Şimdi Ara

Bu psu nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şu psu fazla ucuz geldi.Sahibiyle konuştum sıfır dedi farklı bi durum olabilir mi sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-high-power-850w-80-plus-gold-full-moduler-smart-fan-guc-kaynagi-1048222166/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertekin -- 11 Mayıs 2023; 22:34:13 >

• amazon.com.tr den 650w ve modüler olmayan verisoyunu 1.300 gibi bir fiyata almıştım bir kaç ay önce.

Bunun fiyatı aşırı uygun, en uygun 150-160$'dan satılmış newegg'de filan.

Şurada 3.6k ya satılıyor ama muhtemelen stok yoktur. Referans olsun diye koydum.

Şahsen güvenip almazdım. Adı bile bir şüpheli satıcının. Bunun dışında supp fena değil güzel bence.

cultists network
    [psucultists] PSU Tier List rev. 15.0a - Cultists Network
    https://cultists.network/140/psu-tier-list/

• Evet çok ucuz olması benide şüpheye soktu.acaba sorsammı neden böyle diye.Olmadı yarın tekrar konuşiym satıcıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertekin -- 12 Mayıs 2023; 1:30:10 >
  • mertekin kullanıcısına yanıt

İmkan varsa direk yerinde görüp alın yoksa büyük risk hocam. Sıfır'ı 150$ olan ürüne kimse 50$ birden indirim yapamaz. Hele TR de  

En son yıllar önce bu sarı siteden msi anakart aldım, çok hızlı bir biçimde. Satıcı dürüst çıktı anakartı gönderdi ama anakart hafif bozuk çıktı. Muhtemelen satan adam bile bilmiyordu anakart da öyle bir arıza olduğunu ama bir şey demedim.

Kullanılmayacak şekilde değilde ve o nesil anakartın sıfırı zaten yoktu. O olaydan sonra 2. el işine çok girmedim. Hatta sorun çıkarmadıkları için özellikle amazondan alıyorum.

• Sağolun hocam dediğiniz gibi ürünü inceleyip öyle alayım en mantıklısı bu. 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.