Şimdi Ara

Bugün alınacak!! 65AU7200 VS 70AU7100 YADA ÖNERİ (MAX 20.000TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Artık evlenmiş çoluğa çocuğa karışmış, yaşını başını almış eski bir dh ölücüsüyüm. 7 sene önce almış olduğum problemsiz 55" curved samsung tv mi gaza gelip 9 bin tl'ye sattım ve 65-70" tv tavsiyesine ihtiyacım var. Öncelikli tercihim yıllarca beni hiç üzmediği için yine Samsung dan yana. Wifi bağlantısı güçlü, Youtube disney netflix vs düzgün ve hızlı çalıştıran, kaliteli görüntü sunan en az 65" tv istiyorum. İlk araştırmalarım başlıkta verdiğim modellere itti. 1 gün içerisinde almayı planlıyorum. Daha çok maç, film ve dizi. PlayStation veya pc bağlamıyorum oyunla işim yok.Piyasadan uzak kalınca bir sürü marka model kafa çorba oldu haliyle. Nereye gitcem TCL, Grundig vs. Beni az aydınlatın gençler :) Sevgiler saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StByErdeM -- 5 Aralık 2022; 22:2:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bizde 75 inc almistik ancak koyacagimiz yer 3.5 metre bakis acisindaydi ve göz bozacak uzakliktaydi bundan dolayi 65 inc ile degistirdik. tvler cok degismiyo lg sihirli kumanda olan versiyonu almanizi oneririm bilgisayar gibi rahatlikla yonetebiliyosunuz ben alirken bukadar ise yarayacagini dusunmezdim. ayrica tv koyacaginiz yerin koltuktan uzakligida onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikiside izlenecek tv değil boyut düşüp düzgün bişey bakın derim

• Hocam ben de bu ikisi arasında kaldım ikisi de aynı fiyat

https://www.hepsiburada.com/samsung-65bu8000-65-164-ekran-uydu-alicili-crystal-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBCV00002E54JI?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 16 Aralık 2022; 16:23:51 >

• 65 olucak ise illede 65x89 a bakın sony bu modeli İPS panel 89 modeli VA panel bunda dah iyi bir görüntü alırsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.