Şimdi Ara

Bu turkcell reklamı ne böyle ( yine mi? )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
19.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranın altında duruyor kapanmıyor ne gıcık bişey bu

2006'dan beri burdayım. Böyle saçma şeyler ilk defa görüyorum. Bi ara forum çöküyordu , yavaştı lakin bunun gibi zorlama ve tercih bıraktırılmaz bi durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 24 Eylül 2019; 0:2:51 >

• Gün bey cidden bu nedir? bu nasıl bir reklam? forumu bitirmeye mi çalısıyorsunuz?

Her sene geçtikçe azalan istatistikler varken, rakipleriniz uçuşa geçmişken siz cidden bir forum nasıl öldürülür diye uğraşıyorsunuz.

en yakın rakibiniz sancağı ele geçirdi siz hala çağı yakalayamadınız.

çok ciddi bir yapılanmaya ihtiyacınız var yoksa forum elden gidiyor.
  • Sonunda gördüm bir konu gerçekten bu nedir arkadaş. Bütün forum zevkimi kaçırdı resme. Bağış falan alın da böyle şeylerle uğraşmayın gerçekten.
  • Konuyu öne çıkarın. kapama şansımız da yok. Ekranın altında eşşek kadar reklam mı olur arkadaş!!! Tepki vermediğimiz sürece dalga geçer gibi reklam koyarlar böyle. Reklama tepki amaçlı 1 hafta boyunca foruma girmeyeceğim. Umarım döndüğümde reklam gitmiş olur aksi takdirde üyeliğimi sonlandıracağım
  • Rezilsin ForumDH. Kusura bakma ama şu reklam konusunda harbi rezilsin. Şu reklamları kontrol eden tek bir insan yok mu forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretlerini karşılayacaksanız reklamları komple kaldırabiliriz.

yazmıştım bir kere forum geçmişimde en çok eksilenen mesajım odur kesin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Ücretlerini karşılayacaksanız reklamları komple kaldırabiliriz.

yazmıştım bir kere forum geçmişimde en çok eksilenen mesajım odur kesin :D

Mobil sürümde de Instagram storyleri gibi haber storyleri koymuşlar felaket yaratıcı ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• @DBLOCKU GÖREVE DAVET EDİYORUM
  • Kaçak maç yayını yapan sitelerde bile bu kadar leş bir reklam çeşidine denk gelmedim ben, reklam konusunda gözü dönmüş buranın yönetiminin.
  • Mini sürümde yok. Nerede talep varsa oraya yükleniyorlar.

• AvriL kullanıcısına yanıt
    Geçen foruma konu açasım geldi.
    Dh forum intagrama dönüşmüş diye

• Bugün beni çok gıcık etti.
    Free adblock plus diye bir tarayıcı indirdim en son onunla giriyorum ama bunun da sayfalar kısmı üstte, ben de onu sevmiyorum. Opera gibi tek parmakla sayfa geçişi yapılamıyor.
    Ulen dh önce tablet sürümü yedin şimdi absürt reklamlar valla bezdirdin.

• Gün bey cidden bu nedir? bu nasıl bir reklam? forumu bitirmeye mi çalısıyorsunuz?

Her sene geçtikçe azalan istatistikler varken, rakipleriniz uçuşa geçmişken siz cidden bir forum nasıl öldürülür diye uğraşıyorsunuz.

en yakın rakibiniz sancağı ele geçirdi siz hala çağı yakalayamadınız.

çok ciddi bir yapılanmaya ihtiyacınız var yoksa forum elden gidiyor.
  • inci 'yi sattılar, dh 'yi satmaları da yakındır. gun 'deki bu para aşkı, herkesi bezdirip forumdan soğuttu

• chrome da dlbock var. Reklamın üzerine sağ tıkladım dblocka geldim reklamı engelle dedim bir daha çıkmıyor
  • 2001 den beri üyeyim böyle rezillik görmedim, telefonun 1/5 kaplıyor resmen.

• Adblock'la 1 saniye de engelleyin..
  • Adblock var cikmadi bende daha :) blockminner felanda kurun bazi siteler tarayici ustunden mining yaptiriyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suan kalktı sanırım
  • Adult sitelerde bile bu kadar reklam yok onu geçtim sayfa ile kayan ve ekranın 4/1 ini alan başka hiç bi yerde bu Turkcell reklamı yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.