Şimdi Ara

Bu nasıl bir fiyat bindirimi? Ağırlık setleri hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
68
Cevap
1
Favori
2.041
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> Bu nasıl bir fiyat bindirimi? Ağırlık setleri hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Mesaj
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since _1995 -- 9 Nisan 2020; 2:17:59 >
    |
    |

Hepsiburada dan 220 tl ye sipariş verdiğim 20kg döküm dambıl seti 5 gün sonra gönderim iptal edildi. bunun da fiyatı o süreçte 320 liraya çıktı.

inat ettim almayacam daha da. siz de almayın ölmezsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1461 Mesaj

Vücut ağırlığı ile hemen hemen bütün kasları çalıştırmak mümkün zaten. Yok ölüyorum söylemem lazım diyen varsa da bari bunlara para kaptiracagina kendin yap ağırlık lar var internette cok fazla. Onlara benzer şeyler yapabilir. Üstüne üstlük bu evde kal günlerinde bir bakıma uğraş olur.

|
    |
    RagnaroK19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5014 Mesaj
    |
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    Betondan falan kendi ağırlığını yapan var mı?
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    semihylc

Spor ürünleri altından daha fazla değerlendi
    |
    |
    Arkadaşlar dips standı ile pull up için bar satın alın ali ekprestten çok daha iyi. Tabi bu ikisini herkes çok kolay yapamaz biraz sporla haşır neşir olmak gerek ama 50 kg bench ile debelenmekten daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since _1995 -- 12 Nisan 2020; 14:31:24 >

Sırt çantası da çok kullanışlı
    |
    |
    Since _1995 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar 180 tl ye 2. el 20 kg çantalı krom dambıl buldum.Sizce alayım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 13 Nisan 2020; 16:16:22 >

link varsa inceleyelim

300 ün altına bulamazsın şuan.dambıl barları varsa ve kargo yoksa şu dönemde iyi fiyat
    |
    |
    Jakkoba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bulunduğum şehirde buldum. Evime yürüyerek 10 dk 150 ye düşürebilirsem alayım diyorum.Markasının ne olduğunu anlamadım ama markada umrumda değil. İşimi görsün yeter ki.

|
    |
    JazHoyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since _1995 -- 13 Nisan 2020; 21:50:54 >
    |
    |
    Bu nedir arkadaş ya. Yemin ediyorum insanın zoruna gidiyor ya. Şu an ihtiyacım var almak istiyorum. Bu parayıda verebilecek durumum var ama kendimi keriz gibi hissediyorum. Bu kadar fırsatçılık olmaz arkadaş.Tiksindim yemin ederim ki..

22.03.2020

13.04.2020
    |
    |

• Binbaşı
    1278 Mesaj
    Ulan böyle olmayacak bi dumbell seti alayım dedim de o fiyatlar nolmuş öyle, en basit haliyle 200 liralık bir setin fiyatı 400 liraya felan fırlamış abartmıyorum, bu nasıl bir fırsatçılıktır ya, yazıklar olsun valla...

Toplanıp şikayet felan etsek şunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 17 Nisan 2020; 21:11:35 >
    |
    |
  • Yarbay
    4120 Mesaj
    78KG seti 380TL ye aldım arkadaşlar iyi mi sizce fiyat olarak? z bar düz var ve iki dumbell dahil.

|
    |
  • Binbaşı
    1844 Mesaj
    Beton harç vinly kaplamaları kilo fiyatıyla satmaya başlamış millet.75 80 kiloyu 500 600 diyorlar
    Letgo da görüyorum hayret valla. Dökümler zaten kg fiyat 20 30 liralara çıkmış
    Öylesine krom sordum 45 kiloya 1000 lira dedi adamın biri

Sifirindan pahalıya satan dolu

Bende 2 kilodan 30 kg ye kadar dambil seti var satıp araba almayı düşünüyorum

şuan bakıyorum sadece 30 kilo kaucuk kaplama dambillar ikinci elde 750 ile 1000 lira arasi fiyat çekiliyor.
    Sıfıra bakarsan tanesi 750

En iyisi alın iki tane direnç bandı biri hafif biri 45 kg falan dirençli. Salonlar açılana kadar form koruyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 30 Nisan 2020; 15:48:42 >
    |
    |

• Yarbay
    5014 Mesaj
    |
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i

• Yarbay
    2924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

78KG seti 380TL ye aldım arkadaşlar iyi mi sizce fiyat olarak? z bar düz var ve iki dumbell dahil.
    Geçen hafta 85kg lık seti 200 e almıştım. Vinly içi çimento mu ne dolu. Pahalı almışsınız.

Çakal olmayan tek firma bu. Ama stokta mal kalmamış. Benim aldığım buydu.
    https://www.serspor.com/vinil-dambil-seti-halter-agirlik-vucut-gelistirme-85-kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 1 Mayıs 2020; 8:2:34 >
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.