Şimdi Ara

BU OYUN NE ZAMAN ADAM OLUR!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben ömrü hayatımda bu kadar sorunlu bu kadar şişirme bir oyun görmedim.2 Gündür her oyunum atıyor salak gibi masa üstünde buluyorum kendimi eskiden exe yada her hangi başka saöma bişi yazardı artık oda yazmıyor.Bu oyunun böle olmasının nedeni bizden mi kaynaklanıyor İnternet hızı & Donanım yoksa kendisimi zeka özürlü origin+dıce mı sorumlu ben bilemedim yıldımda Lanet olsun bin pişmanım bu oyuna bulaştıma nezman düzeltecekler cok merak ediyorum.Git oyunun orjinali al yarım saat sonra atsın diye bu kadar laf cok komik yazıklar olsun....

• Bu son 2 gundur falan benide atmaya başladı normalde böyle bir sorun yoktu:/..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Arkadaşlar ben ömrü hayatımda bu kadar sorunlu bu kadar şişirme bir oyun görmedim.2 Gündür her oyunum atıyor salak gibi masa üstünde buluyorum kendimi eskiden exe yada her hangi başka saöma bişi yazardı artık oda yazmıyor.Bu oyunun böle olmasının nedeni bizden mi kaynaklanıyor İnternet hızı & Donanım yoksa kendisimi zeka özürlü origin+dıce mı sorumlu ben bilemedim yıldımda Lanet olsun bin pişmanım bu oyuna bulaştıma nezman düzeltecekler cok merak ediyorum.Git oyunun orjinali al yarım saat sonra atsın diye bu kadar laf cok komik yazıklar olsun....

Durduk yerde atıyorsa sistemin yetersizdir. Veya Sistemin 32 bit ise atma olur. Eğer 4 gb ve üstü ramin varsa kur 64 bit işletim sistemini sorunsuz oyna ;)
  • Sistemden ziyada ben AMD nin yetersiz oldunu düşünüyorum.Gerçi herkezde atıyor ama AMD ile sürün sürün nereye kadar
  • Sorunsuz oynuyorum cok sukur.
  • Ne atma ne de baska bir sorun oyun ciktigindan beri sorunsuz oynuyorum simdi ciktim 2 saat araliksiz oynadim ayni serverda. AMD ile alakasi yok bence islemci ve ram daha buyuk onem tasiyor benim ekran kartimda AMD, sorun yasayanlar sanirim donanim ya da buyuk ihtimal isletim sisteminden kaynaklaniyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Arkadaşlar ben ömrü hayatımda bu kadar sorunlu bu kadar şişirme bir oyun görmedim.2 Gündür her oyunum atıyor salak gibi masa üstünde buluyorum kendimi eskiden exe yada her hangi başka saöma bişi yazardı artık oda yazmıyor.Bu oyunun böle olmasının nedeni bizden mi kaynaklanıyor İnternet hızı & Donanım yoksa kendisimi zeka özürlü origin+dıce mı sorumlu ben bilemedim yıldımda Lanet olsun bin pişmanım bu oyuna bulaştıma nezman düzeltecekler cok merak ediyorum.Git oyunun orjinali al yarım saat sonra atsın diye bu kadar laf cok komik yazıklar olsun....

Durduk yerde atıyorsa sistemin yetersizdir. Veya Sistemin 32 bit ise atma olur. Eğer 4 gb ve üstü ramin varsa kur 64 bit işletim sistemini sorunsuz oyna ;)

Sorun işletim sistemiyle ilgili değil, oyunla alakalı.

• "zeka özürlü origin+dıce" sorumlu.
  • sende var problem ben gayet rahat oynuyorum...
  • sistem kaynaklı bir sorun. eski bilgisayarımda bende de bu tür sorunlar yaşamıştım.
  • 27 Mart'ta yeni patch geliyor beyler sabredin belki düzelir.

Edit: 27 Mart'taki PS3 içinmiş. XBOX ve PC için ise yakın bir zamanda tarih verilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 25 Mart 2012; 13:32:07 >
  • Bu oyunu çıktığından beri tek bir kasma yada hata yaşamayan tek ben varım herhalde.
  • sorunsuz oynuyorumda. biirde şu adiler kick lemese habire atılıyoruz oyundan nesaçma iştir ya
  • hala oyunda pingi az olanın yüksek olana ezici ustunlugu var....daha durbun acmadan olebiliyor,yakın mesafe catismada sacma sapan durumlara maruz kalabiliyorsunuz
  • yeni büyük yamaları toparlasa bari , sağlam online altyapısı olsa cod 4 den çok gider oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

hala oyunda pingi az olanın yüksek olana ezici ustunlugu var....daha durbun acmadan olebiliyor,yakın mesafe catismada sacma sapan durumlara maruz kalabiliyorsunuz

Böyle bir durumu nasıl düzelte bilirlerki?Her kesin pingini stabil bir rakamda sabitleyerekmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 26 Mart 2012; 20:46:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

hala oyunda pingi az olanın yüksek olana ezici ustunlugu var....daha durbun acmadan olebiliyor,yakın mesafe catismada sacma sapan durumlara maruz kalabiliyorsunuz

Böyle bir durumu nasıl düzelte bilirlerki?Her kesin pingini stabil bir rakamda sabitleyerekmi?

Ping'leri değiştirebileceğimizi sanmıyorum. Ama yazın nedense pingler yok gibi birşey oluyor. En yüksek ping bile en aza iniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

Ping'leri değiştirebileceğimizi sanmıyorum. Ama yazın nedense pingler yok gibi birşey oluyor. En yüksek ping bile en aza iniyor.

Türkiyede server açılana kadar gerçek anlamda oyunun tadını çıkartabileceğimizi sanmıyorum talepte var kurun bir şirket yahu

• Sorununuz sisteminizden kaynaklı, ayda en fazla 1-2 kere atma yaşamışımdır. Oyun en azından bu açıdan bc2 kadar problemli değil.
  • bad company 2 de bile atıyor bazen battlefield 3 e bu endenle yaklaşmıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.