Şimdi Ara

Bu sisteme yorum lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oğlumun makinesine küçük bir ekran kartı takviyesi yaptım sistem aşağıda yorumlarınızı ve olası performans değerlendirmenizi rica edeceğim.

İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
    Anakart: Asus Commando
    Ram: 4x1Gb Dual Kingston HyperX DDR2 1066
    VGA: Zotac 9800GT Synergy Edition 1Gb / 256 bit (Eski kart Palit 8500GT'ydi)
    PSU: OCZ 600W StealXStream

• İşlemciyi o.c yapıp(3.0 GHz)hd 5750 alınabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam işlemciyi 3.0ghz'e çekebilirseniz iyi olur, anakartın o.c kapasitesi gayet iyi, işlemciyi de zamanında 3.6ghz'e kadar kullanmıştım...

Ekran kartına gelince de 2.el HD5770 almanız daha iyi olurdu, özel soğutmalı modelleri 130-140 TL civarına forumda bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profesör Extreme msp06

İşlemciyi o.c yapıp(3.0 GHz)hd 5750 alınabilirdi.

İşlemci overclocklu hocam 3 Ghz, 3,2 günlük değiştiriyoruz ihtiyaca göre. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Hocam işlemciyi 3.0ghz'e çekebilirseniz iyi olur, anakartın o.c kapasitesi gayet iyi, işlemciyi de zamanında 3.6ghz'e kadar kullanmıştım...

Ekran kartına gelince de 2.el HD5770 almanız daha iyi olurdu, özel soğutmalı modelleri 130-140 TL civarına forumda bulunuyor.

5770 konusunda haklısınız. Lakin 9800GT'yi çok uygun bir fiyata aldık. Hem de benim ufaklık Nvidia'ci sevdiremedim Ati'yi bir türlü :))
  • Anlıyorum hocama bu tür takıntılar ancak kişiye zarar verir, fiyata göre en iyi ürün ne ise onu almak lazım burada ayrım yapmak bir fayda sağlamaz, HD5770 gibi bir kart ile gayet iyi oyun performansı alırdınız, sağlık olsun artık
  • quote:

Anlıyorum hocama bu tür takıntılar ancak kişiye zarar verir, fiyata göre en iyi ürün ne ise onu almak lazım burada ayrım yapmak bir fayda sağlamaz, HD5770 gibi bir kart ile gayet iyi oyun performansı alırdınız, sağlık olsun artık

Güncel ve iyi bir kart. Fakat 9800GT'nin 256 bit oluşu hiç mi avantaj sağlamaz 5770'e göre. Oynadığı oyunlar zaten DirectX 9 ve 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABITMania

quote:

Anlıyorum hocama bu tür takıntılar ancak kişiye zarar verir, fiyata göre en iyi ürün ne ise onu almak lazım burada ayrım yapmak bir fayda sağlamaz, HD5770 gibi bir kart ile gayet iyi oyun performansı alırdınız, sağlık olsun artık

Güncel ve iyi bir kart. Fakat 9800GT'nin 256 bit oluşu hiç mi avantaj sağlamaz 5770'e göre. Oynadığı oyunlar zaten DirectX 9 ve 10

kardeşim bence sen haklısın sonuçta 9800GT 256 bit 5770 128 bit hem Nvidia intellerle daha uyumlu ATİ ise AMD ile daha uyumlu çalışyor, bence ekran kartından bir yana hiç bir sıkıntı duymayacaksn. HAYRLI LSUN BU ARADA

• quote:

Orijinalden alıntı: okan6464

quote:

Orijinalden alıntı: ABITMania

quote:

kardeşim bence sen haklısın sonuçta 9800GT 256 bit 5770 128 bit hem Nvidia intellerle daha uyumlu ATİ ise AMD ile daha uyumlu çalışyor, bence ekran kartından bir yana hiç bir sıkıntı duymayacaksn. HAYRLI LSUN BU ARADA

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.