Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
10
Favori
50.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kablocu_16

Fiyatıda açıkla gitsin herkese PM attırma. Açıklamayacaksan bana PM at çok merak ettim

+1
  • Fiyat bana özel oldu biraz, daha önce bmw alışverişlerimiz olduğu için güzel bir yüzde indirim aldım , birde üzerine yıl sonu , model değişimi vs onun üzerine sıfır faiz kampanyası birde kur sabitleme derken baya uyguna mal oldu. Rakam vermem gereksiz çünkü kişiye özel çalışıyor satış temsilcileri... Sizde gidin arayın bakın almayı düşünen varsa kaçırmasın şu anda e sınıfında 1.6 araç kalmadı ve belki 2-3 sene böyle devam eder. Tabi vergi sistemi değişmezse bu arada:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Bende de adaptif led ve uzun far asistanı var, şehir içinde pek çalışmasa da şehirler arasi yolda harikalar yaratıyor, güle güle kullanın.

Teşekkürler hayırlısı bakalım. BMW nin Led farlarında, bi-xenonlar gibi çakma efekti oluyor mu sizde?

Birde siz hakiki deri bakımı için bir ürün kullanıyor musunuz? Benim CLS de meguiars ın deri bakım temizleme ve bakım sütünü 2-3 ayda bir sürüyorum 4 yıl oldu hiç bir sorun yok ne kirlenme ne çatlak. Ama o bej, bu biraz daha beyaza kayan bir değişik bir renk. BMW nin özel bir bakım ürünü var mı bildiğiniz?

Benim aracın içinin aynısı buldum sonunda:

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

Bende buna ek Hayalet gösterge ve Hexagon iç kaplama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Fiyat bana özel oldu biraz, daha önce bmw alışverişlerimiz olduğu için güzel bir yüzde indirim aldım , birde üzerine yıl sonu , model değişimi vs onun üzerine sıfır faiz kampanyası birde kur sabitleme derken baya uyguna mal oldu. Rakam vermem gereksiz çünkü kişiye özel çalışıyor satış temsilcileri... Sizde gidin arayın bakın almayı düşünen varsa kaçırmasın şu anda e sınıfında 1.6 araç kalmadı ve belki 2-3 sene böyle devam eder. Tabi vergi sistemi değişmezse bu arada:)

Bu mesajı ben yazsam
    "Tamam sen filo müşterisisin herkes öğrendi borusandan çok araç aldığını şair burda lüks araç kullandığını belirtmiş bize ne senin aldığın fiyattan aynı fiyatı biz alamıyor muyuz sanıyorsun" diye boş boş alıntılar yaparlardı forumda bütün sıkıntılı tipler beni buluyor
    Bu tarz adamları def etmek için bir tekniğiniz var mı pilot bey

• quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

quote:

Fiyat bana özel oldu biraz, daha önce bmw alışverişlerimiz olduğu için güzel bir yüzde indirim aldım , birde üzerine yıl sonu , model değişimi vs onun üzerine sıfır faiz kampanyası birde kur sabitleme derken baya uyguna mal oldu. Rakam vermem gereksiz çünkü kişiye özel çalışıyor satış temsilcileri... Sizde gidin arayın bakın almayı düşünen varsa kaçırmasın şu anda e sınıfında 1.6 araç kalmadı ve belki 2-3 sene böyle devam eder. Tabi vergi sistemi değişmezse bu arada:)

Bu mesajı ben yazsam
    "Tamam sen filo müşterisisin herkes öğrendi borusandan çok araç aldığını şair burda lüks araç kullandığını belirtmiş bize ne senin aldığın fiyattan aynı fiyatı biz alamıyor muyuz sanıyorsun" diye boş boş alıntılar yaparlardı forumda bütün sıkıntılı tipler beni buluyor

Biraz efendi ve mütavazi olursan kimse sana çatmaz güzel kardeşim... Birde her söylenene takılma bak dalgana geç...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

quote:

Bu mesajı ben yazsam

Biraz efendi ve mütavazi olursan kimse sana çatmaz güzel kardeşim... Birde her söylenene takılma bak dalgana geç...

İnsanlar alakasız konuşunca mütevazilik kalmıyor işte göstergede uyarı çıktı resmini attım ne yapalım yazdılar

• Hocam mumkunse bir pm'de ben alabilirmiyim fikrimiz olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun. Fiyat PM atarsan sevinirim hocam.

• Arkadaşlar bu ilk 10 saat içerisinde kodlayınca hız sınırını - yolda dvd oynatmayı falan açabiliyormuşuz. Peki şimdi benim araçta adaptif far ve uzun far asistanı olduğuna göre ön cam kamera da mevcut. Bu kameraya Tabela tanıma asistanı kodlayabilir miyiz? CLS de var ve çok işe yarıyor. Veya amerikan forumlarında gördüm onlar adaptif farların extra özelliklerini de açıyorlar euro spec hale getiriyorlar böyle birşey yapabilir miyiz?

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST
  • Allah kazasiz belasiz surmeyi nasip etsin. Hayirli olsun.
    Ileride bize de nasip etsin insallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snow'

Allah kazasiz belasiz surmeyi nasip etsin. Hayirli olsun.
    Ileride bize de nasip etsin insallah

Allah razı olsun, sizler daha iyilerine daha güzellerine binin inşallah. Şöyle yine bu renkten ama M5 olsun :)

BMW Türkiye ana sayfasına MED BLUE M EXECUTIVE koymuş:

ahaha zaten bi tane bu renk kombinasyonunda geldi onuda ben aldım :)
  • Rica etsem ben de bi pm alabilir miyim fiyati? Tesekkurler

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

Araç 30.000 bakımından daha 1 ay önce çıktı.Öyle performanslı kullanım da değil yani comfort modda normal bir şekilde kullanırım.En son örneği vereyim hatta, pazar günü öğlen Ataşehir'den çıktım Bostancı Mercedes-Bmw sonra da Maltepe Audi yapıp geri döndüm 13.2 gösteriyordu klima açık.Bence siz şimdiden hazır olun yüksek yakıt tüketimine.

Yanlış anlama sana inanmadığımdan değil de şu konuya biraz göz gezdir istersen çoğunun 520i si var ve hatta büyük bölümü yazılımlı ama hep 8-9 litrelerden bahsediyorlar.

http://www.bmwpassion.net/forum/showthread.php?t=18712&page=42

M5 ile yürüyen bile var :) Bence senin araçta sorun var...
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Ayni arac bende var emekli amcalar gibi surersen oyle yakarsin yoksa en az 13 litre. M paket 18 janlatla yakiyor.

• Panmordeczka kullanıcısına yanıt
    Paylaşacağım yakıt tüketimini alır almaz pazartesiye kaldı teslim.

Yakıt işi kullanıcıdan kullanıcıya çok değişir arkadaşımda e350 cdi4matic var adam 11 litrenin altına düşüremiyor ortalamayı (adam gibi kullanmıyor)

Benim genel ortalamam 7.2, iş-ev arası sıkışık trafikte 7 litre yakıyorum...

Ki benim araç Brabus kitli...
  • Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah.

Bana da fiyatı PM olarak gönderirseniz sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

Araç 30.000 bakımından daha 1 ay önce çıktı.Öyle performanslı kullanım da değil yani comfort modda normal bir şekilde kullanırım.En son örneği vereyim hatta, pazar günü öğlen Ataşehir'den çıktım Bostancı Mercedes-Bmw sonra da Maltepe Audi yapıp geri döndüm 13.2 gösteriyordu klima açık.Bence siz şimdiden hazır olun yüksek yakıt tüketimine.

Yanlış anlama sana inanmadığımdan değil de şu konuya biraz göz gezdir istersen çoğunun 520i si var ve hatta büyük bölümü yazılımlı ama hep 8-9 litrelerden bahsediyorlar.

http://www.bmwpassion.net/forum/showthread.php?t=18712&page=42

M5 ile yürüyen bile var :) Bence senin araçta sorun var...

İnanıp inanmamak tabii ki size kalmış.E5-Tem'e girip 40km/h üstü ort hızla 9 yakabilir belki.Burada çıkacak değer sizin şehiriçi tanımınıza bağlı.

Mesela kendi aracımdan örnek veriyim her gün karşıya geçiyorum çarşamba akşam saat 7de 2.köprü trafiğinde 7.5 yaktı, açık olunca 5.5 ile de geçebiliyorum karşıya.

Ataşehir-Göztepe yapınca 9 l altında yakmıyor ama mesela.Burada önemli olan sizin kullanacağınız güzargah.

Valla bu zamana kadar forumlarda yazan değerleri çevremde tutturabilen görmedim.İnsanlar düşük değerler yazmayı seviyor maalesef.Bu değerlere inanıp, araçlarını aldıktan sonra yakınan bir sürü kişi gördüm...

• Ben de bir teklif aldım bana da pm atabilirseniz sevinirim

• AutoTestPilot'tan konu görmek şaşırttı.Bence teklif gayet iyi alınabilir,alırsanız cls350,infinite,e cabrio gibi uzun uzun test yazılarını okumak isteriz.Hatta cls350 yazısı gibi olsun en çok hoşuma giden o olmuştu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.