Şimdi Ara

Bugun Iphone 4S mi aldım ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en sonunda bugun gittim aldım ıphone 4s cihazı şimdi actım itunes bagladım güncelleme var dedi ois 7 yükseltin yazdı tıkladım bakalım indiriliyor ne olacak gerçekten ıphone farklı yanlız arkadaşlar bu siri türkçe çeviriyorlar nasıl yapabiliriz bunu bilen var mı ?

• Siriyi Türkçe kullanabilmen için jailbreak lazım. 7 için jb henüz yok. Eğer güncelleme yapmasaydın jb ile Türkçe siri kullanabilirdin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keçke 7ye hiç geçmeseydin be kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Siriyi Türkçe kullanabilmen için jailbreak lazım. 7 için jb henüz yok. Eğer güncelleme yapmasaydın jb ile Türkçe siri kullanabilirdin

6.1.3 içinde JB yokki.

• daha güncellemedim daha pc dosya indiriyo 1.20 Gb dosya boyutu sizce 7 yüklemeye gerek var mı deger mi yüklemeye ?? 6.1 iyimidir ..
  • 6.1.2 ya da daha alttaysa güncelleme bekle biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknisye

daha güncellemedim daha pc dosya indiriyo 1.20 Gb dosya boyutu sizce 7 yüklemeye gerek var mı deger mi yüklemeye ?? 6.1 iyimidir ..

aman geçme kardeş. çok pişman olursun diyeyim.
    kalabildiğin kadar kal o versiyonda..

• İptal ettim ıphone sürümü 6.1.2 şu anda siri hakkında bilgi verirmisiniz o zman türkçe nasıl yapılır ..
  • quote:

İptal ettim ıphone sürümü 6.1.2 şu anda siri hakkında bilgi verirmisiniz o zman türkçe nasıl yapılır ..

gül gibi versiyon.
    hemen jb yap ,sakın yükseltme.

• quote:

İptal ettim ıphone sürümü 6.1.2 şu anda siri hakkında bilgi verirmisiniz o zman türkçe nasıl yapılır ..

http://forum.donanimhaber.com/m_60133675/tm.htm bunu bulabildim bi bak bakalım .
  • İşte nasıl yapacam o dediginizi ve nerden biraz bilgiye ihtiyacım var ...
  • Bilader tum iphone sahiplerinin istedigi durumdasin 6.1.2bende olcakkk :D jb yap ios7jb cikana kadar kullan misss.jb hakkinda bilgi verirdimde okadar coook bilgi var ki benim anlatmam gereksiz ve yetersiz kalir ama tek bisey soyliyim jb mukemmeldir ve garanti disinda birakmaz bi restoreye bakar

• Kalmanı öneririm bende. iOs7'nin güncellenmesi lazım en azından 4-4s için.(5-5c-5s kullanmadım onları bilemiyorum)
  • Şu an telefonu 6.1.2 de olması için iç geçiren çok kişi var

siz de 7 ye geçerek elinizdeki nimeti kaçırmayın derim
  • 4s kullanıyorum ve ios 7 kurdum gayet memnunum bence yükseltmelisin.
  • ois 7 okudugum yorumlara göre baya olumsuz bir yönde ilerliyomuş genelde çoğu kişi şikayetci ilginç bi durum ama kimi apple şikayet etmiş hastalık yapıyor diye temaları falan baş dönmesi gibi falan birde 7 yükleyince geri de döneme me gibi sorun da varmış bunları görünce iyiki 7 yüklememişim diyorum ..
  • Evasi0n.com a gir ve indir.
    Just do it 😃

• Güle güle kullanın. Jb yapın, mükemmel bişey.

• Ne kadara aldın dostum ?

• Deli misin arkadaş
    Millet ios 7 den geri dönmek için,her gün konu açıyor,sen yükseltecem diyorsun,yapma

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.