Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tuncayeren Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.177
Cevap
97
Favori
547.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: H.

Özel üretim Cali Dial Radiomir

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

• quote:

Orijinalden alıntı: glazer

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Biraz araştırma yaptım gerçekten çok baba bir saat benimde baya hoşuma gitti yalnız biraz ihtiyar işi gibi kalıyor sanki......^^

DS1 klasik ile spor arasıdır benim görüşüme göre, hem spor,günlük kıyafetinizle hemde takım elbiseyle takılabilinir.

Eyvallah ben bi fiyat araştırmasına gireyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: glazer

quote:

Biraz araştırma yaptım gerçekten çok baba bir saat benimde baya hoşuma gitti yalnız biraz ihtiyar işi gibi kalıyor sanki......^^

DS1 klasik ile spor arasıdır benim görüşüme göre, hem spor,günlük kıyafetinizle hemde takım elbiseyle takılabilinir.

Eyvallah ben bi fiyat araştırmasına gireyim.

git hocam hatta aldığın fiyatları burada paylaşırsan çok iyi olur, almayı düşünecek arkadaşlarımız olabilir..DS1 sonuçta fiyatına göre oldukça iyi bir saattir ve tercih edilebilinir

• cep telefonuyla çekebildim affedin
  • SAATLER başlığı neden kilitli..
  •  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
  • Deniz

Güle güle kullan. Bir fotoğrafını koyarsın şuraya artık. Hangi rengi aldın merak ettim.
    İstanbul'a gelmişsin haberimiz yok. Buluşup görüşürdük.
    Hala buralardaysan bir pm at.
  • Son zamanlardaki favorim Aviator 24h.

• Orient CDB02003S Semi Skeleton Automatic:

• quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Deniz

Güle güle kullan. Bir fotoğrafını koyarsın şuraya artık. Hangi rengi aldın merak ettim.

Sağol Burbank hocam, fotoğraf işini haftasonundan sonra detaylıca ele alacağım, bir aksilik çıkmazsa. Söz verdiğim üzere Ricoh'u da fotoğraflayıp ekleyeceğim. Valjoux usta sağolsun yeni baştan temizleyip, sıfırladı saati. Makinesi hakkında detaylı malumatı saati teslim almaya gittiğimde öğreneceğim.
    Önümüzde ki hafta bol foto bekleyin benden..
    Ne yazık ki İstanbul ziyaretim bu seferlik çok çabuk ve kısa oldu. Kendime ayırabildiğım tek günde gittim Mako XL aldım ve Karaköy'de fıstıklı ve cevizli baklava ısmarladım kendi kendime. Onun haricinde pek bir yere çıkamadım.
    Ek: Bu arada Mako XL siyah kadrana sahip.

@Musavas
    Aviator kordonu ile çok havalı duruyor.

@vincentvega
    Kadranı bana pek hitap etmesede, mavi kollarıyla güzel bir Orient.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 8 Mart 2012; 23:38:07 >

• Seviyorum üleyyynnnn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Deniz

Sağol Burbank hocam, fotoğraf işini haftasonundan sonra detaylıca ele alacağım, bir aksilik çıkmazsa. Söz verdiğim üzere Ricoh'u da fotoğraflayıp ekleyeceğim. Valjoux usta sağolsun yeni baştan temizleyip, sıfırladı saati. Makinesi hakkında detaylı malumatı saati teslim almaya gittiğimde öğreneceğim.
    Önümüzde ki hafta bol foto bekleyin benden..
    Ne yazık ki İstanbul ziyaretim bu seferlik çok çabuk ve kısa oldu. Kendime ayırabildiğım tek günde gittim Mako XL aldım ve Karaköy'de fıstıklı ve cevizli baklava ısmarladım kendi kendime. Onun haricinde pek bir yere çıkamadım.
    Ek: Bu arada Mako XL siyah kadrana sahip.

@Musavas
    Aviator kordonu ile çok havalı duruyor.

@vincentvega
    Kadranı bana pek hitap etmesede, mavi kollarıyla güzel bir Orient.

Sağol Can-KSK,

kordonu ebay'den aldım, orjinali timsah desenli siyah kordondu, bu ona göre çok daha güzel.

• 1 sayfaya çifte Night Hawk düşmüş. Çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

Seviyorum üleyyynnnn

Bu saati çok beğendim güle güle kullanın ne kadara aldınız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ardagame

quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

Seviyorum üleyyynnnn

Bu saati çok beğendim güle güle kullanın ne kadara aldınız acaba

Teşekkür ederim dostum, geçen sene ebayden 240 USD civarlarına almıştım tam hatırlamıyorum, severek kullanıyorum...

• orientler ve citizenler çok şık iyi günlerde kullanın..
  • bu kadar çok buton ve tepeye sahip bir saat takacağımı pek düşünmüyordum, Ama son 15 gündür kesintisiz hergün kolumda. Çok başarılı bir saat, önyargılarımı yıktı.

Masterpiece Chrono Globe;

• quote:

Orijinalden alıntı: polish

bu kadar çok buton ve tepeye sahip bir saat takacağımı pek düşünmüyordum, Ama son 15 gündür kesintisiz hergün kolumda. Çok başarılı bir saat, önyargılarımı yıktı.

Masterpiece Chrono Globe;

The end...

Sıkıldığınız zaman haberim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hozburun -- 9 Mart 2012; 23:09:09 >

• Sağol hozburun,

Ben kronograf saat pek tercih etmiyorum, bu yüzden çabuk sıkılabilirim. Ama sen benim sıkılmamı bekleme :) , sahibinden'de aynısından var;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-maurice-lacroix-masterpiece-mp6398-68209857/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: polish

Sağol hozburun,

Ben kronograf saat pek tercih etmiyorum, bu yüzden çabuk sıkılabilirim. Ama sen benim sıkılmamı bekleme :) , sahibinden'de aynısından var;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-maurice-lacroix-masterpiece-mp6398-68209857/detay

sağol da, abi adam 2300$ yazmış, ben senin sıkılmanı bir ömür beklerim Zamanı gelince yaparsın bir güzellik forumdaşına ;)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.