Şimdi Ara

Bu nasıl bir fiyat bindirimi? Ağırlık setleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
4.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz üzere virüs nedeniyle spor salonları kapandığı için herkes evde programına devam etmeye çalışıyor. Hâl böyle olunca uygun olduğu için insanlar vinly ağırlık seti tercih ediyor. Ben başından beri evde çalışan biriyim. Ağırlıkları arttırmak için ek ağırlık almak istedim bugün. Sitelere girdiğimde sonuç şu:

Ne diyeceğini bilemiyorum. HFA dan şikayet ettim fakat şirketlerin adresini falan bilmediğim için yarım yamalak oldu birşey çıkacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Salonlar ne zamana kadar kapalı kalır tahminen bilen var mı? Ben de almak istiyorum ama fiyatlar malum, uzun süre kapalı kalırsa mecbur alıcam gerçi.
  • 100 küsür lira olan seti alsam mı diye düşünürken bi anda 300e fırladı

Uygun bişey bakıyorum zor gibi şu saatten sonra sanırım
  • Arkadaşlar niyetine girdiyseniz herkes çakallaşmadan letgodan falan alın derim. Bir süre daha açılmayacak sanırım salonlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende almayı düşünüyordum aslında uzun zamandır düşünüyordum salona giderken falanda ama cidden iyi şişirmişler fiyatları.

Hani gerçekten dünyanın düzeninin değişmeye ihtiyacı var arkadaş. Şöyle şerefsiz ahlaksız insanları öldürecek bir virüs geliştirseler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Bende almayı düşünüyordum aslında uzun zamandır düşünüyordum salona giderken falanda ama cidden iyi şişirmişler fiyatları.

Hani gerçekten dünyanın düzeninin değişmeye ihtiyacı var arkadaş. Şöyle şerefsiz ahlaksız insanları öldürecek bir virüs geliştirseler
    Bu karakter meselesi. Zaten normal zamanda sattığının belkide 100 katı satıyorsun şuan. Üstüne fiyatı %400 arttırıyorsun.

Almamak gerekiyor bu insanlardan. Ben tekrarı arttırarak gecicem önüne. Hiç ağırlığı olmayanlar cantalara evdeki ağır eşyaları doldurup veya su şişelerini doldurup çalışabilirler.

Spor salonunda yaptığınız hareketlerin aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Aynı hareketin bir farklı versiyonu vardır elbet. Oda aynı bölgeyi çalıştırıyor.

• Ben ikinci el araştırmaya başladım artık, acil satan falan olursa uygun denk getirmeye bakıcaz öbür türlü çok pahalı 2 aylık evde çalışma için fırsatçılara para kaptırmaya gerek yok.
  • .Ferrum. kullanıcısına yanıt
    Gebze de oturuyorum. İstanbul Anadolu ve Kocaeli arasında ikinci ellerine baktım. Resmen sıfır fiyatlarına koymuş insanlar. Bazıları 0 fiyatından pahalı. Uygun fiyatlı varsada direk alıyorlar tahminimce. İnsanlarımız bir değişik.

• Ne desem bilemiyorum,1 haftadır takip ediyordum ağırlık fiyatlarnı ama durmadan yükseliyordu.Bende son anda gittiden aldım sonradan baktım kapanmış satışlar.Takip ediyordum acayip bir şekilde satılıyordu.Ne zamana gelir onuda bilmiyorum çok yoğunuz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 30 Mart 2020; 17:52:19 >
  • Salonlar açılınca(?) onlarda bi bindirim yapar tam olur...
  • Aynısını geçen ay 130 tl ye almıştım veya 135. Çok artmış fiyatlar.

• Hocam benim gibi hala almamis olaniniz var mi? Nedir bu fiyatlar ya? Ne yapicaz biz simdi? Mumkun degil 1-2 ay icinde ortalik durulmaz gibi geliyor. Eve bench sehpasi veya en kotu agirlik seti sart resmen ama fiyatlara bakin... Var mi tavsiyesi olan? Bir an once siparis vermek istiyorum...
  • alikara123 A kullanıcısına yanıt
    letgoda falan 2. eller genelde daha pahalı(uygun bi tane buldum mesela ama ağırlığı düşük ekstra plaka alıp taksam sıfırdan daha pahalıya geliyo), barı ayrı diski ayrı alsan yine pahalı. Ben evde barfiksk, lastik, ab wheel, çanta+dambıl, pilates topu takılıyorum bench içinde sağlam metal demir buldum 5ltlik su şişelerini birleştirip bişeyler denerim. Vücut ağırlığı limitine takılınca çantaya ağırlık takarım yada alt karında kalanları yakarım hiç bişey yapmamaktan iyidir...
  • Fırsatçılık yapılmayan 1 tane konu kalmamış resmen
  • Şikayet etmek lazim bunlari
    85 kg'lık set 500 lira olmuş ayıp ama bu kadar da olmaz

• 400'e dusmus hocam hemen alalim

Bir hafta once arkadasim ayni yerden 40 kiloluk aldi 85 liraya. Simdi 300 lira yapmislar. Resmen serefsizlik ne diyeyim
  • dribblingmaster kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Millet fiyatlarin uctugunu gorunce satmaya baslamis letgodan fiyatlari sisirip. Vallahi pes. Dediginiz gibi vucut agirligiyla idman yapalim daha iyi veya kucuk cozumler vs. Allah sonumuzu hayir etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

400'e dusmus hocam hemen alalim

Bir hafta once arkadasim ayni yerden 40 kiloluk aldi 85 liraya. Simdi 300 lira yapmislar. Resmen serefsizlik ne diyeyim
    işin komiği 300e aldım ben hadi neyse diye hala göndermediler 26 martta söyledim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.