Şimdi Ara

Bu saatten sonra Golf V

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 gün 4 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Alaskalı Suikastçi (2 mesaj) M.L.Crassus (1 mesaj) Rdmsy (1 mesaj) escobar10 (1 mesaj) Elegant Man (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> Bu saatten sonra Golf V
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    672 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    golf 7'nın çıktığı bu dönemde 2008 model boya darbesiz beyaz 122 bg midline a paket(çelik jant+hız sabitleyici) 67000 km'de 32000 tl'ye alınırmı?
    günlük fazla araba kullanan biri değilim ortalama günde 5 km.amacım bir iki sene içinde kullanıp satmak.araçda satarken zarar edermiyim.yoksa başka araç-modellere yönelmelimiyim?

|
    |
  • Binbaşı
    1346 Mesaj
    hocam tabi ki zarar edersin. 2 sene sonra arabanın yaşı da 2 yıl geçmiş olacak. ancak araba yatırım yapılacak bir şey değil günümüzde. tüketim malzemesi olarak görmelisiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    13778 Mesaj
    2008 Golf 5 lerde ikinci el fiyatlar bu düzeylerde. Gerçi ikinci el şans işi araç temiz olmalı motor sorunsuz olmalı keza şanzıman da. Yani sizi üzmemeli. Bu araç belirttiğiniz gibi temizse ikinci elde 2 sene sonra da zarar etmezsiniz. Otomobil tüketim aracıdır yatırım değil. Kullanım ve yıpranma payını düşerseniz piyasa degismezse 2 sene sonunda yine 30.000tl dolaylarında rahatlikla satarsiniz. Golf'ün alıcı kitlesi genis olduğu için satarken sorun yaşamazsiniz Yeterki mekanik aksam sorunsuz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1346 Mesaj
    benim aracım da golf ve satmayı düşünüyorum, ilgilenirseniz sahibinden.com daki lan numarasını paylaşabilirim
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj

Henüz satmadıysan ilan numarasını alabilir miyim ? PM den de varsa başka detayları da yollayabilirsin.
    |
    |
    Bahsedilenler: Alaskalı Suikastçi
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elegant Man

golf 7'nın çıktığı bu dönemde 2008 model boya darbesiz beyaz 122 bg midline a paket(çelik jant+hız sabitleyici) 67000 km'de 32000 tl'ye alınırmı?
    günlük fazla araba kullanan biri değilim ortalama günde 5 km.amacım bir iki sene içinde kullanıp satmak.araçda satarken zarar edermiyim.yoksa başka araç-modellere yönelmelimiyim?

Golf 5 başkadır ve bence alınır, ayrıca fiyat olarak da iyi bulmuşsunuz vuruk falan yoksa. Motor 14tsi dir sanırsam.
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    midline yerine confortline bulursan daha iyi edersin.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.