Şimdi Ara

Bu Steam Hesabı Overwatch Tarafindan Yasaklandi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
7.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smurf hesap overwatch bani yemiş.Hile filan kullanmadim.Sacma bir sekilde bu uyari gelmis cs ye aama sadece overwatch tarafindan yasaklandi yaziyor.Hile gibi ban durumlarinda büyük suc filan yaziyor bu bende yok sacma bir sekilde ban yedim nedenini nasil ogrenicem ve nasil itiraz edebilirim ?

Steam sitesinde bu şekilde ifade var. Ya az hatalı olursun yada büyük kusurlu

Overwatch tarafından suçlu bulundum, bu ne anlama geliyor?
    Eğer Overwatch tarafından suçlu bulunduysanız, aşağıdaki iki uyarı mesajından birini alırsınız:
    Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu - Az Hatalı: bu mesajı alan oyuncular, oyun içi rahatsızlık vermeden dolayı suçlu bulunmuşlardır ve CS:GO’da en az 30 günlük bir ceza alırlar.
    Not: Overwatch tarafından ikinci kez oyun içi rahatsızlık vermeden dolayı suçlu bulunan oyuncular CS:GO'dan kalıcı olarak yasaklanacaklardır.
    Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu - Oldukça Hatalı: bu mesajı alanlar hile kullanmaktan dolayı suçlu bulunmuşlardır ve CS:GO’dan kalıcı olarak yasaklanmışlardır. Bu oyuncular takas yapamayacak veya CS:GO'daki pazarı kullanamayacaklardır ve eğer oynamaya devam etmek istiyorlarsa bunu, yeni bir hesap alıp o hesapta da CS:GO satın alarak yapabilirler.

Bende ise böle bir durum yok nasıl bunlarla iletişime geçiceç sebebsiz yere ban yedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mem De Lon -- 18 Mayıs 2017; 21:17:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cheat engine türevi uygulamalar açık bir şekilde girdiyseniz ya da en basit ihtimalle skin changer gibi uygulamalarla oyun dosyalarına müdahale ettiyseniz normaldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2to2 2 kullanıcısına yanıt
    cheat engine veya skin changer ile nasıl overwatch ban normal oluyor açıklayabilir misin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    Dalgınlığıma gelmiş pardon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ticket at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2to2

Cheat engine türevi uygulamalar açık bir şekilde girdiyseniz ya da en basit ihtimalle skin changer gibi uygulamalarla oyun dosyalarına müdahale ettiyseniz normaldir.

Herhangi skin changer filan oyun dosyalarını degıstırcem bir şey kurmadım overwatch banı zaten onunda nedeni yazmıyor

• Hesap gitmiş hileden ötürü,ban yemiş. Benim yan hesabıma da olmuştu. Geçmiş olsun açılmıyor,support'a falan yazsanda ilgilenilmiyor. Her 150 wini olana ow izletilince sonuç bu oluyor maalesef.Çocuklar açıyor,izlemeden hile diyor 5-10 kişi böyle diyince hesap ow banı... Geçmiş olsun tekrardan..
  • hep yan hesaplar ban yiyiyor nedense o kadar iyi oynayan insan var hiç banlanmıyorlar donanımhaberde tanınmadık kişilerin smurfleri banlanıyor olaya bak :( xantares scream falan gibi aiminiz var herhalde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

hep yan hesaplar ban yiyiyor nedense o kadar iyi oynayan insan var hiç banlanmıyorlar donanımhaberde tanınmadık kişilerin smurfleri banlanıyor olaya bak :( xantares scream falan gibi aiminiz var herhalde...

Hileden dolayı ban yediğimi nasıl anladınız bu yorumu yapıyorsunz.Hileden ban yemem için uyarıda büyük hatalı yazması gerekiyor valveye göre.Burda gelip boşa hileci diye suç atma
  • Mem De Lon M kullanıcısına yanıt
    griefingden ban yedigini mi iddia ediyorsun? oyleyse niye konu aciyosun

• Kardeşim bu ibare belirdiyse profilinde vac ban vardır profil linkini at da görelim hem yan hesabını hem de var mı yok mu vacban ibaresi anlayalım.
  • zaten kişiler seyrettikden sonra ban yiceksin büyük ihtimalle dostum hile kullandıysan vs vs profil linkini yolla daha net anlaşılır arkadaşın dediği gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugi3333 -- 19 Mayıs 2017; 9:25:7 >
  • Aynı şey bugun benim başıma geldi. 4 yıldır cs go oynuyorum öncesinde cs 1.5 cs 1.6 .. cs source .. derken cocukluğumdan beri yaklaşık 12 yıldır counter strike oynarım. bir kez olsun aklıma hile kullanmak gelmedi geçmedi çünkü az çok biliyoruz hile ile oynadığından ne kendin keyif alabilirsin ne de karşıdakine keyif verebilirsin..
    Kısacası hile vb şeylerle aram yoktur. fakat bugun böyle birşey başıma geldi ne anlama geldiğini anlamış değilim sanırım banlandık.. fakat steam hesabımda vac ibaresi yok.hayatım hile kullananları raporlamak ile geçmişken bunu bana yapmaları gerçekten ironidir. şu aşamada neler yapabilirim bilmiyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var şimdiden teşekkürler iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavikurt10 -- 3 Temmuz 2017; 23:25:30 >

• Ben hiç hile kullanip suçluyum diyen görmedim. Hep suçsuzum.
  • Smurfte her mac 40 vuruyorum arada 50 de oluyo 72 saat surem var herkes hile diyip raporluyor ama ben yemiyorum siz yiyosunuz evet temizsiniz pekiii

• Bu ban yedikten sonra konusunu açıp dünyadan haberi yokmuş gibi davrananlar özürlü herhalde. Bayadır foruma bakmıyordum da bir şey değişmemiş yine.

Hile mi? ne hilesi yha .s.s.s

Major disruptive yiyen herkes hilecidir. Bunun bir rezil versiyonu da Vac yedikten sonra hile kullanmadım diyenler.
  • Millet forumda ağlıyor herkes hile hile diye. Valve nasıl beceriksizse smurfleri banlayıp hilelere dokunmuyor.
    :)
  • Herkese ow verilirse böyle olur diyen arkadaşlar için söylüyorum. Mevcut hesabın ranki neyse o rank ve üstündeki ow'cilere gönderiliyor maç. MG1 adam gidip global elite adamı izlemiyor. Öyle olsa tüm yüksek rankli adamlar ban yerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 4 Temmuz 2017; 14:2:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lickshoot

Smurfte her mac 40 vuruyorum arada 50 de oluyo 72 saat surem var herkes hile diyip raporluyor ama ben yemiyorum siz yiyosunuz evet temizsiniz pekiii

bende bunu anlamıyorum valla nedense, bu adamlar nasıl oynuyorlarsa artık prolar ban yemiyor bunlar ow ban yiyor cidden harcanıyorlar hilesiz ban yemişmiş :D :D
  • hayır ban yedin hileden 12 liranın çirkefliğini mi yapıyorsun? hile yapmadan önce aklın neredeydi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.