Şimdi Ara

Astra j kasa donanım paketleri hk bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
124.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Opel astra j kasa 1.6 veya 1.4t benzinli ve düz vites araç bakıyorum. Fakat araçta özellikle yokuş kalkış desteği olsun istiyorum. Hangi donanımlarda bu özellik var internette çok çelişkili bilgiler bulunuyor malesef. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Enjoy Active
    Sport
    Cosmo

Bu donanımlarda Yokuş Kalkış Desteği standart.

Edit:

Astra j kasa donanım paketleri hk bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 9 Şubat 2016; 18:23:48 >
  • Sport donanımında elektronik park freni olduğu için yokuş kalkış destek sistemi de bulunuyor.

• Bende ecoflex sport var en fulu cosmo sonra sport sonra enjoy sonra edition diye biliyorum benimkinde;

Elektronik park freni, yokus kalkis destek sistemi, ecoflex oldugu icin vites degistirme uyarisi, far sensoru, yagmur sensoru, fabrika cikisi park sensoru, kol dayama, isikli makyaj aynasi, emin degilim fakat 6 airbag var sanirim, abs,esp,antipatinaj, kararan dikiz ayna , 17 inc jantlar, buyuk bilgi ekrani, ayrica arac ilgili sorun oldugunda bi cok seyi gosteren yol bilgisayari aklima gelenler bunlar hemen hemen butun donanimlar ayni en bosu bile cok dolu bi arac

• Enjoy active sport cosmo bu modeller devar.

• PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    2010-2012 arası 1. nesil j kasada yokuş kalkış sport ve cosmo donanımda standart ama enjoy donanım alırsan plus paketli bulman gerekir.
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Konuya cevap yazan tüm arkadaşlara yardımları için teşekkür ederim. 1.4 T Sport Paket alacam sanırım. Cuma günü aracı görmeye gidicem hayırlısı bakalım.
  • Ne aldınız ? Aldiysaniz tecruberinizi yazarmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildboytam35 -- 1 Nisan 2019; 6:44:16 >
  • Editon
    Editon plus
    Enjoy
    Enjoy active
    Sport
    Cosmo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Astra acayip güzel araba, ürettikleri en güzel kasa da j kasa bence, şimdiden hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende aynı şekilde 1.4t bakıyordum ancak piston kırma sorununu gördükten sonra 1.6cdti motor aramaya başladım bütçem 50-65bintl arası umarım bulabilirim.
  • torturer33 T kullanıcısına yanıt
    Butcenizden anladigim kadariyla j kasa bakiyorsunuz. J kasa 1.4t’larda ‘kronik’ denilcek seviyede piston sorunu yok. Kronik seviyede piston kiran kasa k kasadir. Lspi sorunudur sebebi de. 1.4t bakabilirsiniz yani j kasada.

• talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun 1.4t aklıma çok yatmıştı uzaklaştığım için üzülmüştüm bu detayı öğrenmem çok iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: torturer33

bende aynı şekilde 1.4t bakıyordum ancak piston kırma sorununu gördükten sonra 1.6cdti motor aramaya başladım bütçem 50-65bintl arası umarım bulabilirim.
    o paraya 1.6 cdti bulamazsınız. anca 1.3 cdti bulursunuz.
    j kasa 1.4t'lerde piston kırma sorunu çok nadir.
    güncel k kasa 1.4t'lerde piston kırma var.
    zaten iki kasanın motoru da aynı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.