Şimdi Ara

bu rockstar ın derdi ne?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar; red dead redemption oynuyorum, sonra oyundan çıkıyorum; tekrar girdiğimde daha önce oynadığım bilmem kaç bölümden geri başlatıyor. bu sorunun bir çözümü var mı?
    Gta4 tede böyleydi

• Bende bu sorunu yaşıyordum. Oyundan çıkmadan önce 2 3 kez farklı bölümlerde save yapıp çıkıyordum.
  • Oyunu oynarken konsol ya hep devamlı live'a bağlı olacak ya da bağlı olmayacak. Şöyle örnek vereyim; oyunu live'a bağlı olupta oynuyorsanız ve bir daha ki girişinizde oyunu live'a bağlı olmadan açarsanız olmaz ya da tam tersi.
  • RDR de kamp yapmayımı unutuyonuz nabıyonuz
  • unutuyoz
  • aynen bu sorun bendede var hem gta4te hemde rdr da.
  • Kopyacıları böyle cezalandırıyorlar galiba
  • Arkadaşlar oyun kopya olup olmamasıyla ilgili değil. Konsolun saatine göre save yapıyor. Live girmezsen de konsolu her açılışında 22/11/2005 tarihine yani xboxın çıkış zamanına dönüyor. 2 saat oynadıktan sonra kapatırsan örnek: 02:00 22/11/2005 tarihinde oyun save yapmış. Bir sonraki sefer 1 saat oynadıktan sonra saveleyip kapatırsan 01:00 22/11/2005. Sonraki sefer tarih sıralamasına göre daha yeni olduğu için 02:00 tarihindeki saveden başlatır. Olay bu. Live girmiyorsanız Rockstarın oyunlarını başlatırken save konusuna dikkat edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 27 Mart 2011; 19:57:09 >
  • Ya oyun bazen autosave'i açıyor bazense kendi save'inizi menüden save'lerinizin olduğu kısma girip en son yaptığınız save'i yükleyip devam etmek gerek
  • Rockstarla alakasıyok...Xboxla ilgili bir olay...Her kapayışta tarih sıfırlanıyor cihazın...Aynı olay Dead Space 2 de de var...
  • Yeni RDR bir an önce gelse de oynasak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.