Şimdi Ara

Peugeot 307 sadece kullancı yorumu ıstıyorum lütfen?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sadece içine binip sürmüş kişilerden kullanmış kişilerden yorum ıstıyorum mumkunse !!!
    307 ler çok hoşuma gidiyor ama peugeot kıme sorsam yerın dıbıne sokuyor.
    Bana detaylı bılgı verecek arkadaşlar lazım ıyısıyle kotusuyle objetıf bakıp.
    Hayırlı kandiller

• Dizeli az yakar çok kaçar otomatiği berbattır uzak dur. 2 tane aldım bugüne kadar 2002 model otomatik 2006 model manuel 2006 olan dizel 2002 olan benzinli dizelde hiç bir sıkıntı yaşamadım 150bin kmde idi otomatik olanın vitesi ile barışamadım arıza verdi sürekli düzene oturmadı. Arka amartisörleri sesli çalışır dup dup diye ses duyarsın otomatik kliması baya başarılı bende alırken sanayiden çıkmazsın dediler peugeot sorunlu olur dediler otomatik vitesini saymazsak 5 kuruş para harcamadım ben gayet başarılı buluyorum başka araç tavsiyesi istersen opel meriva kullanıyorum şuan gayet memmunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey8001

Arkadaşlar sadece içine binip sürmüş kişilerden kullanmış kişilerden yorum ıstıyorum mumkunse !!!
    307 ler çok hoşuma gidiyor ama peugeot kıme sorsam yerın dıbıne sokuyor.
    Bana detaylı bılgı verecek arkadaşlar lazım ıyısıyle kotusuyle objetıf bakıp.
    Hayırlı kandiller

pejo'nun satış rekorları kırmış, yılın arabası seçilmiş, son 30 yıldaki en başarılı modelidir. biradere full benzinli manuel almıştık. sunroof filan herşey vardı. güzel araçtı. ancak direksiyon, fren, debriyaj, gaz hepsi de benim stilo'ya göre çok sertti. resmen kazık gibiydi. ön camı çok ferahtı. ön koltukları çok rahattı. gidişi filan iyi ve sorunsuz bir araçtı. hiç sıkıntı yaşamadı. 60-70bin filandı sattığında. çok ta kolay sattı.

sonuç olarak zamanı için çok başarılı bir araçtı. 308 şimdi onun başarısından çok uzak.

• 307 dedin mi akla gelen kişiyi çağıralım ondan da bir duy eğer gelirse ;)

@rst78

• Teşekkürler Arkadaşlar yorumlar için hala araştırıyorum ılk aracım olacak yolcu sadece eşim olacak :) uzun yol senede bır kez yapıyoruz.
    Genelde şehir içi kullanacağım ama Erzurumda görev yapmaktayım Kar'ı soğuğu çok malum buranın araç bu şehire gider mi zaten övenden çok yeren var dedikleride çıkarsa ben sana demiştim demelerınden ınsanların nefret ederım şimdi :)
    Bütçemde çok yok aslında dediğim gibi 22.000 en fazla o yuzden almışken sorun cıksın ıstemıyorum en azından kredısı bıtene kadar .
    Satmak için almıyorum aracı uzun yıllar bınıcısı olmak ıstedıgım için hem tipi iyi olan ( Bu bölümde özellikle eşim inatçı :) Konfora değil arabanın görünüşüne bakyor)
    Hemde bana en az arıza çıkaracak araçları araştırıyorum.
    Acemiyim hevesliyim aceleciyim bana önerilierniz olursa seve seve dinlerim

• 307 xt premium 2002 1.6 benzinli hatasız boyasızını kullandım bir cok araba değiştirdim en keyiflilerindendi

sanruf torpido soğutmasına kadar deri döşemesine kadar esp sine kadar dolu bir aractı

307 nin kötü dedikodusunu ragmen almıştım bir sorun yaşamadım sen belki yaşarsın bilemem bi garantisi yok

• 2006 yılında 2003 model 1.4 HDI 307'yi 65.000 civarı bir kilometrede aldım.
    2012 yılında 250.000 kilometrede yakın arkadaşıma sattım.
    Şu an 350.000i geçti ve ne turbosuna ne enjektörüne dokunuldu, maşallah hala saat gibi.
    Düzgününü bulur iyi bakarsanız Mondial motosiklet yakıtıyla eşek niyetine biner heryeri gezersiniz.
    Arka alt takımı sesli çalışır.
    Sinyal ve silecek kollarının bağlı olduğu elektronik devre sıkıntı çıkarır.
    Yeni seri Valeo ile değiştirirseniz ömürlük olur.
    Bir de orta konsoldaki ekran güneşi görünce saçmalayabiliyor.
    Bunlardan başka kronik denebilecek problemi yoktur ve piyasada 307 parasına satılan araçların hepsini cebinden çıkarır.

• aarmaganozturk A kullanıcısına yanıt
    Hocam araçtan hiç mi hiç anlamam derken 1 ayda o kadar çok şey öğrendim gereklı gereksız kafam karıştı ki anlatamam.
    Mesela sahibinden.com dan bana önerebileceğiniz bakın şu şu ozellık vs şu araç temız duruyor dıyebıleceğiniz 307 varmı
    varsa link rica edeceğim ki bende çevremde bakındığım 307 lerı onlarla karşılaştırabıleyım araç bulmak gerçekten cok zormuş teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.