Şimdi Ara

Keşke Fem Kapsül çözeceğime, nargile-tavla yapsaymışım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
10.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milyon dolarlık deneme satan; 9'lusu, 11'lisi, kapsülleri, tabletleri, Zaman denemeleriyle FEM'in ne kadar büyük bir balon olduğunu bu sene bir daha anladık arkadaşlar. Geçen sene sınavdan çıktığımda da düşüncem buydu ona rağmen çevremden etkilenip yine kapsülleri çözmeye vakit harcadım.

Son hafta sadece sosyal çalıştım, Fem Kapsül'ü bitirdim ve neye yaradı? Sosyalden 27-28 yapsam iyi.
    Allah aşkına şimdi sizde açın bakın evde, Fem Tablet'in Geometri kısmına şöyle bi bakın, bir de sınavı hatırlayın alakası var mı?

Bu cemaat soruları alıyor uydurmasını çok iyi tutturdu adamlar, milyon dolarlar indiriyorlar bu YGS-LYS sınavından. Biz de keriz gibi gittik aldık. 8 sene öncesinin ÖSYM mantığıyla hazırladıkları denemeleri yedik. İyi ki 5 hamleyi de çözmemişim, o kitabın faydasını gören oldu mu?

Ayrıca belirteyim bu söylediklerim hedefi ilk 10bin içerisinde olanlar için geçerlidir, yoksa rasyonel sayı sorularından, problemlerden, genel kalıptan bahsetmiyorum, 10 net yapan adam, tabiki Fem çözerek 25 nete çıkarmıştır.

• Kim sana git fem yayını al dedi o kitaplar zaten konularda çok eksik olanlar için tasarlanmış çok zor istiyorsan final,birey çözebilirdin...
  • aynen beyler zaman sınavları falan yalan... Cemaate bir daha maşa olmam
  • biride diyordu şu sorunun aynısı femde vardı bu nasıl iş filan.şimdife burayı okudum sebebsiz sırıttım.
  • bende 25li denemeyi bitirdim 32 yaptım sosyalden bu sınavda
  • fem kapsülden ortalamam 33.50 idi. 38 39 yaptığım hatta full çektiğimde oldu. Sonuç ne ? 27 net gelse iyi sosyaldan
  • Femin 6.denemesinin türkçesi ile bu çok benziyordu mavi kapaklı dershanede yapılan başka dikkatini çeken oldu mu benim gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Femin 6.denemesinin türkçesi ile bu çok benziyordu mavi kapaklı dershanede yapılan başka dikkatini çeken oldu mu benim gibi?

Onda ben 36 yaptım alakası yoktu
  • Ben felsefede fem yayinlarinda çıkan ikitane birebir soru çözdüm biri felsefenin adiydi bidaha dusundumde galiba başka biterse gormuştum kafam karıştı neyse yaptım gerisini salla
  • Kesinlikle katılıyorum.Eve gelince o fem denemelerini yırtıp atmak,yakmak istedim.430-460 yaparken 380 yapmak insana koyuyor.Ben fem denemelerinde türkçeyi full 1-2y yaparken sınavda 7 yanlış yapmak koydu.Çok deneme çözmenin de bi işe yaramadığını görmüş olduk :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: gagatron

Kesinlikle katılıyorum.Eve gelince o fem denemelerini yırtıp atmak,yakmak istedim.430-460 yaparken 380 yapmak insana koyuyor.Ben fem denemelerinde türkçeyi full 1-2y yaparken sınavda 7 yanlış yapmak koydu.Çok deneme çözmenin de bi işe yaramadığını görmüş olduk :S

Harbiden anlamadım ben de 1-2 yanlış ya da full çıkardı hatta zorlandığım güvender de bile 2 yanlış çıkmıştı bu ygs de 7 yanlış kendimi vurabilirim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

quote:

Femin 6.denemesinin türkçesi ile bu çok benziyordu mavi kapaklı dershanede yapılan başka dikkatini çeken oldu mu benim gibi?

40ta 40 yaptım onda ben kolaydı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: 300 Trakyalı

quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

quote:

40ta 40 yaptım onda ben kolaydı o

Mesela ne biliyim bugün Avrupalı natüralistler mi ne diye bir cevap vardı ya o tarz bir soruyu ben ygs 6'da görmüştüm daha önce de başka yerde görmemiştim ondan dedim ben zorlanmıştım onda bugünde zorlandım .

• quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum.Eve gelince o fem denemelerini yırtıp atmak,yakmak istedim.430-460 yaparken 380 yapmak insana koyuyor.Ben fem denemelerinde türkçeyi full 1-2y yaparken sınavda 7 yanlış yapmak koydu.Çok deneme çözmenin de bi işe yaramadığını görmüş olduk :S

Harbiden anlamadım ben de 1-2 yanlış ya da full çıkardı hatta zorlandığım güvender de bile 2 yanlış çıkmıştı bu ygs de 7 yanlış kendimi vurabilirim!

Aynen aynen yaaa!töder guvender 2 yanlış zamanlar ortalama 2-3 y ygs 7 yanlış 1 soruyu da hatırlamıyorum.50 dakika harcadım bir de vallahi yuh ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biksann

quote:

quote:

Aynen aynen yaaa!töder guvender 2 yanlış zamanlar ortalama 2-3 y ygs 7 yanlış 1 soruyu da hatırlamıyorum.50 dakika harcadım bir de vallahi yuh ya

Hocalar imkanı yok güvenderden daha kolay çıkar ösym Türkçeyi hiç çetrefilli yapmamıştır cümleler anlaşılır olur cevap direkt çıkar tamam uzun olur ama cevabı basittir diyordu diyordu ne oldu? Geçen seneye göre uzunluk açısından aynı olabilir ama geçen seneye göre ultra zor bir Türkçeydi Neyse inşallah hayatım boyunca bir daha ygs'ye filan girmem psikolojikman çöktüm resmen.

• alakası yok ben matematik çözerken sanki fem çözüyor gibi hissetim. emin olun başka yayınlar çözseydiniz 26 27 ler 22 lerde kalırdı.
  • kesinlikle katılıyorum yayınevleri bu işi bilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

Kim sana git fem yayını al dedi o kitaplar zaten konularda çok eksik olanlar için tasarlanmış çok zor istiyorsan final,birey çözebilirdin...

Türkçeden sorumu birey yedi sağolsun 1. cümle olamaz diye yazıyordu gitti 1 nette ordan...

Fem patlamış olabilir birkaç arkadaşla konuştum genel olarak 80-90 arası yapıyorlardı barajı geçer miyim bilmiyorum diyorlar... Buraya bakmıyorum ilk 100 burdan olduğu için çok takmıyorum burdaki netleri ama herkes çökmüş

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evde sağ elinizde cips sol elinizde kola göz ucuyla deneme çözerseniz tabiki işe yaramaz. biride çok deneme bir işe yaramıyor yazmış ama bence kolayda olsa deneme çözmek çok faydalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahtapotahtapot -- 12 Aralık 2013; 15:17:06 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.