Şimdi Ara

Bu Nidalee'nin hali nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S1 den beri oynuyordum ki s5 nin başına kadar.Arkadaşlarla hesapları satıp ara sıra smurf hesaplarla oynamaya başladık.Pek fazla takmıyordum ama artık dikkatimi aşırı çekmeye başladı.Nidalee mainimdi ama şimdi oynadığımda oynanmayacak kadar nerflendiğini gördüm.İlk s2 s3 midde çok iyiydim rework adı altında bir nerf geldi.Eyvallah dedim devam ettim yeni buildlerle yeni oyun tarzları deneyip midde devam ediyordum.Ama şimdi baktığımda hiçbir etkisi olmadığını görüyorum ve bu beni çıldırtıyor.En sevdiğim şampiyonun bu halde olması beni delirtiyor..Win ratesine baktığımda sonuncu olduğunu gördüm.Hiçbir oynanış tarzı ve metada herhangi bir yeri kalmamış.Eskiden herkes oynayamıyordu ama bir oynanışa sahipti.Klasik QQ konusu demeyin, artık bu saçmalıktan sıkıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buzdogan gerisi tank. Kopek gibi is yapiyor

• Early baskınlarıyla bilinen şampiyon ve Lee sin bu kadar öne çıkmışken tercih edilmesi imkansız Elise nerf yerse belki arada seçilebilir.Ama şuan için çok zor.

• guinso+iceborn topta deneyebilirsin
  • Nerde denerseniz deneyin meta şampiyonlarına göre çok geride.

• Nidale her zaman optu halada op sadece son 1 yıldır midalee diye bir şey yok jungle gidiceksin

jg itemi ilk sonra rylais veya roa çıkıp ap olarak devam

tek sorun clearı zorlaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asterix -- 30 Kasım 2015; 13:43:28 >
  • Yapacak birşey yok kanka champ şuan çöp durumda. Haftaya gelecek olan patchde w'suna ufak bir buff var, 20 damage arttırıyorlardı bütün levellarda diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teemo Erdoğan -- 30 Kasım 2015; 13:42:47 >
  • rush, nb3 sürekli oynuyorlar
  • Bi ara ormanda fırtınalar estiriyordu sonra can değeri azaltıldı q nun hasari bayağı azaltıldı ama hala millet oynuyor eğlenceli oldugu için sanırım

• Şahsen %70'e yakın win rate'im var ama son jungle değişiklikleriyle sezon sonu oynamayı bıraktım çünkü ne yaparsan yap taşıyamıyorsun early de deli gibi kassanda ya şampiyonda bir şeyler eksik yada meta taşımasına izin vermiyor tam çözemedim. Çok severek oynuyorum ama kazanamadıktan sonra da oynamanın amacı yok oyunun.
  • Sampiyonun tek sorunu sacma olmasi. All in yapmaya uygun bir sampiyon degil kesinlikle, durtmeye de. En uzaktan attigin mizraklar bile maksimum %50 can aliyor (kastiginizi ve squishy bir hedefe vurdugunuzu sayiyorum.) Ad oynayalim dedik oldurduler, ap tank oynasan guzel hasari yok, ap oynasan sacmalik, kybrid denemedim, denemem de. Kisacasi igrenc olmus. Blitzcrank gibi dusunurdum nidaleeyi. Soyle dusunun blitzcrank e ve w basmak icin q tutturmak zorunda. Ayni sacmalik, boyle guzel konseptli bir heronun (ki severek oynayan kitle cok fazla) olmesi gercekten sacma oldu.

• Eskiden w ile atlayamazdik tak diye herkes oynayamazdi nidaleeyi o yüzden hasarı yüksekti ne zamanki q-w skilleri ile oluşan hasarda kaplan modunda w ile atlama geldi nidaleeden anlamayan bile oynamaya başladi.Nidalee bi anda kolaylaşti mecbur hasarini kıstılar.

• Ben jungleda güçlü olduğunu düşünüyorum. Çoğu profesyonel oyuncu da jungleda çok güçlü olduğunu söylüyor. Burada önemli olan build ve oynayış stili bana göre.
  • İrelia kadar olmasın ama bence hala hasarı yüksek

• Her postunda irelia op irelia kadar iyi degil irelia boyle soyle yazmaktan vazgecsen artik. Herodan soguttun. Irelia hakkinda birsey bilmedigindende eminim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JJimi

Her postunda irelia op irelia kadar iyi degil irelia boyle soyle yazmaktan vazgecsen artik. Herodan soguttun. Irelia hakkinda birsey bilmedigindende eminim :)

Senin kadar iyi bir oyuncu değilim, hiçbir postumda ego göremessin.ayrıca sadece irelia sevgimin dışa vurumu bunlar

• Postlarımı ciddiye alıcak kadar ne yaşadın sen ahahaha :))
  • Damage atamıyorsun.Jungleı çok zor dönüyor.Diğer lanelerde kötü.Outmeta ve winrate i çok düsük.Şu an çöp.

• Jungleda oynuyorum arada full ap kasarsan iş yapıyor.

• Eskiden win rate'i düşük champleri öğrenip oynardım hep.Ama şimdi ne öyle bir olay kaldı nede onların cazibesi.Hepsi çöp desem biraz ağır kaçar ama oynanamaz durumdalar.Özellikle Nidalee.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.