Şimdi Ara

Bu saat takım elbise ve kalın bilek ile olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu saat takım elbise ve kalın bilek ile olur mu?

• Hocam takım elbiseniz siyah mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_rookie_

Hocam takım elbiseniz siyah mı?

evet hocam. yoksa sadece siyah takım ile mi olur?

• Saati begendmedim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Saati begendmedim hocam

hocam spor çok bunu takım ile takacam hem kalın bileğim olduğu için böyle büyük saatlere mecburumBu saat takım elbise ve kalın bilek ile olur mu? 

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Kadranını ve rengini beğenmedim bende

• Hocam saat idare eder takım elbiseye de uyumlu gider fakat gri, gümüş, siyah veya da sade, deri kordonlu bir saat de şık durabilir, ama sen bilirsin hocam yine de sen beğendiysen al, alınca burayı güncellemeyi unutma hocam konu takipte

• quote:

Hocam saat idare eder takım elbiseye de uyumlu gider fakat gri, gümüş, siyah veya da sade, deri kordonlu bir saat de şık durabilir, ama sen bilirsin hocam yine de sen beğendiysen al, alınca burayı güncellemeyi unutma hocam konu takipte

Hocam bu yukarıdaki sarı saat 7000 lira ama aşağıya resmini koyduğum replika saat ise 1000 lira, ikisi arasında gidip geliyordum, zannedersem aşağıya resmini koyduğumu alacam. @ÖlümsüzlüğüBulanQilin

Bu saat takım elbise ve kalın bilek ile olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 25 Nisan 2021; 15:4:45 >

• Güzel seçim hocam bu diğerinden daha sade ve daha iyi duruyor, hem fiyattan da kâr etmiş olursunuz fakat derisinin soyulup soyulnayacağına dikkat etmeniz lazım, zaten siz biliyorsunuzdur eminim, güzel günlerde, güle güle kullanın hocam.

• quote:

Güzel seçim hocam bu diğerinden daha sade ve daha iyi duruyor, hem fiyattan da kâr etmiş olursunuz fakat derisinin soyulup soyulnayacağına dikkat etmeniz lazım, zaten siz biliyorsunuzdur eminim, güzel günlerde, güle güle kullanın hocam.

Sağolun hocam:) satıcı pazartesi videosunu atacak, aldıktan sonra fotosunu paylaşırım.

• "Miyota mekanizmalarin belirli bir omru var. O sureyi astiktan sonra zaman tutmasinda veya depolama gucunde sorun yasaniyor. Tavsiye etmiyorum ben. Kisi, butcesine gore gercek saat almali."

Forumda bir arkadaşın yukarıdaki yorumundan sonra replikayı daha doğrusu miyota mekanizmayı almaktan vazgeçtim, şu an radarıma aşağıdaki saati aldım araştırıyorum hocam, amazon'da daha ucuz:

https://www.hepsiburada.com/seiko-coutura-solar-radio-sync-erkek-kol-saati-ssg021-pm-HBC000003UUXM

https://www.amazon.com/Seiko-Coutura-Stainless-Controlled-Chronograph/dp/B07FS7MVNJ

@tr_rookie_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 27 Nisan 2021; 21:37:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.