Şimdi Ara

Bu nasıl bir fiyat bindirimi? Ağırlık setleri hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
68
Cevap
1
Favori
2.041
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> Bu nasıl bir fiyat bindirimi? Ağırlık setleri hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1894 Mesaj
    şu an gidip kayak takımı, mayo, falan alınır anca. onlar fırsatçıysa ben de fırsatçıyım.
    |
    |

vV vV
    knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
    https://www.youtube.com/watch?v=FTqgZa7IyYs&t=378s....Dennis Rodman!
  • Er
    11 Mesaj
    ne zaman açılacak salonlar fikri olan var mı? haziranda açılır diye tahmin ediyorum çok mu iyimserim :D
    |
    |
    selam arkadaşlar, bende bu fiyat bindiriminden sonra inat ettim almadım, avm lerin açılmasıyla decathlon mall of istanbul şubesinden gidip bu ürünü;https://www.decathlon.com.tr/dambil-seti-20-kg-id_8491831.html aldım, fiyatına göre iyi istanbulda olanlar düşünebilir.

Çantalı olarak stok bulamadım ama 28 kilo olacak şekilde set yapıp sparis ettim piyasadaki ve 2. eldeki en ucuz 15-20 kilo döküm setlerden daha ucuza geldi tek çekincem stop disklerin güven veremediğini söyleyen kullanıcı yorumları sizce nasıl dik tutuş hareketlerde kayma yapıyo mu sağlam mı?
    |
    |
    tunlab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

stop disklerde kayma yok öyle güvensiz gibi gelmedi bana bu arada decathlon da ben göremedim 28 kilo set, sizin aldığınız hangisi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dribblingmaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 tane 10kg. dambılın yanına 4 tane 2kg. disk aldım 28 kilo(seti 30 kilo yaptım 0.5 kiloluk plakalar ağırlığı 1kg. artırmak için önemli setinize 4 tane 0.5kg. mutlaka ekleyin) olacak şekilde set yaptım çanta yok sadece aynı ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 18 Mayıs 2020; 20:44:9 >
    |
    |
    tunlab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    871 Mesaj
    Arkadaşlar, devlet normalleşme sürecine gireceğini açıkladı malumunuz. Adım adım gelen süreçle fitness salonları da açılacak. Açıldıktan sonra spor malzemeleri fiyatları düşer. Yani biraz sabredin, birkaç ay sonra eski haline dönecek fiyatlar için kat ve kat fazla paraları çöpe atmayın.

Youtube'de ağırlık malzemeleri olmadan yapılan kas çalışmaları mevcut. Amerikalı bir vücut geliştiricisinin bez parçasıyla bile ağırlık çalışmaları var; bir arkadaşınız bezin iki ucundan tutacak belirli bir güçle; siz beze asılacaksınız; arkadaşınızın uyguladığı güç sizin için ağırlık olmuş olacak.

Bu, sadece bir örnekti. Başka programlar da var ağırlık malzemeleri olmadan yapılan kas çalışmaları. Birkaç ay sabretmeye değer bence.
    |
    |
    3698 Mesaj
    110TL'ye aldığım set şuan bayağı uçmuş durumda delta'nın 45KG'lik seti.
    |
    |
    Corsair 275R AirFlow White | RaidMax Cobra Rx 800W Moduler | Amd Ryzen 5 3600 | MSI MPG X570 Gaming Edge Wifi | Custom Sıvı Soğutma(Yakında) | MSI RTX 2070 Gaming X | Adata XPG Spectrix D80 16GB (2x8) 3600Mhz CL17 DDR4 Samsung 860 Evo 500Gb
    | MSI OPTIX MPG27CQ 2K 144Hz Va |
    Phanteks P350X | Cooler Master Masterwatt Lite 600W | Intel I5 8600K(Delid) | MSI Z370 TomaHawk | Evga CLC 240Mm | Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming | G.Skill Trident Z RGB 16GB(2X8) 3000Mhz CL16 DDR4 | James Donkey 240Gb
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.