Şimdi Ara

Bu sene Amazon Prime Day’de hangi ürünlerde indirim bekliyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
5
Favori
7.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene Amazon Prime Day’de hangi ürünlerde indirim bekliyorsunuz?

Amazon Prime Day bu sene 11 - 17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Prime üyelerine özel olacak indirim döneminde tüm kategorilerde önemli indirimler kullanıcılarla buluşacak. Bu sene DonanımHaber’e özel de bir sürpriz hazırlayan Amazon, DonanımHaber takipçilerinin hangi kategorilerde veya ürünlerde indirim beklediğini soruyor.

Bu haberde ve buradaki forum konusunda indirim beklediğiniz ürünleri yorum olarak gönderebilir ve anketi oylayabilirsiniz. Sonrasında sizlerden gelen tüm geri bilgileri toplayıp en çok talep edilen kategorileri ve ürünleri Amazon ile paylaşacağız. Sonrasında bir pazarlık sürecine başlayıp en iyi indirimleri Amazon'dan almaya çalışacağız.

Konuyu paylaşarak ve yorum yazarak daha fazla kişiye ulaştırabilir, daha fazla indirim almak için destekleyebilirsiniz.

• Ulan ne saf üyeler var. Hatta indirime inanıp anket bile doldurmuş. Piyasadan zaten pahalı fiyatlar, düşük segment ürün eritmek için birebir fırsat.
    Hatta ben size anketin sonucunu söyliyim şimdiden
    "En çok oyu alan bilgisayar bileşeni ürünleri için indirim istedik, Amazon tüm ankette bulunun ürünlerde indirim yaptı."
    Sazan.avi
  • ps5 nerde ?
  • TLC televizyonlarda ciddi indirim bekliyorum, kredi kartımı hazırladım :))

• gıda temizlik niye çok seçeneklerin arasında

• oyuncu koltuğu, yönetici koltuğu modellerinde güzel indirim olursa sipariş ederim bir tane, uzun zamandır takip ediyorum.

• Hiçbir şey çünkü işsizim ve param bitti
  • Powerbank
  • TLC televizyonlar mutlaka indirim gelmeli.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Onlara zaten her zaman indirim geliyor :D
  • TCL C635 Serisine gelsin artık düşük düzey Tv 27.000₺ gibi saçma fiyatlara satılıyor
  • Ios ta oy veremiyorum
  • Tuvalet kağıdı :)
  • Dolarda indirim bekliyorum ben :(
  • cips

• Kolpalık bekliyorum
  • iPhone telefonlarda %20 indirim bekliyorum.
  • Bir laptopu takip ediyorum. 4000 TL zam yaptılar. Zammı geri alırlarsa alırım duy beni Amazon :)
    Edit: Şimdi baktım 3000 daha arttırmışlar…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 23 Haziran 2023; 18:9:46 >
  • Amazon un Ahaber'i, Amazon Halktv'si...
    İnternet turuncu forum sitesi.. şak şak şak, alkış alkış..
    Parası olan Amazon'da harcasın, bir şeyler alın da Amazon'dan alın..
    Yattım sağıma döndüm Amazon'a, uyandım hep sen varsın..

Bisküviyi, tuvalet kağıdını, 200 liralık kabloyu 150 liraya alıp Prime gün yaşayanları saymaz isek 50-100 kişi indirimli ürün alacak burada bir bayram havası..
    Gerçek Prime gün, her zaman için bir gün öncesidir, yani dündür...
  • Ne indirimi dolar 26 ya dayanmış.

• Amazon Türkiye neden nvidia shield pro Türkiye ye getirmiyor onu getirsinler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.