Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
10
Favori
50.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ikinci elinden bile daha ucuza ustelik 90 bin faizsiz krediyle 5 serisi veriyorlar.bu paraya bu donanımla alinirsa ne yenisi insanin umrunda olur ne de baska markalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar fiyat aldiniz ?

• Ben almam, gider 2017 de fiyatı dip yapmışken alırım içim rahat etmez başka türlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Hocam ne iş yapıyorsunuz yahu, galeri mi işletiyorsunuz, nedir o arabalar öyle

• MKVll kullanıcısına yanıt
    2 sene önce ötv %27 idi. Şu anda %45 hocam. Sadece vergi zammıyla bile aracın fiyatı 130'dan 155 binlere çıkıyor zaten.
  • 2012de yuzde 37ydi.su an 45

• mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    Kaynağınız yanlış hocam, öncelikle ötv zammı 2014'te geldi. ÖTV 2002 yılından 2014'e kadar %27 idi.http://www.tesk.org.tr/tr/mevzuat/02/02069.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Ekim 2016; 0:25:15 >
  • Su forumda En nefret ettigim sey ne biliyor musun ? Utanmadan yanlis soyleyip karsisindakini yalanci yerine sokmaya calisan klavye delikanlilari.2012 araba alirken zam olacak diye erken almistim.buyur.

http://mobil.hurriyet.com.tr/motorlu-tasitlarda-otv-oranlari-17128073

http://m.haberturk.com/ekonomi/otomobil/haber/778906-iste-zamli-otomobil-fiyatlari

• 2013 2014 gecisinde yuzde 45 oldu.2015 ocakta da zam bekleniyordu ancak yapilmadi.

• ben olsam a6 alırdım
  • mehmetkry M kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam o dönem ki değişikliği atlamışım.(Daha doğrusu mevzuat içinde bakarken ara dönemi atlamışlar.) Benimde en nefret ettiğim şey budur. Konunun klavye delikanlılığıyla ilgisi yok ama yinede siz kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Ekim 2016; 0:28:02 >
  • 2-3 ay önce e yi satıp f10 525 mi alsam diye niyetlendim sonra 2012-14 arasında kullandığım güzel yüzlü f10 520d aklıma geldi almadım bmw sürüş dinamiklerini tam olarak karşılamasa da f10 520i tasarım olarak en beğendiğim ilk 3 araç içinde

• Alınır.Makyajsız bmw alınmaz zaten.Bmw'nin makyajlısı makbüldür.Yeni kasa geldiğinde 2 lt ile gelecek muhtemelen başlangıç +240 bin lira olur.Şuan otomobil dünyasında F10 520i almak kadar mantıklı başka bir olay yok.
  • Evet arkadaşlar araç teklif formunu ekliyorum, araç full çakılı dolu istediğim tüm özellikler var vakumdan hayalete hakiki dikişli deriden harman kardona adaptif fara vs...

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

Liste fiyatı 257.000TL olan aracı indirim, 0 faiz kampanyası ve sabit kur ile kaça mal ettiğimi (edeceğimi) söylemeyeyim ortalık karışır :D

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

Araç iç ve dış renk kombinasyonu olarak bunun aynısı:

• İç olarak borusan açık bej olarak çevirmiş ama doğrusu: OYSTER/BLACK EXCLUSİVE DİKİŞLİ DAKOTA

İnternetten bulabildiğim iç görsellerde bunlar M-spor koltuklu - antrasit tavanlı - oyster dakotalı:

Tabi birde bunlar makyajsız halleri, yeni tip M direksiyon simidi f1 vs olacak...

İÇ-DIŞ kombinasyona ne diyorsunuz?

Aynı aracın beyaz içi taba olanı var (daha boş) oda olabilir fakat bu renk hem 2015 te çıkmış hemde daha özel ve farklı geliyor bana. Beyaz çok baydı hele ki bmw nin std opak beyazı. Normalde bu aracın üzerinde gelen Mediterrean Blue bile extra ücretli. Sizce 2.el değerini düşünüp beyaz mı almalıyım?
    Iyide bi fiyati soyleseniz, belkibalmayi dusunenler vardir

İçinin bej olması haricinde Mükemmel.
  • 5.20i pure de galiba? kampanya yok 177 ye gelen iyi almayı düşününebilirim ama üst paketleri bütceye uymuyor

Mediterrean değil ama estoril mavi dış, iç olarak da düşündüğünüz oyster dakota deri kullanıyorum 3 serisinde. Kesinlikle standart venetia bejden çok daha güzel ve ferah bir renk, ama temiz tutmak biraz zahmetli haberiniz olsun.
  • Neticede sen o parayi eski kasaya gommus olacaksin ha faizli ha faizsiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.