Şimdi Ara

bu manzaraya duygulanamicak insan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 ağustosta oğlu ölen kadın videodan bir kare

bu manzaraya duygulanamicak insan var mı ?

• Ölüm hadisesini sadece başına gelen anlayabilir yoksa hiç yakını yada sevdiği insanı kaybetmemiş olan biri sadece resim olarak görür bunu
  • eğer biraz olgun düşünürsen azda olsa anlarsın
  • Videonun linkini verebilirmisin?
  • Paylaşım için teşekkürler izlemeye başladım.
  • Yapmayın Allah aşkına ben ölen balığım için 2 gün hüzünlü hüzünlü geziyorum
  • kardeşşşşş......
  • Ateistler gelip dese ya şimdi ahiret yok bu ölenler toz olup gitti hiçbiri dirilmeyecek diye , sevdiğiniz kız mı öldü toz olup gitti, annen mi öldü toz olup yok oldu...vs vs

Binadan malzeme çalıp onlarca kişinin ölümüne sebep olup , dava süresi aşımından serbest kalan mutahitlerin ahirette hesap vermeyeceğine inannıyomusun?
    Sonuçta deprem insan öldürmez ama deniz kumundan yaptığın bina çöker.

(Google a ilk yazdığım deprem davası ile ilgili haber bakınhttp://www.nethaber.com/Toplum/12436/Deprem-davalarinin-tamami-zaman-asimina )

Acı çekmeyen bilmez , herşey şaka sanır.

(Kimse bana afra tafra yapmasın bizzat depremi yaşamış biriyim, birçok sevdiğimide depremde kaybettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 17 Ağustos 2010; 14:28:32 >

• 2. videoyu izleyim mütehait 2 bina yapmış yan yana biri çökmüş öğrenciler aileler kapıcı ölmüş diğer ev yıkılmamış neden o evde kendi oturuyormuş kendisine yapmış bunlar öteki tarafta hesap bile veremeyecek yüzlerine dahi bakamayacaklar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.