Şimdi Ara

Bu Steam Hesabı Overwatch Tarafindan Yasaklandi. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
7.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ban açılmıyor hile değilsen ban yemezdin herkes suçsuz nedense
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    usta az buçuk yorumlarımdan tanırsın :D ,ben leyim dünya kadar hesap aldım sattım yan hesap olarak bir kere ban yemedimi minor suçlar genel olarak bhop scriptlerri ve griiefingtir,grief yada bhop olmadığını idda ediyorsa demo linklerini bir ateşlesin oturup bakalım en basit 10 amçı yeterde arta,yıllık izindeyim oturur ice tea alır oturup izlerim :D
  • oyun yasağı vac gibidir açılmaz dostum
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    ismail kardeşim ben hayatımda 30 üstü görmedim :D ,50 falan ne adamlar tavuk keser gibi adam kesiyorlar lol :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

ismail kardeşim ben hayatımda 30 üstü görmedim :D ,50 falan ne adamlar tavuk keser gibi adam kesiyorlar lol :D

50 bende vurmadım ama 40 vurmuşluğum oldu reis :D arkadaş bizden iyi demek ki
  • Hesabım aylar önce topluluk banı yedi ?
  • Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması | Bilgi
    Son yasaklamadan bu yana 0 gün
    Community banned: None
    Trade banned: None
    VAC banned: Banned

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 6 Temmuz 2017; 11:26:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav heheh bizde smurf girdik report yazan oldu birşey olmadi(hile yoktu çünkü) ağlamayın burda hızlı rank kasip satma derdindesiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 hesabım var. oyunu betasından beri oynuyorum. hiç ban yemedim. yiyosanız vardır bir haltlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması | Bilgi

yoh yoh aylar önce yedi
    Son yasaklamadan bu yana 378 gün
    Community banned: None
    Trade banned: None
    VAC banned: None (NASIL OLUYOR YA)

ve vac korumalı sw lere asla girmiyor
  • Vac Ban yemişsin oyun içinde overwatch olarak gözükmesi normal. Hala CSRK kullananlar var anlaşılan yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tequerro -- 15 Temmuz 2017; 17:59:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biraz mantıklı düşünelim şimdi. Evet valve saçmasapan şeyler yüzünden hesaplara vac yasağı getiriyor. Bunlar sizlerin başına gelmediği için hile falan der geçersiniz. Umarım sizlerinde başına gelir ve o zaman o duyguyu o hissi yaşar ve canınız yanar buralara konu açar derdinizi anlatmaya çalışırsınız. Şimdi konuya gelirsek uzun süredir steam kullanıcısıyım. 1 hesabım saçmasapan bir nedenle kapatıldı bişey demedim sadece csgo vardı. Tekrardan bir hesap aldım uzun bir süre oynadım normal hiçbirşey yok. Oyun aldım bayağı oyun aldım. Yaklaşık 3000 tl civarı harcama yaptım falan derken 07.06.2017 tarihinde yeniden bir vac yasaklanması daha geldi. Hile mi yaptım hayır. Tam 265 tane oyunum var csgo da ise normal olarak oyun sonuna kadar aldığım kill 15-20. Hile kullanmadığım halde neden vac yedim? +20 gün önce aldığım yedek hesabıma neden vac yedi? Nerede kaldı bizim verdiğimiz emekler. Suçumuz neydi bizim? Şimdi saçmasapan yorum yapanlar çıkacak elbet. Hahaha hile kullanırsan ban yersin, hile kullanmış iyi olmuş diyenler olacak. Birazcık düşünürseniz sizlerde anlayacaksınız. Teşekkürler.
    Bu Steam Hesabı Overwatch Tarafindan Yasaklandi.

Bu Steam Hesabı Overwatch Tarafindan Yasaklandi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.