Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.177
Cevap
97
Favori
547.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burbank

Polish

Yine turnayı gözünden vurmuşsun. Güle güle kullan.

Sağol dostum, ama saat bana ait değil. bir aile büyüğümün, satmam için bana bıraktı, 1 aydır bende. kendimemi ayırsam diye çok kararsızım, ama başka bir planım var. o yüzden birikimimi o tarafa aktarmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polish

quote:

Orijinalden alıntı: baymore

Bugün nihayet aldim kolumdaki saat Orient Racing Skeleton CFT00004B aslinda daha çok kulagima taktim gibi makinanin sesini dinliyorum mükemmel:)
     Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

hayırlı olsun, çok keyifli bir saatdir

Tesekkürler.

• Mako XL Blue

• Çok güzel. Kolunuza da çok iyi oturmuş.
  • şu orient resimlerini gördükce pvd mako aklıma geliyor ...ne zaman kutuda yerini alacak ah ah
  • Bugün bunulayım

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Normalde para vereceğim bir saat değil ama hediye kendileri. Deri kordonlu tek saatim diyebilirim. Bu arada mekanizmasına baktım: Miyota.
  • Gündüz fenerim benim..

• @ Can-KSK

Orient çok hoş duruyor güle güle kullanın modeli nedir acaba ?
  • Teşekkürler serkan, aslında alalı 8-9 ay oluyor ama pek kullanmıyorum. Modeli FEM7A004R.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Çok güzel. Kolunuza da çok iyi oturmuş.

Teşekkür ederim burbank

quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

şu orient resimlerini gördükce pvd mako aklıma geliyor ...ne zaman kutuda yerini alacak ah ah

Mako XL in PVD si var mı ki ? Ben hiç rastlamadım, varsa lütfen resim, link vs paylaşır mısınız? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

@ hozburun

http://www.automaticwatchreview.com/k/?view=item&id=350539642593&name=New+Orient+Mako+Automatic+Scuba+Diver+Silver+Men+Watch+Orient+Nice+Gift+Box+

abi ne yaptın sen ya XL süpermiş ama herhalde özel yapım felan? Satılan bu şekilde standart var mı? On numara olmuş Kara şimşek

• @ hozburun

sanırım orient bu şekilde satmıyor alan şahış pvd kaplatıp bir nevi modlayıp satıyor gerçekten muhteşem görünüyor bulsam hemen bir tane alırım
  • quote:

@ hozburun

sanırım orient bu şekilde satmıyor alan şahış pvd kaplatıp bir nevi modlayıp satıyor gerçekten muhteşem görünüyor bulsam hemen bir tane alırım

+1 beni de yaz , ciddiyim ...
  • off nato kayışla inanılmaz durmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

quote:

@ hozburun

+1 beni de yaz , ciddiyim ...

@ hozburun

ok araştırayim yurt dışındaki arkadaşlara bir sorayım şu kara şimşeği

@ eddy

bu saate ip bağlasan yine güzel yine güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Gündüz fenerim benim..

Sade ve şık

• Aynen haklısın vector.
    Şık ve sade.
  • arkadaşlar pvd mako var ,daha güzel nato kayış ta var ama japonyadaki arkadaş bulamadı daha dogrusu zaman azlıgından yeteri kadar araştıramadı bende ah çekiyorum bu sayfada paylaşamadıgım için acıkcası ama yeri hep boş kalıcak, nasılsa bir gün benim olacak , kurtulamaz :):) en kötü yeni mako ile bir varyasyonum var onu bulabiliyorumda belki küçük kardeşi alıcak agabeyin yerini ;) bu arada bu başlıgıda saatler başlıgı yaptık helal olsun bize ..saatler başlığı ne oldu? neden kapandı? yenisi açılmıyacakmı ???
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.