Şimdi Ara

IPHONE 4S ' ten sonra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , elimdeki IPHONE 4S ' in nazlarından bıktığımdan dolayı yeni bir telefon almayı düşünüyorum fiyat aralığı maksimum 1500 TL,
    Aradığım özellikler ;
    - Kamerasının ortalama üstü olması
    - Kronik sorunları olmaması (Iphone 4S'teki gibi wifi yok olması , ekran solması , tuş bozulması , durduk yere ısınması vs.)
    - Belleğinin yüksek veya yeterli olması.(Zira Iphone'da uygulamayı açtıktan sonra zınk diye kapanması artık gına getirdi hiçbirşey açılmıyor telefonda)
    - Tek oynadığım oyun Clash of Clans ' ı mükemmel şekilde oynatması :)
    - Pilinin uzun süre dayanması.

Yardımcı olabilcek arkadaşlar yazmaktan çekinmesin , SONY telefonları baya beğeniyorum bu arada.

• z3 compact yada z2
  • Tavsiyeniz için teşekkürler , Z3 Compact benim için güzel gibi görünüyor acaba eski bir telefon mu ve yazılımı güncel mi ?
  • tek oynadığın oyun clash of clans ise m4 aqua 8gblık depolamasıyla yetersiz görünse bile seni tatmin edecektir ve fiyat anlamında da en hesaplı tercihlerden biri olabilir senin için.
    onun dışında yine de 8gb'ın yetersiz geleceğini düşünürsen -ki hakkın var- z3 compact bir diğer tercihin olmalı..
  • Yanlış hatırlamıyorsam cihaz 2014'ün son çeyreğinde çıktı.Yazılımı güncel android 5.0 lolipop kullanmakta ileride gelecek güncellemeleri de alacaktır
  • Z3c

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır herkese çok teşekkürler , Z3 Compact alacağım büyük ihtimal ama kesin demiyim gidip elime alıp bakcam Z2 ile Z3 Compact' a

@Karamelli Sundae > M4 Aqua ' ya baktım da o fiyata ondan üstün alınabilir gibi geldi sanki biraz pahalı değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradisia -- 21 Temmuz 2015; 20:09:43 >
  • Z3compact hem ekran cozunurlugu hemde batarya ile.oyunda cok cok iyi,sony z serisine uzun güncelleme veriyor,z ve z1 bile hala guncelleme aliyor iki senelik cihazlar bu acidan z3compact 2016dada tum guncellemeleri alacaktir parasini hak eden bir cihaz.

• 4s'ten sonra Samsung S5 ilaç gibi gelecektir.
  • O kadar SONY dedim dedim , gittim Samsung NOTE 4 aldım yav :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: snbarca

O kadar SONY dedim dedim , gittim Samsung NOTE 4 aldım yav :D

Hayirli olsun,arkadaslar ariyoruz ariyoruz kapali dedikce burasi gelsin akliniza

• quote:

hayırlı olsun piyasanın en iyi telefonunu almışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Hayirli olsun,arkadaslar ariyoruz ariyoruz kapali dedikce burasi gelsin akliniza

Valla öyle çok arayanımız soranımız olmadığından zor biraz o da , telefonun herşeyini test ettim şuan için hiçbir sorun yok umarım da böyle devam eder :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.