Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
10
Favori
50.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redbul_540

İçinin bej olması haricinde Mükemmel.

İçi bej değil güzel kardeşim, borusan hatalı çeviri yapmış. İç döşemenin rengi istiridye beyazı siyah exclusive dikişli dakota...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

Iyide bi fiyati soyleseniz, belkibalmayi dusunenler vardir

Almayı düşünen adamın burada işi ne, hemen koşsun gitsin bayiye. Peynir ekmek gibi satılıyormuş. Son 1000 araç gelmiş ve bu kampanya ile 400ü satılmış bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Ben çok yakacağını düşünmüyorum benim günlük güzergahımda 7-8 arası yakar. Zaten motor 528i de kullanılan motorun sadece downsize edilmiş hali. Bir chip tunning ile direk sorunsuz 230-240 hp oluyor.

Bugün dandik hitler motorlu bir golf veya 1.6 honda civic 9-10 litre yakıyor. Kaldi ki evde şehiriçi ortalaması 5 litre olan volvo s80 1.6 drive editon da var:)

kısa süreli kiralama dönemimde sakin kullanmama ve boş güzergaha rağmen 9 yaktı araç. bilginiz olsun.
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Bi sorsana yasadigin yerde bayi var mi diye

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı beğeniyorsunuz, donanımlar istediğiniz gibi ve fiyat cazip geliyorsa aklınızı karıştırmaya gerek yok alın gitsin. Benim görüşüm param varsa eski kasayı almam. Eğer alırken kredi vs. zorluyorsam, değer kaybı gibi bir şey aklımdan dahi geçiyorsa bu bütçe ile herhangi bir araç almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Mediterrean değil ama estoril mavi dış, iç olarak da düşündüğünüz oyster dakota deri kullanıyorum 3 serisinde. Kesinlikle standart venetia bejden çok daha güzel ve ferah bir renk, ama temiz tutmak biraz zahmetli haberiniz olsun.

Sizin göğüs ve paspaslarda açık renk ve m paket mi? Bu aracın koltuk harici kısımlar(tavan halı paspas vs) siyah.

Cls aracımda full içi bej gerçekten özellikle kış aylarında zor oluyor özellikle paspaslar ama bundan korkmuyorum paspas ve halılar siyah olduğu için...

• false6 kullanıcısına yanıt
    Tekstil piyasasında Pilotumuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar para verdikten sonra yeni kasa alırım
  • quote:

quote:

Mediterrean değil ama estoril mavi dış, iç olarak da düşündüğünüz oyster dakota deri kullanıyorum 3 serisinde. Kesinlikle standart venetia bejden çok daha güzel ve ferah bir renk, ama temiz tutmak biraz zahmetli haberiniz olsun.

Sizin göğüs ve paspaslarda açık renk ve m paket mi? Bu aracın koltuk harici kısımlar(tavan halı paspas vs) siyah.

Cls aracımda full içi bej gerçekten özellikle kış aylarında zor oluyor özellikle paspaslar ama bundan korkmuyorum paspas ve halılar siyah olduğu için...

Araç m paket, göğsün alt kısmı oyster, üst kısmı siyah, paspaslar ve tavan da antrasit. ayrıca kapının da iç kısmı oyster ama geri kalanı siyah, normal sensatec bejlerdeki gibi her yer komple bej değil yani.

• quote:

quote:

quote:

Araç m paket, göğsün alt kısmı oyster, üst kısmı siyah, paspaslar ve tavan da antrasit. ayrıca kapının da iç kısmı oyster ama geri kalanı siyah, normal sensatec bejlerdeki gibi her yer komple bej değil yani.

Ok bu araçta aynı tam istediğim gibi üretimin son senesinde alıyoruz bari farklı ve özel olsun...

• Bir sürü para verip kısa bir süre sonra yeni kasasını izlemek acı olacaktır.
    Yeni A4 mutlaka test edin derim.
  • Fiyat performans aracı şuanda.Bmw tutkunu iseniz yeni gelecek araçların 2 lt olduğunu da düşünüyorsanız kaçırılmayacak araç
  • Bu araç için ne kadar fiyat aldınız acaba? Bari pm atsanız :)
    Ekleyebiliyorsanız LED far da ekleyin, aracı çok daha yeni ve prestijli gösteriyor.

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST
    Bu aracın Real yakıtı 11-12 lt civarıdır karma.Gerisi hayaldir.

Ama şaşırmamak lazım 1.7ton 1.6 170hp ve yetersiz tork la bu yakıt normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ekleyebiliyorsanız LED far da ekleyin, aracı çok daha yeni ve prestijli gösteriyor.

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

Ahh keşke ama yok yok, yok. Tüm Türkiye'deki bayileri aradım gelenler arasında en dolusu bu. Liste fiyatı olarak sıralattım borusan havuzdan baktı ama yok daha dolusu. Bir tane kasımda gelecek olan var biraz daha dolu ama onda da kampanyayı kaçırmış olacacağız, euronun ne olacağı belli değil vs.

Artık zaten tr deki %99 f10 da olmayan adaptif var ve uzun far asistanıyla idare edeceğiz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Bu aracın Real yakıtı 11-12 lt civarıdır karma.Gerisi hayaldir.

Ama şaşırmamak lazım 1.7ton 1.6 170hp ve yetersiz tork la bu yakıt normal

Araç gelince paylaşacağım diğer araçlarımda paylaştığım gibi EVET bu arada aracın siparişini resmi olarak verdim imzalar atıldı hayırlısı olsun bakalım...

Yakıtından hiç korkmuyorum 313HP 700NM Brabus 3000motor V6 CLS 350 CDI ile 20.000KM genel ortalamam 7.2Litre. Buda yaksın 8 taş çatlasın 9...Baktım çok yakıyor, bir chip tuning hop 240 Hp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Fiyat performans aracı şuanda.Bmw tutkunu iseniz yeni gelecek araçların 2 lt olduğunu da düşünüyorsanız kaçırılmayacak araç

Yeni gelecek araçlar kesin 2.0litre gelecek, ve kesin çok boş gelecekler. Aynı mercedes w213 gibi.

Sipariş verdiğim araç ile aynı renk ve donanımda bir araç buldum Amerikadan sizcede beyaz (alpin weiss-ticari araç beyazı) almamakla iyi mi ettim?

Buda mesela f30 lemans mavisi:

Le mans mavisi bana göre cart mavi geliyor, mediterranean blue çok daha derin ve koyu metalik lacivert. Böyle ağır bir arabaya daha uygun olduğunu düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AutoTestPilot -- 20 Ekim 2016; 20:14:51 >

• bej artı aluminyum hexagon uymaz diyecektim oyster miş, etraf da siyah zaten, 10 numara araç iç dış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.