Şimdi Ara

Bu ülkede kadın erkek eşitliği yok (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
4.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=3nsrrubCNIQ

bu konuyu okuyunca cem yılmazın bu parodisi geldi aklıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

quote:

Orijinalden alıntı: Crbruy7bruy

Erkekler kadınları kadınlar çalışamaz edemez diye ayrıştırdıktan sonra bunları da şikayet etmemeli.

Feminizm hem erkekler, hem de kadınlar içindir. Feminist olmak sizin de yararınıza

Ben femisit bir erkeğim ama kız düğün masraflarını bana yıkıyor,çırağan sarayında evlenmek istiyor(yetmiyor şehir dışından gelecek arkadaşlarını karşılayacağım, iyi bir otele yerleştireceğim vs. v. bir sürü amelelik ve masraf, ha bir de benim sırtıma vurulacak ilk gece, dayak da var daha evliliğin ilk saatlerinde yani), tüm ev eşyalarını ben almak zorundayım, İstanbul'un en iyi modelistine gelinliği diktiriyor, 300binlik takı istiyor(ama bana gelince bin liralık bir yüzükle idare et deniliyor), ev almadan kız verilmezmiş, hafta sonu sevgilimle tatile gidiyoruz, onun istediği yer ve onun istediği otelde oluyor, lokantada en pahalı yemek neyse onu söylüyor(ama kibarlık olsun diye bile elini cebine atmıyor, oysa ben bekliyorum, daha ucuz yemeek söyle, at elini cebine merak etme yine hesabı ben ödeyeceğim), sürekli hediye istiyor, sürekli gönlü hoş tutulsun istiyor, istiyor da istiyor... Bi terslik var sanki, bir de ben her ne kadar "ikimiz evleniyoruz" desem de kız tarafı kendisi de dahil ısrarla "kız alıyorsun" deyip kendini mal gibi pazarlamaya kalkıyor... Sonra da düğüne 1 ay kala tepem atıp yaptığım masraflar da senin olsun deyip terkedince de aradan uzun zaman geçmiş olmasına rağmen yanaştığım diğer kızlar "hangi kızın ahını aldın" deyip benden intikam almaya çalışıyor... Yaw insan nişan bozulunca bile kibarlık olsun diye eldeki altın-pırlanta vs. iade eder... Bu arada pırlanta sevdası neyse 3 alırsın ama 1'e bile satamazsın...

Bİr tek "askerlik yapma hakkının" kendilerine de tanınmaması konusunda kadınlara haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Şort olayına gelince 90'lı yıllar daha moderndi, kız arkadaşlarım bikinisi giyer, biz de mayomuzu giyerdenize giderdik, şimdi resmen şort dışı bir şey giyemiyoruz...(ama bu konu arkadaşın abarttığı kadar da önemli değil)

Ben onun hep güzel yanlarını övmeye çalışırım ama o bana yok kelsin saç ektir, 180 boy 80 kiloyum, göbeklisin diye tuuturdu spor yapmamı istiyor ama onun gittiği spor salonuna gitmeme izin vermiyor, neymiş kas yapsam kaslarımla oynayacakmış... O kadın-erkek karışık ve pahalı bir sspor salonuna gidiyor bense sırf hanzolarrın takıldığı bir spor salonuna gitmek zorundayım...

o bi otelde bir erkekle gözükse soramam bile, sorsam turizm kaitli ilan edilirim ama ben 3 sıra uzakta bir kıza yanlışlıkla baksam kıyamet kopar...

Ha bir de "senin paran benim param değil mi" diye sorulup har vurup harman savurma var... Benim ailemde para hep annemdeydi ve annem de çalışırdı tutumlu davranırdı, ben de evlenince gerekirse tüm kazancımı eşime verebilmeyi beklerim ama onlar daha söz aşamasında bile bu fikrimden ben vaz geçirtmeyi başarıyorlar... Bu arada benim param onun parası doğru, ev için böyle olması gerekir ama onun kazandığı neden sadece onun parası olur anlamam.... Hoş iyi de kazanıyorum ama ben böyle bir bayana nasıl güvenebilirim?

ha bu arada burada yaptığım tüm yatırımı ve 10 senelik emeğimi çöpe atıp onun ailesinin yaşadığı şehre taşınmamı ister, kabul ederim ama bu sefer de ailemi sorar, ya ben tek çocuğum onun kardeşleri falan bile oraya yerleşti mi ben ilgileneceğim, bahsedilen şehir de egede bir sahil kasabası, ben de egeli sayılırım, ailem de oradan kendilerine bir yazlık alacak olsa yılda 1 ay gelip bize yakın yaşamak için kıyamet kopar...

Çok düşündüğüm olur, ne günah işledim de erkek oldum diye...

Bütün bunlara bir de laf edersem annemden de fırça yerim "oğlum kıza iyi davran lütfen, bir dediğini iki ettiğini görmeyeyim"... ya insanı kendi annesi bile suçlar mı kız konusunda... hep kız haklı herkesin gözünde sen haksızsındır... çünkü sen insan değil, köle olarak dünyaya gelmişsin...

Evlenip boşansan bir de nafaka ödersin, ya iyi de zaten zaten ilk tanıştığımız günden beri beni yiyip bitiren birine neden nafaka ödeyeyim ki, olsa olsa harcadıklarım ve sabrım için şöyle yüklü bir tazminat almam gerekir...

Kesinlikle yurtdışından okumuş bir bayanla evleneceğim ki doğru doğru yanlış yanlış olsun, illa bu ülkeden biriyle evlenmek zorunda kalırsam da eşit olabilmek için okumamış bir bayan bulacağım ki haklı olduğum durumların en azından çok azında bile olsa haklı çıkabileyim...

Pozitif ayrımcılığın ise eşitsizlik getirdiğini düşünüyorum, bence herkes her konuda eşit olmalı, kimse kimseden üstün değil, kimse kimsenin altında da değil... Örneğin sosyal haklar kadında evleninceye kadar devam ediyorsa erkekte de etmeli bence tam tersi 18 yaşına gelen herkesin sağlık karnesi vs. elinden alınması gerekiyor... Evde yan gelip yatacaklarına çalışıp vatana millete faydaları olsun...

Ha dediğiniz gibi tecavüz-dayak olaylarında ise en ağır ceza neyse o verilmeli... Yalnız taciz olayında erkeğin de haklı olabileceği ve iftiraya maruz kalabileceği de unutulmamalı(bazen kandınların bunu kullanıp hiç taciz yokken bile "taciz etti" diye yalan söyleyip erkeği zor duruma sokabilme ihtimali var. Sırf bu yüzden hiç bir kadınla aynı ortamda baş başa kalmam... Şimdiye kadar da böyle bir duruma düşmedim Allah'a şükür... Ama çok taciz edildim kadınlardan, laf atan da oldu, elleyen de oldu... Ha biriyle tanışmak veya işi pişirmek için de belki de evlenmek için ufak bir kaç söz ise tacizden sayılmamalı ama...

ne çekmişsin be birader. ama unutma insan ne yaparsa kendine yapar.
    Pahalı hediyeler falan da neymiş. Bu tür istekleri olan bi kızla zaten evlenilmez.Ama senin sosyal durumundan dolayı önüne
    eli ayağı düzgün kız çıkma olasılığı yok bence nerde bi zill ivarsa yapışacağı adamsın.Bence vur geç uğraşma bu tiplerle evlenecem diye kendine yazık edersin

• Tabi olm

Kadınsan evde oturarakta para kazanıyosun

Malzemeler:

-kaliteli logitech webcam

-jartiyer, fileli çorap azdırıcı ne varsa..

Açmana bile gerek yok hadi tamam yüzünüde sakla aç yayın yap. Paralar aksın ez money

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar tl

euro tl

eşitliği bile yokken

erkek kadın ohooo
  • çiçek çiçektir

anan babandır

• Kadınlar hakkında yazarken karşılaştığınız kızları,sevgililerinizi, eşlerinizi değil "Annelerinizi" düşünün bakış açınız değişecektir. En azımdan daha insaflı yaklaşırsınız Yazılanlar yanlış değil ama çok eksik.. onlarında mağduriyet yaşadığı bir o kadar belki daha fazla olay anlatılabilir Kadınların para düşkünü olduğunu savunan bir erkek kendi kızını yada kızkardeşini evlendirirken de aynı duyarlılığı fakir damat içinde gösterebilmeli değil mi!

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePiraeusHunter

quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

quote:

Orijinalden alıntı: Crbruy7bruy

Erkekler kadınları kadınlar çalışamaz edemez diye ayrıştırdıktan sonra bunları da şikayet etmemeli.

Feminizm hem erkekler, hem de kadınlar içindir. Feminist olmak sizin de yararınıza

Ben femisit bir erkeğim ama kız düğün masraflarını bana yıkıyor,çırağan sarayında evlenmek istiyor(yetmiyor şehir dışından gelecek arkadaşlarını karşılayacağım, iyi bir otele yerleştireceğim vs. v. bir sürü amelelik ve masraf, ha bir de benim sırtıma vurulacak ilk gece, dayak da var daha evliliğin ilk saatlerinde yani), tüm ev eşyalarını ben almak zorundayım, İstanbul'un en iyi modelistine gelinliği diktiriyor, 300binlik takı istiyor(ama bana gelince bin liralık bir yüzükle idare et deniliyor), ev almadan kız verilmezmiş, hafta sonu sevgilimle tatile gidiyoruz, onun istediği yer ve onun istediği otelde oluyor, lokantada en pahalı yemek neyse onu söylüyor(ama kibarlık olsun diye bile elini cebine atmıyor, oysa ben bekliyorum, daha ucuz yemeek söyle, at elini cebine merak etme yine hesabı ben ödeyeceğim), sürekli hediye istiyor, sürekli gönlü hoş tutulsun istiyor, istiyor da istiyor... Bi terslik var sanki, bir de ben her ne kadar "ikimiz evleniyoruz" desem de kız tarafı kendisi de dahil ısrarla "kız alıyorsun" deyip kendini mal gibi pazarlamaya kalkıyor... Sonra da düğüne 1 ay kala tepem atıp yaptığım masraflar da senin olsun deyip terkedince de aradan uzun zaman geçmiş olmasına rağmen yanaştığım diğer kızlar "hangi kızın ahını aldın" deyip benden intikam almaya çalışıyor... Yaw insan nişan bozulunca bile kibarlık olsun diye eldeki altın-pırlanta vs. iade eder... Bu arada pırlanta sevdası neyse 3 alırsın ama 1'e bile satamazsın...

Bİr tek "askerlik yapma hakkının" kendilerine de tanınmaması konusunda kadınlara haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Şort olayına gelince 90'lı yıllar daha moderndi, kız arkadaşlarım bikinisi giyer, biz de mayomuzu giyerdenize giderdik, şimdi resmen şort dışı bir şey giyemiyoruz...(ama bu konu arkadaşın abarttığı kadar da önemli değil)

Ben onun hep güzel yanlarını övmeye çalışırım ama o bana yok kelsin saç ektir, 180 boy 80 kiloyum, göbeklisin diye tuuturdu spor yapmamı istiyor ama onun gittiği spor salonuna gitmeme izin vermiyor, neymiş kas yapsam kaslarımla oynayacakmış... O kadın-erkek karışık ve pahalı bir sspor salonuna gidiyor bense sırf hanzolarrın takıldığı bir spor salonuna gitmek zorundayım...

o bi otelde bir erkekle gözükse soramam bile, sorsam turizm kaitli ilan edilirim ama ben 3 sıra uzakta bir kıza yanlışlıkla baksam kıyamet kopar...

Ha bir de "senin paran benim param değil mi" diye sorulup har vurup harman savurma var... Benim ailemde para hep annemdeydi ve annem de çalışırdı tutumlu davranırdı, ben de evlenince gerekirse tüm kazancımı eşime verebilmeyi beklerim ama onlar daha söz aşamasında bile bu fikrimden ben vaz geçirtmeyi başarıyorlar... Bu arada benim param onun parası doğru, ev için böyle olması gerekir ama onun kazandığı neden sadece onun parası olur anlamam.... Hoş iyi de kazanıyorum ama ben böyle bir bayana nasıl güvenebilirim?

ha bu arada burada yaptığım tüm yatırımı ve 10 senelik emeğimi çöpe atıp onun ailesinin yaşadığı şehre taşınmamı ister, kabul ederim ama bu sefer de ailemi sorar, ya ben tek çocuğum onun kardeşleri falan bile oraya yerleşti mi ben ilgileneceğim, bahsedilen şehir de egede bir sahil kasabası, ben de egeli sayılırım, ailem de oradan kendilerine bir yazlık alacak olsa yılda 1 ay gelip bize yakın yaşamak için kıyamet kopar...

Çok düşündüğüm olur, ne günah işledim de erkek oldum diye...

Bütün bunlara bir de laf edersem annemden de fırça yerim "oğlum kıza iyi davran lütfen, bir dediğini iki ettiğini görmeyeyim"... ya insanı kendi annesi bile suçlar mı kız konusunda... hep kız haklı herkesin gözünde sen haksızsındır... çünkü sen insan değil, köle olarak dünyaya gelmişsin...

Evlenip boşansan bir de nafaka ödersin, ya iyi de zaten zaten ilk tanıştığımız günden beri beni yiyip bitiren birine neden nafaka ödeyeyim ki, olsa olsa harcadıklarım ve sabrım için şöyle yüklü bir tazminat almam gerekir...

Kesinlikle yurtdışından okumuş bir bayanla evleneceğim ki doğru doğru yanlış yanlış olsun, illa bu ülkeden biriyle evlenmek zorunda kalırsam da eşit olabilmek için okumamış bir bayan bulacağım ki haklı olduğum durumların en azından çok azında bile olsa haklı çıkabileyim...

Pozitif ayrımcılığın ise eşitsizlik getirdiğini düşünüyorum, bence herkes her konuda eşit olmalı, kimse kimseden üstün değil, kimse kimsenin altında da değil... Örneğin sosyal haklar kadında evleninceye kadar devam ediyorsa erkekte de etmeli bence tam tersi 18 yaşına gelen herkesin sağlık karnesi vs. elinden alınması gerekiyor... Evde yan gelip yatacaklarına çalışıp vatana millete faydaları olsun...

Ha dediğiniz gibi tecavüz-dayak olaylarında ise en ağır ceza neyse o verilmeli... Yalnız taciz olayında erkeğin de haklı olabileceği ve iftiraya maruz kalabileceği de unutulmamalı(bazen kandınların bunu kullanıp hiç taciz yokken bile "taciz etti" diye yalan söyleyip erkeği zor duruma sokabilme ihtimali var. Sırf bu yüzden hiç bir kadınla aynı ortamda baş başa kalmam... Şimdiye kadar da böyle bir duruma düşmedim Allah'a şükür... Ama çok taciz edildim kadınlardan, laf atan da oldu, elleyen de oldu... Ha biriyle tanışmak veya işi pişirmek için de belki de evlenmek için ufak bir kaç söz ise tacizden sayılmamalı ama...

ne çekmişsin be birader. ama unutma insan ne yaparsa kendine yapar.
    Pahalı hediyeler falan da neymiş. Bu tür istekleri olan bi kızla zaten evlenilmez.Ama senin sosyal durumundan dolayı önüne
    eli ayağı düzgün kız çıkma olasılığı yok bence nerde bi zill ivarsa yapışacağı adamsın.Bence vur geç uğraşma bu tiplerle evlenecem diye kendine yazık edersin

yaş da 35 oldu işte insan evlenmek istiyor ve her erkek gibi annesine benzeyen tutumlu kadınlar arıyor ama haklısın asla düzgün biri denk gelmiyor. Paranın olması demek boşa harcanmasını mazur göstermiyor, onu kazanana kadar günde 12 saat haftada 7 gün çalışıyorum ki kolay bile kazanılıyor olsa gelecek bu ne göstereceği belli olmaz. Ailem de bu durumlara kolay yükselmedi, canla başla 40 yılı aşkın süredir karı-koca çalışıyor halen. Ha elbette arada yazları 20 gün, kışları 10 gün bir tatil yapıyoruz ama karşıma çıkanlar genelde sonradan arsa zengini olmuş babaların her hafta sonu tatile giden sonradan görme kızları oluyor misal ya da bulunca e olduklarını şaşıran tipler oluyor...

• Kendi analarınız bacılarınız icinde aynı şeyleri düşünüyor musunuz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: antitez21

Kadınlar hakkında yazarken karşılaştığınız kızları,sevgililerinizi, eşlerinizi değil "Annelerinizi" düşünün bakış açınız değişecektir. En azımdan daha insaflı yaklaşırsınız Yazılanlar yanlış değil ama çok eksik.. onlarında mağduriyet yaşadığı bir o kadar belki daha fazla olay anlatılabilir Kadınların para düşkünü olduğunu savunan bir erkek kendi kızını yada kızkardeşini evlendirirken de aynı duyarlılığı fakir damat içinde gösterebilmeli değil mi!

Hocam biz kız verirken(hoş bu cümle pek hoşumuza asla gitmiyor "kızımızı evlendirirken" diyelim, bizim verilecek malımız yok, olsa olsa evllik çağında kızımız vardır ve ona güveniriz kendisi de çalışır para kazanır ve asla hiçbir yerde hiçbir erkeğe hesap ödetmez-tabi uzaktan da olsa kollarız(bunu bilir ama rahatsız olmaz) ki zaten buna da ihtiyacı yoktur, evlenen kadar erkeğimiz de kadınımız da rahip-rahibe gibidir :D ) her zaman masrafların en az yarısını karşılamayı teklif ederiz, kabul edilmese bile karşı tarafı da utandırmayacak şekilde mutlaka ev eşyaların falan hediye etmeye çalışırız. Damadın fakir olması önemli değil, ailesi düzgün bir aile olsun, yabancı dil bile bilmesi önemli değil(Türkçe'yi düzgün konuşması yeterli) ama en azından kendisi ve babası bir üniversite mezunu annesi de bir yüksek okul mezunu olsun diye bakarız damat için. Sonuçta zenginlik-fakirlik konusunda değil ama sosyo-kültürel anlamda davul bile dengi dengine olmalı... Ama yemekli bir düğün elbette mutlaka isteriz, herkesin de 2 içki içebileceği şekilde... Tabi damat tarafı kendi bilir, eğer illa sınırsız içecek olsun derse karşı da çıkmayız :) İlla arkadaşlarımızın yol-konaklama masraflarını da karşıya yüklemeyiz,zaten onlar bizim için geliyor ve düğün denen şeyin her ne kadar pahalı takılar istemesek de masraflı olduğunu bilirler ve bizim için geldikleri için de yol ve konaklamayı gözlerinde büyütmezler, kendilerine kalacak bir yer ayarlarlar ve giderken de mutlaka bir çeyrek takarlar... İçki varsa da içerler tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 3 Ağustos 2017; 11:17:20 >

• bu muhabbet çok derin bi muhabbet abi
    napalım şimdi yaradılışımız farklı diye birbirimizi mi kesek.
    birileri hala eski çağlardan bu günlere geldiğimizi unutmasın elbet bu çağlarda bir gün eski olacak
    gelecek bugünden bellidir aslında. hep bir kademe daha ilerde olacağız olay bu belki o zaman düşündüğünüz gibi mutlak anlamda bir eşitlik yakalarız hadi hayırlısı ama bizim ülkemiz bazında böyle giderse geç olacak bu kadınlarda az çekmemiş be ama kendi aileme bakıyorum ezilenler hep kadınlar abi o kadar da hakkını yemeyin genelleme yapmayın.. her kadın şeytan değil veya bulunduğu konumu acımasızca kullanmıyor gerçi annemin nenemin nesli için konuşuyorum şimdikiler daha rahat özgür....bence kadının hakkı çok ezildiler abi ama abartmasınlar artık. seviyoruz sizi Türk erkekleri olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1shot1kill -- 3 Ağustos 2017; 11:10:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Ben 17 yaşındayım annemin babamın emekli maaşı var ama 18 yaşından sonra vefat etseler bile maaşı alamıyorum diye biliyorum. Ama bir kadın olsa alacaktı? İkimiz de insanız iki taraf ta ailesini kaybediyor ama kadın olunca maaş kalıyor erkek olunca tık yok nerede adalet?

Çünkü kadınların çoğu çalışmıyor. Bekar kadın alabiliyor zaten. Yavrucum bir şeyi de tam düşünün. Bunlar boşyere yapılan şeyler değil.

İşte bu yüzden feministlere düşman olmamalısın. Çünkü onlar kadınlar iş gücüne daha çok katılsın ister. O zaman bunlardan kurtulacaksın. Bunun başka yolu yok.

• Dürüst olun. Sizin derdiniz erkelerin hayatı değil. Yani siz kadınlar eskiden olduğu gibi köle olsun istiyorsunuz. Yoksa niye kadın ve feminist düşmanı olasınız değil mi? Zorunlu askerliğin , sünnettin, geçim yükünün erkekte olmasının feministlerle ne ilgisi var? Feminizm yokken erkeklerin yükü daha ağırdı. Şimdi kadınlar da çalışıyor bak. Artık çalışan kadının yükü çalışan erkekten daha ağır. Valla hiç eşit değiliz ya. Kadınlar olarak hala köle sayılırız. Haklısınız. Hala dünyada yerimiz yok.

• İnşallah bilim çok ilerler de kadınlara ihtiyacımız kalmaz bir gün
  • hipergami kadının kendisinden daha yüksek bir değere sahip olan bir erkekle birlikte olma istediğidir. bu yüzbinlerce yıllık evrimsel psikolojinin gereğidir. çünkü kadının üreme olanakları erkeğe göre oldukça sınırlıdır. bunu kendinden değersiz biriyle harcamak istememektedir. bunun içinde sürekli olarak daha iyisi arayışı içindedir.

erkekler tepe %20 de değilsen kadınlar için görünmezsin burda yazdıkların söylediklerin düşündüklerinin hiç bir önemi yok. geri kalan %80 deysen konu sahibinin dediği gibi herşeyini vermek zorundasın ve tüm bunlara rağmen seni zihin ve/veya fiziksel olarak sürekli olarak aldatmaya hazır ve bundan beklenenin aksine karlı olarak çıkacak (nafaka vs) olan birisiyle hayatını geçirmek zorunda kalacaksın. çünkü hipergaminin umrunda değilsiniz. ne kadar sevseniz ölseniz bitsenizde hatta hayatınızı verseniz bile hipergami umursayamacaktır. o hep daha iyisine bakacaktır.

kadınlar hiç bir zaman erkekler gibi aşık olmayacaktır. erkekler gerçekten aşık olurlar ve aşık oldukları kadın için ölmeye bile hazırdır. bunu kadın erkek intihar oranlarına bakarsanız anlarsınız. aşk kadınlar için istediklerini elde etme konusunda sadece bir araçtır. bu istekleri ise hipergami dikte etmektedir.

daha ayrıntılı bilgi için ekşi sözlük mgtow ve the red pill başlıklarını incelenebilir.

• Erkekleri yeren bir konu sandım sövüp gitcektim ama öyle değilmiş helal olsun reyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Orange.

quote:

Ben 17 yaşındayım annemin babamın emekli maaşı var ama 18 yaşından sonra vefat etseler bile maaşı alamıyorum diye biliyorum. Ama bir kadın olsa alacaktı? İkimiz de insanız iki taraf ta ailesini kaybediyor ama kadın olunca maaş kalıyor erkek olunca tık yok nerede adalet?

Çünkü kadınların çoğu çalışmıyor. Bekar kadın alabiliyor zaten. Yavrucum bir şeyi de tam düşünün. Bunlar boşyere yapılan şeyler değil.

İşte bu yüzden feministlere düşman olmamalısın. Çünkü onlar kadınlar iş gücüne daha çok katılsın ister. O zaman bunlardan kurtulacaksın. Bunun başka yolu yok.

Ailesi ölse de ölmese de bir kadın bir erkekten çok daha kolay işe girer her zaman. Erkek nasıl it gibi çalışıyor kadın da çalışacak o zaman öyle bedavadan para yok ailesi öldü diye. Köpekler gibi çalışacak asgari ücrete günde 10 saat. Erkeğe kimse ah gülüm kıyamam deyip iş vermiyor sie başka kapıya derler abi ailemi kaybettim iş lazım desen. Kadına gelince evlenene kadar beleş para ne güzel dünya.

• quote:

quote:

Kadının da eğitim konusunda erkek kadar hakkı varken aynı sınavlardan geçip aynı meslekleri yapabikecekken kadınlar çalışmıyor onlara maaş bağlansın kafası nerden geliyor? Çalışamayacakları belli bişeyse Üniversiteleri de meşgul etmesinler ya da ne nafaka ne de maaştan yararlanamasınlar.

• Mesela kadın altına bir tayt giyiyor cinsel organının kovrımlarına kadar meydanda, biz niye giyemiyoz ben billurlarımla şov yapmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFunfDe

quote:

quote:

Kadının da eğitim konusunda erkek kadar hakkı varken aynı sınavlardan geçip aynı meslekleri yapabikecekken kadınlar çalışmıyor onlara maaş bağlansın kafası nerden geliyor? Çalışamayacakları belli bişeyse Üniversiteleri de meşgul etmesinler ya da ne nafaka ne de maaştan yararlanamasınlar.

Ya boş yapıyor kardeşim hiç bir feminist gördün mü ailesi ölen kadına maaş verilmesin boşanınca nafaka ödenmesin biz çalışır kazanırız erkeklerden neyimiz eksik diyen? Veya mahkemelerde kadının beyanı esas alınmasın adilce yargılanalım diyen? Göremezsin işlerine gelmez.

• Kadınlar kendi aleyhlerinde bir şey bulsunlar ağızlarından düşmez, belleyip dururlar. Lakin kendi lehlerinde on şey olsun üstünü kapatır lafını bile etmezler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.