Şimdi Ara

bu sene fem kapsül alacak mısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben kitap listesi oluştuyordum bu sene çözeceklerimden böyle bir konu buldum
    http://forum.donanimhaber.com/m_59345609/tm.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ygs feni iyidir.

• Sosyali ve Matematiği de iyidir. Bir tek Türkçesi kötü.
  • fem denemeleri açıkcası ygs denemelerinde sadece türkçeye yakın sorular sorabildi,lys olarak fena değildi fem
  • listeme ekledim bakalım bakarım busene öneren olursa alırım olmadı çıkarırım listeden

• Size tavsiyem yani bana soracak olursanız kesinlikle almayın hiç bir işe yaramıyor. Hele ygs için Fen bilimleri hiç almayın o kadar alakasız o kadar saçma sorular var ki kafayı yersiniz.Özellikle femin o kapsülündeki biyoloji kadar saçma sapan sorular yok. Geçen sene kafayı yiyordum tek pişman olduğum şeydir.
    ygsye bir ay öncesinden başladım kapsül çözmeye tamamen boş birşey ve hiçbir işe yaramadı
    lysde anladım ne femin ne güvenderin öyle şeylerini çözmedim son güne kadar düzgünce konu çalışıp sonra o konuyla ilgili test çözdüm ygsde25k daydım lysde ilk 10kya geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şuan23 -- 14 Ağustos 2012; 23:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şuan23

Size tavsiyem yani bana soracak olursanız kesinlikle almayın hiç bir işe yaramıyor. Hele ygs için Fen bilimleri hiç almayın o kadar alakasız o kadar saçma sorular var ki kafayı yersiniz.Özellikle femin o kapsülündeki biyoloji kadar saçma sapan sorular yok. Geçen sene kafayı yiyordum tek pişman olduğum şeydir.
    ygsye bir ay öncesinden başladım kapsül çözmeye tamamen boş birşey ve hiçbir işe yaramadı
    lysde anladım ne femin ne güvenderin öyle şeylerini çözmedim son güne kadar düzgünce konu çalışıp sonra o konuyla ilgili test çözdüm ygsde25k daydım lysde ilk 10kya geldim

teşekkürler hocam yorumunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: 2013 Ygs Lys

quote:

Orijinalden alıntı: şuan23

Size tavsiyem yani bana soracak olursanız kesinlikle almayın hiç bir işe yaramıyor. Hele ygs için Fen bilimleri hiç almayın o kadar alakasız o kadar saçma sorular var ki kafayı yersiniz.Özellikle femin o kapsülündeki biyoloji kadar saçma sapan sorular yok. Geçen sene kafayı yiyordum tek pişman olduğum şeydir.

teşekkürler hocam yorumunuz için

Ne demek kafanıza başka birşey takılırsa pmden yardımcı olurum

• Ben beğendim aslında YGSde matematik fen ve sosyalini bitirdim bence yakın sorular geldi YGSde ona. LYSde de fiziğin birazını ve biyolojinin tamamını çözdüm.Fiziğinde çok kaliteli sorular vardı bizim dersanenin hocaları çok beğeniyordu. Biyolojiyi severek çözdüm beni sıkmadı yani elbet birşeyler katmıştır ama piyasadaki en iyi kaynak mı orasını bilemem
  • ygs fem denemeleri çözmeden ygsye girilmemeli bence
  • Türkçe Matematik kesinlikle YGS'yle eşdeğer.Kesinlikle çözün.Fen'de gereksiz zorluyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.