Şimdi Ara

Bu ranch sosu nereden buluruz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Burger King'e gidenler muhtemelen en az bir kere tatmıştır. Lezzeti benim çok hoşuma gidiyor ama hiç biyerde bulamıyorum. Bunu biyerlerden alabilmiş olan var mı acaba (Kanyon macrocenter ve metrocity migrosta yok)

• Yok. Hiç bir yerde yok.. Türkiye'de satılmıyor.
  • bende hiç rastlamadım. önceden başka sosları denemezdim böyle. sonra bunu denedim arkadaşın sayesinde bağmlısı oldm. bugn sipariş verirken 2 tane de istettim. stok yapıyorum
  • Ben de en sonunda gidicem burger'a 10 tane alıp sefasını sürücem o deece bağımlılık yapıyor.
  • Mcdonaltsda sınırsız sos olayı var.
    1 tane menü al yanındada al 20-30 tane ranch.

Burgerdakinin aynısı degil ama yinede güzel.
  • Ya o değil mesele işte burger'a gider 5 tane alırım. Ama neden alıp evde ketçap gibi kullanmak varken öyle kullanayım.
  • kitaplarimi belirsiz bi yere kaldirmasam tarifini bulup yazabilirdum fakat ben o kitaplari bulana kadar ohoo. en iyisi netten tarifine bakin. sos yapmak cok zor bisey degil. deneme yanilmayla tadini oturtursunuz
  • Bana çok ağır geliyor bu sos.

Sarımsaklı mayonez ile barbekü sosu sürdüler piyasaya, yakında bu da gelebilir.
  • Tarifini de buldum ama içinde bazı otlar var ne oldugunu da tam anlayamadım.
  • Ya emin değilim ama bi salata sosu var satılıyor kavanozda inceleme fırsatı bulabildim sadece ranchin görüntüsünün aynısı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

Ya emin değilim ama bi salata sosu var satılıyor kavanozda inceleme fırsatı bulabildim sadece ranchin görüntüsünün aynısı diyebilirim.

Ona da baktım yanlış hatırlamıyorsam heinz marka salata sosuydu. Ranchle alakası yok sarımsaklı bişeydi. Okudugumdan hatırladıgım kadarıyla öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomantis

quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

Ya emin değilim ama bi salata sosu var satılıyor kavanozda inceleme fırsatı bulabildim sadece ranchin görüntüsünün aynısı diyebilirim.

Ona da baktım yanlış hatırlamıyorsam heinz marka salata sosuydu. Ranchle alakası yok sarımsaklı bişeydi. Okudugumdan hatırladıgım kadarıyla öyle.

Ha evet Heinz idi.
    Sağol hocam öğrendiğim iyi oldu.
  • quote:

Tarifini de buldum ama içinde bazı otlar var ne oldugunu da tam anlayamadım.

ot dediklerin tarhun gibi pek adi duyulmayan taze baharatlardansa metrodan temin edilebilir. her tur otu satiyo adamlar
  • Ranch Dressing Ingredients
    For this recipe you will need:

* 7 saltine crackers
    * 2 tablespoons garlic salt
    * 2 tablespoons onion powder
    * 3/4 cup dry minced parsley flakes
    * 1/4 cup dry minced onion
    * 1 tablespoon dry dillweed
    * 2 tablespoons garlic powder
    * 1 cup mayonnaise
    * 1 cup buttermilk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow-YB

quote:

Tarifini de buldum ama içinde bazı otlar var ne oldugunu da tam anlayamadım.

ot dediklerin tarhun gibi pek adi duyulmayan taze baharatlardansa metrodan temin edilebilir. her tur otu satiyo adamlar

İşte benim baktıgım videodaki kız ranch bişeyi diyo ama onun bizdeki karşılığı muhtemelen ebeotu gibi bişeydir :D Adama nasıl anlatıcaksın ki onu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabri3L
    Ranch Dressing Ingredients

* 7 saltine crackers
    * 1 cup mayonnaise
    * 1 cup buttermilk

dillweedin turkcesini bilmiyorum ama digerleri kolay bulunacak seyler. en iyisi ben yarin seflerimden birine msj atip tarif aliyim buraya ekliyim herkes yararlanir.
  • dere otu o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow-YB

quote:

Ranch Dressing Ingredients

* 7 saltine crackers
    * 1 cup mayonnaise
    * 1 cup buttermilk

dillweedin turkcesini bilmiyorum ama digerleri kolay bulunacak seyler. en iyisi ben yarin seflerimden birine msj atip tarif aliyim buraya ekliyim herkes yararlanir.

Süper kamu hizmeti olur
    Ekleme: Bu arada bu kadının yaptıgı da olmayabilir çünkü ranch sos cok daha kıvamlı. Ama tadı tutturursak kıvamı halletmek kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomantis -- 18 Mart 2011; 0:28:32 >

• quote:

dere otu o

Eğer gerçekten öyleyse bu abla ranch sos yapmıyor bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.