Şimdi Ara

Bu pcdepo'nun olayı Nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pcdepo Notebook konusunda kimseye firsat tanımıyor . Acaba bu fiyatları verebilmesi ne ekilde mumkun oluyor ??
    Merak ediyorum gercekten...

• soruyu biraz daha açalım :) Teknik servis olayı nasıl. Makinede sorun olduğunda ilgileniyorlarmı? Ben vatandan almayı düşünüyordum fakat Vatanın bu konularda biraz naz yaptığını duydum
  • Bir tane 1694 wlmi aldım. Kutuyu gozumun onunde actılar, acerleri infronicten alıyorlar ve infronic te uluslararası standartlara uyan ciddi bir şirket. Ama sorun fiyatlar ? Vatan inanılmaz pahalı (genelde) tercih etmem asla ... Pcdepo igili cok konusamam daha bozulmadı birşeyim (maşallah deyim ) . Ama insanlar calısanlar çok ilgili gercekten. Bu arada infronic i aradm 3-4 kere gayet ilgili şekilde cewap verdiler. Yardımcı oldular . Sorum hala geçerl , neden daha ucuzz?
  • laplop ramleri

markomshop fiyat :

1 GB DDR2 533 Mhz SODIMM (KINGSTON)

Birim : Adet
    Fiyatı : 140,09 USD + KDV
    Kdv dahil : 223,99 YTL
    223.990.000 TL

pcdepo fiyat:

1 GB DDR2 533 Mhz SODIMM (KINGSTON)

Fiyatı : 136,50 USD + KDV
    KDV dahil : 225,33 YTL
    225.330.000 TL

Acaba olayları bu mu su anda aldım bu fiyatları ram almak icin bakıyordum. Bu da dikkat cekici ama. Alla alla yaw... Adamlar doları pahalı alıyorlar heralde yazık yaw...

• Pcdepo da dolar kuru 1400 e sabitlenmiş gibi duruyor.
    Gerçi kesin satışta güncel kuru kullanıyorlardır heralde yoksa,
    örneğin 1999$+kdv den satıkkları Acer Aspire 1694WLMi gerçekte 2087$+kdv ye denk geliyor.
    İlginç.
  • Ilginc gercekten ben internetteki fiyattan aldım mesela 1694 wlmi yi ...
  • size katılmıyorum şu an kurları 1349
  • ADAMLAR SURUMDEN KAZANIYOR HER YERDEN DAHA UCUZ OLMASININ NEDENİ BU GAYETTE İYİ CALISIYORLAR GUVENİLİRBİR FİRMA BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BİLMEM ANLAYABİLİYORMUSUN
  • bu firmada $ kuru daima yüksektir diğer yerlerde 1350 lerde iken burada 1400 civarlarıdır.
    $ hesabınızdan direkt $ transferi alıcıya daha bir ucuzluk sağlar alışveriş yapacaklara buraya dikkat etmelerini öneririm.

tek bir hoş olmayan uygulamaları oldu ilk başta alınan HP nx9105 lere ekstra ilave 256 mb ram isteyenlerden 65$+kdv gibi bir ücret talep ediyorlardı
    sonuçta bir çok kişi garanti kapsamı dışına çıkmaması için bu parayı verdi. Ram ler 31$ + kdv idi Bu ram i 65$ + kdv ye taktırtıyordunuz ki bence bu işin tek bir açıklaması olabilir ve yorum size aittir.

Herhangi bir ürün aldığınızda standart 6 ytl lik kargo bedeli de ilginç bir uygulamalarıdır.

Tüm bunlara rağmen her halukarda piyasada güvenilir ve ucuz notebook alabilieceğiniz yerlerin başındadırlar.

Müşteri memnuniyetsizliği şikayeti okumadım ki bu çok iyi bir şey

saygılar
  • Bazen donanimhaber'de pcdepo çalışanları olduğu ya da burada bu firmanın reklamı yapıldığını ima eden mesajlar yazılıyor...amA ben foruma yeni katılmış biri olarak (2,3 ay oldu galiba) bu iddiaların iftira olduğuna inanıyorum..Çünkü ortada bariz bi şikayet yok pcdepo hakkında.Aksine tüketiciyi memnun eden fiyatlar var..dolar kuru benm de dikkatimi çekti.Ama satışları o günkü kurdan yapıyorlardır belki de.
    Henüz pcdepo dan alışveriş yapmamış olsam da gözümde iyi bi izlenimi var bu firmanın.Ayrıca bu forumu takip ettikleri muhakkak.Bunu talep gören Acer notebooklardaki fiyat değişiklerinden anladım.
    Sonuç olarak özellikle notebook alacağım zaman şartlar uygun olursa çekinmeden sipariş edicem pcdepo'dan.
  • ıyıde 65 dolar ıyı bır rakkamdı sımdılerde dustu ram fıyatı ayrıca aynı ramı hp servisinde taktıran oldumu hiç ama bızden hp 150 usd para istemişti yanı pcdepo yıne ucuz kalmıstı
  • pcdepo.com bence en güvenilir firma
  • herkeze aynı hizmeti ucuza veriyorlar
  • $ kuru çok yüksek bunu bi yerde daha yazdım 1000 $ da 40 - 50 $ fark ediyo kurdan dolayı
    bunu kendilerine de sordum cevap alamadım.

diğer yandan "pcdepo en iyi fiyatı veriyor" genellemesi de doğru değil. bir çok iyi bayi var düşük fiyat veren
    ancak çok ta reklam yapamıyolar tekelleşme ve haksız rekabet iddialarından dolayı.

şöyle söyliyim pcdeponun bi notbuka verdiği peşin fiyata ben, başka bi yerden aynı notbuku 12 taksitle aldım.
  • Şu anda dolar kuru 1.368 sanırım. Dolar kurunu yazan bir yer bulamadım ben de 1692'nin fiyatından yola çıkarak buldum :)

Piyasada ise dolar şu anda 1.345'den satılıyor yani arada 20 kuruş fark var.

1525+kdv olan 1692 böyle olunca 1548+kdv oluyor, gene de uygun. Peşine %5 indirim var. 15 ay taksit.
  • yahu arkadas bır ornek verde gorelım kuru sıkı sallamıyalım ve çamur at ızı kalsın muhabbetıne getırmeyelım olayı

quote:

Orjinalden alıntı: sunshines35

$ kuru çok yüksek bunu bi yerde daha yazdım 1000 $ da 40 - 50 $ fark ediyo kurdan dolayı
    bunu kendilerine de sordum cevap alamadım.

diğer yandan "pcdepo en iyi fiyatı veriyor" genellemesi de doğru değil. bir çok iyi bayi var düşük fiyat veren
    ancak çok ta reklam yapamıyolar tekelleşme ve haksız rekabet iddialarından dolayı.

şöyle söyliyim pcdeponun bi notbuka verdiği peşin fiyata ben, başka bi yerden aynı notbuku 12 taksitle aldım.
  • sunshines35:

Dediklerini şimdi gördüm. Madem böyle firmalar var neden haberdar etmiyorsun?

En azından bir çok modelde PC Depo'dan daha ucuz satanı görmedim. Olanları da yazıyoruz burda. PC Depo'nun o kadar da ucuz olmadığını yazacağına, daha ucuz olanları yazsan biz de faydalanırız. Amaç PC Depo'ya para kazandırmak değil herhalde, insanlar ucuza alsınlar diye yazılıyor.
  • evet burda ucuz ve müşteri desteği ön planda olan yerleri övüyoruz pcdepo bunlardan en önde gideni
  • quote:

Orjinalden alıntı: acer

size katılmıyorum şu an kurları 1349

Forumun güzelliği bu...
    Topiği açan arkadaşın dikkat çektiği saatte siteye baktığımda gerçekten
    dolar kurunun yüksek olduğunu farkettim. Aynen verdiğim örnekte olduğu gibiydi.
    Pcdeppo -yapması gerektiği gibi- bu forumu düzenli takip ediyor olmalıki izleyen saatte
    bu hatayı düzeltti.
    Bundan dolayı ayrıca kutlamak lazım pcdeppoyu...
    Umarım bir daha böyle basit hatalar yapmaz.
  • ben bizzat kendim gittim kadıköydeki yerlerine desktopumu kurarken parçaları elden almaya gittim çok değerli ve saygılı insanlar, yerleri hasanpaşada ve netin nimetlerinden faydalanıyolar yoksa firma sokak arsında salaş bi binada ama gelin görünkü yakın zamanda bu satışlarıyla herhalde bi plaza açarlar:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.