..

Hayırlı olsun, çok beğendim , kolunuzda da çok şık durmuş, güzel günlerde kullanın

Çok teşekkür ederim. Yorumunuza sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Bu yeni ruslardan biri, günlük sapmasını 4 sn ölçtüm inanır mısınız mekanizmasına bakım dahi yaptırmadım çok temiz çıktı.

Vialux'e eski bir kayış taktım oldu gibi

gerçekten mükemmeller maaşallah

bu saatleri nerden bulabilirim sizden model ve tahmin i fiyat rica etsem ben ...

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

kordon çok hoşuma gitti,bu kordonlar nereden temin ediliyor ölçüye göre sipariş edilir mi ve fiyat ortalaması nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.