Şimdi Ara

Bu Nidalee'nin hali nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala iş yapıyorda oyuncunun elinde nerf yemeden önce her oyun ve turnuvalarda nidalee jungle vardı artık o kadar safe bir şekilde alınamıyor daha iyi pickler var.Guinso buzdoğan kasıncada bi yere kadar latede gene hasarı yüksek değil gibi
  • çöp
  • full ap oynadım geçen gayet gömüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: JJimi

Her postunda irelia op irelia kadar iyi degil irelia boyle soyle yazmaktan vazgecsen artik. Herodan soguttun. Irelia hakkinda birsey bilmedigindende eminim :)

arkadaşımız güneş sistemi irelya 1.sidir. westte 1k maç ile gold 5 devam etmektedir şu an
  • Siz Nidalee ile TeamFight ararsanız , tabi çöp olur.
  • Eskiden kütük atardı ah s3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: What a Goal

Buzdogan gerisi tank. Kopek gibi is yapiyor

Hangi koridorda oynuyorsun? Gerisi tank derken randuin, donmuş yürek, ruh gömleği, güneş pelerini... felan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 1 Aralık 2015; 9:25:26 >
  • Full ap gidiceksin ve jungle harici asla oynanmaz.Jungle da oynayacaksan karşıya göre alın , tanklara karşı pek bir şey yapamıyor.

• nidalee mzrakla tek atan mid zamaninda cok gucluydu oynamasida zevkliydi reworkle icine ettiler bencede

• Iyi durumda değil ama late de q su en tankina yüzde 50 vurur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 kere oynamışım jungler olarak, 11'i win. Evet metadan geri kalmış bir şampiyon fakat bilen yapabilen hala oynar. Zaten çok zevkli bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

quote:

Orijinalden alıntı: What a Goal

Buzdogan gerisi tank. Kopek gibi is yapiyor

Hangi koridorda oynuyorsun? Gerisi tank derken randuin, donmuş yürek, ruh gömleği, güneş pelerini... felan mı?

ya ne tankı bunlar hala üçlü mahvolmuş top nidalee zamanındalar tank kasan 1 tane bile insan görmedim şu sıralar
  • PBE'de buff aldı. İnsan Q'nun hasarı arttı.
    http://www.surrenderat20.net/p/current-pbe-balance-changes.html#balance
  • Bende S4'ün başında başladım. Çok severdim Nidalee'yi. Q teklerdi. Hele hele o kastıktan sonra Q+R+W+E+Q kombosunun o hissi çok hoş geliyordu. Şimdi 2-3 tane q atacanda adam ölsün.

• tank falan oynayabilir belki
  • Eski Nidalee güzeldi ya tek Q'yla Adc-Apc öldürmenin verdiği haz başka bir şeyde yoktu. Şimdiki hali daha güzel aslında eski nidalee de cougar formu kaçmak yada kovalamak için kullanıyorduk başka bir işe yaramıyordu.

• Nidalee aldılar mi şundan 2 sezon önce yalvarirdik kastirma şu herifi diye. Şimdi isterse full build olsun fazla hasari yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Nidalee aldılar mi şundan 2 sezon önce yalvarirdik kastirma şu herifi diye. Şimdi isterse full build olsun fazla hasari yok.

Yok öyle bir şey. Oyunun geç safhalarında düştüğü doğrudur ancak oyunun orta safhasını en iyi geçiren champlardandır kendisi. Hele ki 1-2 kill almış , rünbıçağını ve asırlığını tamamlamış bir ormancı Nidalee ; oyunun orta safhasında tek kombosuyla tek atabiliyor. Oyunun geç safhalarında poke özelliği ön plana çıkıyor. Orta safhasında ise rakip çok kasmadığı için rahatlıkla içeriye atlayıp kill ve killer alabliliyorsunuz. Dereceli de 8 oyunun 7'si win , 50 küsür oyununda yaklaşık %60-70'i win. Demem o ki ormancı Nidalee gerek baskınları , gerek kamp temizleme hızı olarak gayet iyi bir seçim. Erken oyun ve Orta oyunu mükemmel geçirebilecek potansiyeli var. Oynayın , oynattırın efenim.

• Sanırım latede düşmesinin sebeplerinden biri CC. Tanky olmuş, ortak gezen bir takıma karşı yapabildiği şey mızrak atmak. Bir stun veya ne bileyim bir air bone(yanlış yazdım kesin) olsa işler daha başka olurdu. Ad çıkılsa mızrağı çöpe atıyoruz, AP çıkılsa AD'nin avantajlarını reddediyoruz, tank çıksak başka bir boyuta götürüyoruz. Tank oynamak isteyenlerin bana kalırsa Mundo gibi bir terör varken Nidalee'ye yönelmesi pek akıl kârı bir iş değil. Early ve mid-game rahat götürülür ama latede iş başa düşer işte.

• nidale aram çarı aramda oyna
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.