Şimdi Ara

PAXİL ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
22.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Utangaclıgımı % 90 azalttı. Konuşkan ve vurdumduymaz birisi yaptı. Hayattan zevk almamı sağladı ve sorunlarımı yenmem için güç verdi. Hiçbişyi kafaya takmamamı sağladı. Herkesle com rahat konuşuyorum. Toplum icinde hic kaygılanmıyorum. Artık ezik pasif biri değilim. Hakkımı savunuyorum.

ALLAH SENDEM RAZI OLSUN. SENİ BULANA DA HELAL OLSUN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 sene sonra: bağımlı olduğum ilacı bırakınca hayatım mahvoldu beyler yardım edin
  • İlaç ismi sandıydım
    Neyse ben gideyim
    Doğru çıkmış
    Gitmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performans Sanatçısı -- 22 Kasım 2015; 10:50:24 >
  • Paxil ne lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paxil cipralex ikilisini 5 yıl kullandım paxil gerçekten güzel ilaç artı mal gibi yapmıyor adamı ya da uyku manyağı olmuyorsun

• Ne işe yarıyor birisi aydınlatsın

• gonzoslamamana sebep oluyor.ayrıca bir sürü zararlı yan etkisi var.
  • Paxil bir antidepresan evet yan etkileri mutlaka var ama diğer ilaçlara nazaran çok daha hafif sayılır

• bari düzenli kullan da çabuk bitsin ilaç tedavisi

• antideporesan olum bu dikkat etmek lazım
  • Ben de kullanıyorum 2.5 aydır.. Panik atak var bende de epey faydasını gördüm.. Ağır bi ilaç dğl ve Hiç bir yan etkisi de yok ayrıca..

• Ilaci birakirken gircegin depresyonda gorusuruz dostum ilaclar cozum degil antidepresan hic degil

• arada intihar tarzı düşünceler geldi mi aklına veya kalpte çarpıntı?
  • Pastildir o paxil olsa duramazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackFire248

Ilaci birakirken gircegin depresyonda gorusuruz dostum ilaclar cozum degil antidepresan hic degil

Walla hocam ben daha önce de kullandım ve dr kontrolünde yavaş yavaş bıraktım hiç bişey olmadı.. O dediğin bilinçsizce bi anda bırakırsan olacak bişey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekizkozalak -- 22 Kasım 2015; 13:27:19 >
  • quote:

Ilaci birakirken gircegin depresyonda gorusuruz dostum ilaclar cozum degil antidepresan hic degil

Cozum nedir anlat dinleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

quote:

Cozum nedir anlat dinleyelim

Ilac yariyabilir ama bence sadece utangaclik icin vb icilmeye degmez benim psikozum vardi sifozrenlik baslangici mecburen kullandim kullandigim her ana lanet ettim duygusus dusuncesiz yasamak duygularin olmadan yasicaksan yasama daha iyi unutma mutluluk pesinden kosulcak bisey degildir mutluluk degerlidir ama bi o kadar mutsuzlukta degerlidir hayatin icinde bi olgudur surekli mutlu olsaysin mutlulugun degerini unuturdun mutsuz olursun elindekilerin degerini anlarsin kendin cabalayip kendin kurtulmak hepsinden daha fayda getirir kalici olur ilac gibi 1 yil 2 yilini kurtarmaz istersen gel ozelden uzun uzun anlatiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.