Şimdi Ara

Bu neyin kafası ? Sahte ambulans..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Face de gördüm dolanırken, videodan çok yorumlar dikkatimi çekti paylaşmak istedim. Modifikasyon serbest olsa neler yapılacak demek ki ülkede

https://www.facebook.com/191459250970401/videos/784304798352507/

• Fuar da sergilemek için emek harcamış ve gayet güzel olmuş . Göbekler de el freni mi çekmiş , makas mı atmış ne zararı olmuş ta şikayet etmiş , ilk önce piyasada ki modifiyeli diye milleti rahatsız eden tofaşları toplasınlar.Sanki gerçekten olay yerine gidip yaralıları götürmüş sanacaklar.
  • trafik şubeye onaylattida biz mi çektik?modifiye bir tutku değil duygu-durum bozukluğudur,modifiyeli araçlar yüzünden trafiğe cikasim gelmiyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin gelir kaynakları 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç tasarımlar onlara lafım yok. Piyasadaki şahinleri toplamadıktan sonra bu adamlara lad edilmesini anlamıyorum.

Bu forumda da modifiyecilere en ufak imada bulunmamak gerek. Çok gerginler ve hemen yanlıi anlıyorlar seni. Bir başlık açmıştım dövüyorlardı beni.

Yalnız yorumlar harbi efsane. Bu adamlarla aynı memlekette yaşıyoruz. Neyin küfrü neyin savunması neyin çıldırmasıdır bu.

• sprinter'a yapsaydı anlaşılmazdı
  • Garip olan iki şey var birincisi polisin lak diye araçları çekmesi. ikincisi ise saçma salak yorumlar. O yüzden paylaştım zaten, gerçek ambulans olmadığını zaten anlamayacaklar mı diyorlar. Böyle bir araç trafikte dolaşamaz dolaşırsa ceza yemesi, bağlanması normaldir. Fuar için yapılmış bir aracın çekilmesi mantıksız, duran aracı çekmeden önce sahibine ulaşılması lazımdı fakat trafik polisi fuar için olduğunu nereden bilecek ?

Yani sistem bozuk. Modifiye serbest olsa facede yorum yazan tiplere bakarak nasıl bir çöpüğe dönecek ülke canlı örneği. Bu yüzden yasaklıyorlar. Ama belli düzeyde modifikasyon kesinlikle serbest olmalı, araçları kişiselleştirebilmeliyiz ipin ucunu kaçırmadan. TRT de modlama programı vardı saçma sapan arabalar yapmışlardı onlar trafiğe nasıl çıktı çok merak ediyorum. Allah böyle saçma modifikasyonlardan korusun ne diyeyim.

• Sahte Ambulans yapsa napacak onu anlamadım ben
    En fazla sahte ambulansı kullanabileceği şey hasta naklidir.Onda da genelde zaten özel ambulansı ararsın gelir.Adam üstüne özel ambulans tarzı bir şeyde yapmamış hızır acil yani devletin kendi ambulansı gibi tasarlamış.Ha suçtur orası ayrı bir şey ama bunu sahte ambulans diye çektilerse yanlış var.Yani çekmezsin adama dersin bunları sökene kadar trafikte dolaşma buda senin cezan tamam.
    Bir de olayın şu boyutu var adam sahtecilikten bile yargılanabilir.Yani epey başı ağrıyacak adamın.
  • Adam firmasının reklamını üstü kapalı yapmış oldu....para verse bu kadar başarılı olmayacak bir çalışmaya örnektir
  • Sticker=modifiye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce şu modıfıye yaptıgını sanan ama hem göz hem ses zevkının ıcıne eden sahıncı dogancı apacılerın araclarını ceksınler ceza yazıp bırakmasınlar
  • Ambulans neyse de fbi aracı olmamış pek. İşsizlik bu olsa gerek.
  • abartmaya gerek yok reklam için yapılmış bir şey
  • Stock hali ile homurdanan aracı bağlamaya çalışan insanlarla dolu ülkem.
  • Bu aralar reklam için iyi yöntem gündüz caddelerde akşam haberlerde
  • Bu araçlar şirinevler mahbutbey caddesinde takılıyo.Orada mekanları var telefoncu tarzı.

3 arabası var.Biri bu polo hep arka süüspansiyonu en dik şekilde bırakyo.arabanın kıçı 1 mt yıkarda duruyo
    1 tane s2000 var
    1 tane de astra g kasa turuncu tek kapıları vardı.Öyle deli deli sürmüyolar pek görmüyoruz burda

• Sahtecilik vs tamam cezası olucaktır illa da duran arabayı cekmek nedir onu anlamadım. Yaz cezayı sök yoksa baglarım de bitsin. Şu cekicileri görünce kamyonlarını dagıtasım geliyor artık. Bu kadar keyfi arac ceken anca boyle 3.dunya ülkeleridir işte.

• Modifiye denilen araç katletme işinin yapan dışında beyeneni varmıdır acaba.parayla araçları ucube ye çevirme işine modifiye deniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldırımın üstünde park ettiği için çekmiş olabilirler mi acaba
  • polis anca böylelerini yakalasın zaten.

adam fuar için yapmış, gayette güzel olmuş işte asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun oracle? milletin zevkini eleştirecek hakkı kendinizde nerden buluyorsunuz anlamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.