Şimdi Ara

Kara Merhem Kullanan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
26.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çıban mı patlatıcan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wildrain W kullanıcısına yanıt
    Yüzüm de bir kaç küçük beze var. Yatmadan önce süreceğim. Sakalların çıkmasında bir sorun oluşturur mu? Sakallara bir zararı var mıdır yani?
  • Yağ bezesinden bahsediyorsan eğer doktor alsın boşver onunla uğraşma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktora bir danış öncelikle. ben ensemdeki çıban için kullandım faydasını gördüm ancak ciltte deformasyon yapıyor. Yüzüne kullanmadan önce bir cilt doktoruna git hem bezeleri göster hemde kara merhemi sor. Yüz bu şakaya gelmez.

• Kara merhemi hemoroid için kullandım. İş yaptığım bir firma üretiyordu. Tamamen rastlantı sonucu karşılaştım. Ve ürün tarafıma hediye edildi. Basur 4-5 gün içinde yok oldu desem yeri var. 1 ay oldu biteli. Tekrar nüksedermi bilemiyorum ama olan şekli çok hızlı etkili. Siz yüz için kullanacaksanız bir arayıp görüşmenizi önerebilirim. Sebebi ise güven verici ve düzgün adamlar olduğunu bilmemden kaynaklanıyor, malum bu devirde azaldı :)

http://www.hemoroidkremi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alieser -- 2 Nisan 2014; 10:16:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alieser

Kara merhemi hemoroid için kullandım. İş yaptığım bir firma üretiyordu. Tamamen rastlantı sonucu karşılaştım. Ve ürün tarafıma hediye edildi. Basur 4-5 gün içinde yok oldu desem yeri var. 1 ay oldu biteli. Tekrar nüksedermi bilemiyorum ama olan şekli çok hızlı etkili. Siz yüz için kullanacaksanız bir arayıp görüşmenizi önerebilirim. Sebebi ise güven verici ve düzgün adamlar olduğunu bilmemden kaynaklanıyor, malum bu devirde azaldı :)

http://www.hemoritakaramerhem.com

kesin meme yapmıştır o, tak bi zımpara bi şeyi kalmaz.

• ZEUS__ kullanıcısına yanıt
    Meme yaptığı doğru. Burada oturdum süper gülüyorum. Allah'ta seni güldürsün. Alem adamsın, tanımak isterdim :)

• Ali bey size gülmelik bir şey daha :)

Sanırım eskiden motorsilk ürünleri satıyordunuz. Ürün hemoroid kremine dönüşünce ilginç bir fotoğraf çıkmış ortaya :)

Kara Merhem Kullanan Var Mı?
  • Kara merhem yoğun derecede kükürt içeriyormuş kükürtde saça faydalı diye biliyorum,alın taraflarındaki yanlara sürsem ? deneyen var mıdır acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.