Şimdi Ara

bu Toyota Avensis alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-75-bin-km-de-orjinal-darbesiz-boyasiz-140148594/detay

arkadaşlar 2005 model ilanda boyasız oldugu yazıyor ve 75 bin km de. bu modele göre km çok düşük sanırım. sizce alınır mı bu araba bu fiyata?

• quote:

Orijinalden alıntı: gs007tr

hocam corrola al farkındaysan araç 75000km benzin düşmanı uzak dur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-memurdan-satilik-toyota-corolla-2003-1.6-sol-bakmadan-gecme-140128976/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-temiz-2007-dizel-comfort-corolla-139401687/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-kardelen-plaza-139653990/detay

alırsam lpg takmayı düşünüyorum. zaten beni cezbeden tarafı km si oldu bi de boyasız olması. verdiğin linklerden ikincisi de olabilir aslında

• 2. araca bir baktır tüp iyi ama dizel corrolla 2.elde açık ara öndedir tabi araç temizse
  • konu ilgili bölüme taşınmıştır.
  • lpgsiz comfort ve diyarbakırdan oldugu için ben olsam almam. lpgyi sorun etmeyeceksen alınır ama ben olsam doğudan araba almam o araba çok kaçak benzin yemiştir.
  • adam pc den foto koymayı bilmiyor... aracın videosunu çekip durdurup foto makinesiyle bilgisayar ekranının fotosunu çeken birinden ben olsam almam bu arabayı
  • Bütçeniz ne kadar ?
  • allahım çıldıracam yaa...

avensis varken adam Corolla öneriyor..
  • 2005 model ve 75 bin kilometrede?
    2005 model ve orijinal?
    Diyarbakırda ve LPG'siz?

İyi cesaret valla.

Temizinden LPG'li Accord bulup arkama bakmadan giderdim ben olsam.

Accord varken Avensis neymiş?
  • Avensis mükemmel bir araç, tek kelimeyle premium class fakat 2.0 olmayan Avensis'e Avensis denmez. 1.6 motor Corolla motoru o kasaya yetmez. (O motor bir Corolla sahibiyim. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 sene 1.6 avensis elegant kullandım.Kasa çekmez diyen arkadaşlar 2.0 motordan aşağı araç kullanmayan insanlar olsa gerek. eğer öyle bişey olsa bu arabay üretmezlerdi. sizce neden 1.8 avensis üretimden kalktı ama 1.6 avensis kalkmadı ? ilandaki araba alınmaz arkadaşım ayrıca kmde orjinal değildir.
  • güzel araç beğendiysen al
  • O fiyata 2008 polo varken alinimaz :) saka bir yana gayet guzel alinir uzun yolda 1.6 gibi yakar sehir icinde 12-13 gozden cikarin

• 16 hava yastığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katip1

Bütçeniz ne kadar ?

aslında max 24 bin diyordum ama avensis için pazarlıkla 26 olur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: STasdemir

16 hava yastığı

oha 16 hava yastıgı ne uçak mı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

16 hava yastığı

16 hava yastiği yazan adamdan dünyanın en iyi en temiz en ucuz aracı bile olsa araba almam.

avnesis güzel araç boyasına vs takılmamamk lazım kmde hiç önemli değil .500 bin gider bu arabalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RECEP____KOVBOY

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

16 hava yastığı

16 hava yastiği yazan adamdan dünyanın en iyi en temiz en ucuz aracı bile olsa araba almam.

avnesis güzel araç boyasına vs takılmamamk lazım kmde hiç önemli değil .500 bin gider bu arabalar.

Aynen oyle

• RECEP____KOVBOY kullanıcısına yanıt
    Hocam bende almam AVNESİS i
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.