Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.163
Cevap
97
Favori
547.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polish

bu kadar çok buton ve tepeye sahip bir saat takacağımı pek düşünmüyordum, Ama son 15 gündür kesintisiz hergün kolumda. Çok başarılı bir saat, önyargılarımı yıktı.

Masterpiece Chrono Globe;

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Üstad yine konuya imzasını atmış Güzel bi seçim olmuş

• Bende de casio ef-519d var. saati yeni aldım ancak saatin tarih ve gün ayarını yapıyorum. öğlen iki gibi gün değişiyor. tarih de geç değişiyor. bu sefer ayın 10 u olunca 9u gösteriyor. ben 10 a alıyorum. gece 01.00 da aldım sabah ayın 11 i olmuştu. bu sefer de bir gün önceden değişti. yardım ederseniz çok sevinirim!

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Burdakilerin yanında pek bişi değil ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 13 Mart 2012; 11:16:52 >

• XL şahane

Yarın kordonu değişecek bir aksilik çıkmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 13 Mart 2012; 18:20:59 >
  • Bugün 45 dakikalığına taktığım saat, Starck O-Ring.

• Bu temiz ve diri Vialux'ü Türk saatte gördüm ilkin. Gerçekten alttan saniyesiyle çok hoş duruyor. Ona beyaz dikişli, koyu kahverengi kordon yakışır bence.

O-Ring orjinal bir görüntü sergiliyor. İddialı bir saat.
  • Zevklerimiz aynı fakat kordon'u saati aldığım tamirci hediye edecek bende beyaz dikişli koyu kahve kordon istedim ama elinde beyaz dikişli olmadığını söyledi muhtemelen düz kahverengi bir kordon olacaktır ama ilerde değiştiririm muhtemelen kordonu tekrardan. İşin ilginç tarafı çevremdeki kızlar bayıldılar saate ben halbuki bayanların pek beğeneceğini sanmıyordum hatta hediye etmem için baskı kuranlar bile oldu ama vazgeçmedim saatimden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Mako XL deri kordonla yakıyor

• Bende de Casio EF-519d var. Daha yeni aldım ve bir şikayetim olmadı. Kendi çektiğim fotoğrafı koyamadım dosya çok büyük dedi bunu koyayım.

• @hozburun

Sağol Vector dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 14 Mart 2012; 20:08:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Parlıyor hocam hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: eddy

@eddy vialux un yeni kordonlu halini bekliyoruz ama .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 15 Mart 2012; 14:46:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

XL şahane

Yarın kordonu değişecek bir aksilik çıkmazsa
    bugün kumarbaz ruhum kabardı sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 15 Mart 2012; 14:46:25 >

• @bayguru saatinizi yeşil çuha örtünün üzerinde hayal edebiliyorum, muazzam Bu arada iki rus ve bir tane isviçre vintage kurmalı saat geçti yeni elime onlarla ilgileniyorum şuan kordonu almaya vakit ayırıp gidemedim
  • Hayırlı olsun Eddy yeni vintage'ler. Bereketli olmuş anladığım kadarıyla ziyaret. Katılamadığıma üzüldüm.
    Bol fotolu bir toplu inceleme bekleriz artık.
  • Çok sağol Can keşke sen de gelseydin gerçekten güzel geçti. Saatlerin biraz bakıma ihtiyacı var o işlerini halledeyim buradan paylaşım yaparım muhakkak
  • Benim sevgili mavişim ;)

• Tissot PRC200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 16 Mart 2012; 11:15:42 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.