Şimdi Ara

Bu pcdepo'nun olayı Nedir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • zannetmıyorum plaza açıcaklarını dudulluda dev gibi depoları var adamların zannedersem sen acıbademdeki ofislerine gitmişssin oradan sadece notebook teslimlerini yapıyorlar ama yolları açık olsun bence iyi yoldalar en azından ucuz ve müşteri memnuniyeti ön planda
  • kesinlikle katılıyorum Allah yollarını açık etsin, evet bnm gittiğim yer işte acıbadem kadıköy gibi bi yerler 4 yol dedikleri yer oraya gittim, kesinlikle müşterilerine verdikleri önem yüksek oraya gittik çaylar kahveler vs. iiiydi yane muamele ki aldığım kongif imzamdaki deel ama 100 dolar falan gibi bi kala aldım saygılar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: acer

yahu arkadas bır ornek verde gorelım kuru sıkı sallamıyalım ve çamur at ızı kalsın muhabbetıne getırmeyelım olayı

quote:

Orjinalden alıntı: sunshines35

$ kuru çok yüksek bunu bi yerde daha yazdım 1000 $ da 40 - 50 $ fark ediyo kurdan dolayı
    bunu kendilerine de sordum cevap alamadım.

diğer yandan "pcdepo en iyi fiyatı veriyor" genellemesi de doğru değil. bir çok iyi bayi var düşük fiyat veren
    ancak çok ta reklam yapamıyolar tekelleşme ve haksız rekabet iddialarından dolayı.

şöyle söyliyim pcdeponun bi notbuka verdiği peşin fiyata ben, başka bi yerden aynı notbuku 12 taksitle aldım.

pekala bi örnek verelim sana:

"Acer Aspire 1692WLMi_DDR2, SONOMA 1.73GHz, XP Home
    Bu ürünü Bonus Karta peşin fiyatına 15 taksitle alabilirsiniz detaylı bilgi için müşteri temsilcinizle irtibata geçin.
    Birim : Adet
    Fiyatı : 1.595,00 USD + KDV
    Kdv dahil : 2.557,78 YTL
    2.557.780.000 TL "

şu an itibariyle mynet dolar satış kuru = 1,3430

fiyat : 1595 * 1.18 =1882 dolar
    1882 * 1,35 = 2540 ytl

arada 17 ytl fark kalmış, demek bu forumda benim gibi yazıp çizenlerin sesi duyulmuş ki pcdepo kur farkını asgariye indirmiş, yalnız dikkat ettiniz mi bilmem fiyatta dolar bazında 70 dolar artış olmuş. (geçen hafta bunun fiyatı 1525 + kdv idi)

Yani aynı tas aynı hamam. 21, yy. da bu zihniyete benden

not : bilgisayar sektöründe çalışmıyorum, ne pcdepo ne de diğerleri babamın oğlu değil, amacım tüketiciyi bilinçlendirmek.

ben notbukumu bimeksten aldım, ha adamlar iyidir diye bişi söylemiyorum, olaya marka bazında bakmak gerek, seçtiğiniz markanın en büyük toptancısı kimse ordan alın notbukunuzu, bi de şark zihniyetine sahip yerlerden uzak durun.

• pcdepo.com sektördeki en büyük notebook satıcısıdır benim bildiğim çoğu bilgisayar firması bile onlardan alıyor
  • sunsines bu arada hayırlı olsun
  • hayırlı olsun kaça aldın ?
  • saolun

geçen hafta aldım

165 ytl x 12 taksit

hp nx6110 py535

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunshines35 -- 9 Ekim 2005, 13:03:49 >
  • bende geçen cuma,aspire 1692 wlmi aldım,,,pc depo hakkında yazılanlara katılıyorum
  • markom diye biyer varmıki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterixir
    markom diye biyer varmıki ?

4seneyle kaçırmışsın dostum, btw nerden buldun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.