Şimdi Ara

Refesans İlanımdır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sattıklarım Ve Aldıklarım (Alıcı Satıcı Yorumları)

Refesans İlanımdır...

Evet Arkadaşlar benden alımış oldugunuz CD-DvD,Playstation 1-2-3 , Bilgisayar Parçaları Vs Satışını yaptıklarım ve aldıklarım kişiler ve forumda beni tanıyanlar hakkımdaki yorumlarını yazarsa sevinirim

Bu Sayfada Benimle Alışveriş yapanlar ve Yaptıklarım kişiler ve beni tanıyanların yorum sayfasıdır

• sorunsuz bir alışveriş oldu benim açımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: laststate

sorunsuz bir alışveriş oldu benim açımdan

sağol hocam
  • 500 gb hdd aldım kendisinden 2 aydan beri sorunsuz kullanıyorum tşk ederim kendisine guvenilir birisi gönul rahatlıgı ile alışveriş yapılabilir birisi kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacoKari

500 gb hdd aldım kendisinden 2 aydan beri sorunsuz kullanıyorum tşk ederim kendisine guvenilir birisi gönul rahatlıgı ile alışveriş yapılabilir birisi kendisi

sağol hocam 1 gb ramda satmıştım unutmuşun kafa dalgın heralde
  • İyide hoca profiline bakan insan geçmiş alışverişerlinden aldığın notları ve yorumları görebilir. Neden ayrıca buraya konu açma gereği duydun ki ?
  • güvenilir bi insan kendisinden playstation 2 aldım hala sorunsuzca kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

İyide hoca profiline bakan insan geçmiş alışverişerlinden aldığın notları ve yorumları görebilir. Neden ayrıca buraya konu açma gereği duydun ki ?

bende biliyorum hocam benim bu forum dışındanda satışlarım var onlarda referans olmak istiyor o yüzden böle bi konu açma gereği duydum
  • facebookta rastgele tanıştım , elektronik hakkında cok yardımcı ve güvenilir birisidir kendisi.
    yaklaşık 4-5 aydır ondan alışveriş yapıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.

hızlı teslimat + güvence ile ;)
  • yaklaşık 4-5 aydır ps2 oyunları satın alıyorum,

ve hiçbir sorun yaşamadım , hızlı teslimat + güvence =)

saygılarımla, satışlarınızı devamını diler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan_sevgisi

yaklaşık 4-5 aydır ps2 oyunları satın alıyorum,

ve hiçbir sorun yaşamadım , hızlı teslimat + güvence =)

saygılarımla, satışlarınızı devamını diler.

yaptıgın yorumlar için teşekkür ederim
  • Sorunsuz alışveriş oldu parayı yatırdığım gibi hddyi kargoya verdiğini söyledi ertesi gün kargo elime geçti ve kargo normal fiyatlardan ucuza geldi. Teşekkürler
  • hala bişiler satiyor msun?
  • neden hep 0 mesajlı üyeler yorum yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quezé

neden hep 0 mesajlı üyeler yorum yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: opps35

quote:

Orijinalden alıntı: Quezé

neden hep 0 mesajlı üyeler yorum yazıyor

Arkadaşlar face post kastıgım yok daha öncededim başka sitelerden sattığım ürünler oldu o arkadailardan rica ediyorum yorum yazmaları için onlarda donanimhabere üye olmadan yorum yapamacakları için üye oluyorlar başka bir art niyetim yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.