Şimdi Ara

Bu Konuda Kilo Aliyoruz. (EKTOMORFLAR İCERİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
10
Favori
3.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Destdestron

Evet beyler simdi kilolu arkadaslar bizi biraz sovecek aldiris etmiyelim.

Ben suan 177 boy ile 60 kg civarindayim. Boyuma gore cok az. Celimsiz gozukuyorum. Tabiki benden daha kotulerde var. 2 aydir duzenliolarak body yapiyorum evde. Dummbel barrix sinav mekik,caki. Ama kilo olmayinca bunlarin kotu gozuktugunu farkettim.

Vucut tipimiz kolay kilo almiyor. Cok yesek bile hemen yakiyor. Bu yuzden daha once siska olup simdi kalipli olan arkadaslardan yardim bekliyoruz.

Ben bu ise 50 kiloda basladim. Kizin biri bana catsam yere yigilacaksin demisti. Sonra hayvan gibi yemeye basladim. Tabi bu kilolar göbegi ve kalcayi sisirmektrn baska birsey yapmadi.

bodye gıt dıcem o vucut tıpıyle oyle rahat kasda yapılmıyor

• Çok saçma günlerim oldu 67 kiloydum bi ara ayağım kırılmıştı 90 kiloya kadar çıkmıştım sonra alçı çıkınca başladım body'e düştüm tekrar 70'e sonra bıraktığım bi dönem oldu 85'e kadar çıkmıştım en sonunda sağlam bırakmamak üzere başladım şuan 76 kiloyum 1.90da boy
  • 175 boy 63kgyim. Yaklasik bi yildir Vucut gelistirmeye gidiyom. Hedefim 70 75 kg olmak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boy 1.76
    Kilo 50
    sen beni düşün. uzaylı gibi geziyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rojEx1337

Çok saçma günlerim oldu 67 kiloydum bi ara ayağım kırılmıştı 90 kiloya kadar çıkmıştım sonra alçı çıkınca başladım body'e düştüm tekrar 70'e sonra bıraktığım bi dönem oldu 85'e kadar çıkmıştım en sonunda sağlam bırakmamak üzere başladım şuan 76 kiloyum 1.90da boy

Bizdemi ayagimizi kirsak?

Bi arkadas bodye git demis. Zaten evimde dummbellar var. Barfix var. Duzenli olarak hardcore calisiyorum. Lgs lys olmasa gidecektim bodye.

Beyler suan gunde 1 litre süt iciyorum. Artik 1 tabak daha fazla yiyorum. Hadi bakalim.

• yontem?

• 180 im 65 kiloydum ben de aynı şekilde düşünmeye başladım kilo almak istedim. Bu dediğim 2 hafta önce oldu şu an 70 kiloyum hedefim 75. Bol bol yiyin arkadaşlar günde 5 öğün tüketin alıyorsunuz. Aynı zamanda spor da yaparsanız yağ oluşumu azalacaktır. Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yiyoz beyler kilo almam lazım ne yiyelim la
  • quote:

Orijinalden alıntı: snkrl

180 im 65 kiloydum ben de aynı şekilde düşünmeye başladım kilo almak istedim. Bu dediğim 2 hafta önce oldu şu an 70 kiloyum hedefim 75. Bol bol yiyin arkadaşlar günde 5 öğün tüketin alıyorsunuz. Aynı zamanda spor da yaparsanız yağ oluşumu azalacaktır. Kolay gelsin.

2 haftada 5 kilo cok iyi. Tarifinide yazsan tam olacak. Be yiyorsun?

• Bünye meselesi biraz da hemen alıp hemen verebiliyorum. Sağlam kahvaltı yapıyorum öğle yemeğini çok yiyorum sonra eve geçince bir daha yiyorum bir de akşam yemeği. Ve yatmadan da süt meyve falan. Çok ağır yememeye çalışıyorum. Başka da bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Çok saçma günlerim oldu 67 kiloydum bi ara ayağım kırılmıştı 90 kiloya kadar çıkmıştım sonra alçı çıkınca başladım body'e düştüm tekrar 70'e sonra bıraktığım bi dönem oldu 85'e kadar çıkmıştım en sonunda sağlam bırakmamak üzere başladım şuan 76 kiloyum 1.90da boy

Bi arkadas bodye git demis. Zaten evimde dummbellar var. Barfix var. Duzenli olarak hardcore calisiyorum. Lgs lys olmasa gidecektim bodye.

Beyler suan gunde 1 litre süt iciyorum. Artik 1 tabak daha fazla yiyorum. Hadi bakalim.

protein abanman lazım protein proteinli besinler yersen kilo alırsın.diyorsan ki ben kilo alıyım g.t göbek sarksada olur git bakkaldan abur cuburları topla gel :D

• Yerimi Alayım 1.81 boy 75 Kilo
  • quote:

quote:

quote:

protein abanman lazım protein proteinli besinler yersen kilo alırsın.diyorsan ki ben kilo alıyım g.t göbek sarksada olur git bakkaldan abur cuburları topla gel :D

Hafiz oyle kilo almayi bizde biliyoz. Hatta demistim. 50 kiloyfum 60 oldum. Ama ne bulduysam yemistim. Ama ne oldu güzel bir kasemle bira göbeğim olmustu. Neyse erittim onlari. Simdi kas olacak sekilde kilo almaya calisiyorum bakalim.

• 1 yılda 10 kilo aldım 4 ay spor yaptım. Geçen yıl 178 boya 55 kiloydum şu an 181 boy 65-66 kiloyum. Spor yapın işe yarıyor gerçekten sporsuzda kilo alırsınız fakat döt ve göbek büyütmekten başka işe yaramaz. Ben bi 6-7 kilo daha alsam fena olmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßarßrain

2 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum 50 den 56 ya çıktım . Vücudum gelişti gözle görülür şekilde. Kollar bayağı kalınlaştı . Zaten fit bir vücudum vardı benim vücudumun yapısı kaslıydı fakat zayıftım. Şu an herşey on numara gidiyor. Kesinlikle her zayıf arkadaşa spor yapmasını tavsiye ediyorum. En önemlisi beslenme gerçi,sabah kahvaltsıı yapıp sonrasında devamlı yiyebildiğin kadar yemek gerekiyor ve gerisi de spor . Kesinlikle kilo alıyorsunuz. Benden 1 ay sonra 2 arkadaşımı daha başlattım fakat onlar adam gibi uyumadılar ve yemek yemediler. Kilo alamadılar. Şimdi 3.Ayıma girdim ve hardline progainer alıcam kendime support olarak ayrıca 1800 lük BCAA alıyorum spor öncesi ve sonrası 3 kapsül olarak.

Özet:Spor yapın düzgün beslenin kesinlikle kilo alıyorsunuz.

2 aydır vücut geliştirmeye gidiyosun 50 kilodan 6 kilo aldın diye kolların bayağı kalınlaştı zaten ektomorf halinde fit bir vücudun vardı ve vücud yapın kaslıydı evet evet ondan 50kgsin yiyebildiğin kadar yemek demişsin 3.ayında daha aldığın supplementlere bak sakında kimseye akıl vermeye kalkma sorsan ne işe yaradığını bilmez ama alıyor allah bilir sen hocanada fazla şişmek istemiyorum demişsindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedJøhn

quote:

Orijinalden alıntı: ßarßrain

2 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum 50 den 56 ya çıktım . Vücudum gelişti gözle görülür şekilde. Kollar bayağı kalınlaştı . Zaten fit bir vücudum vardı benim vücudumun yapısı kaslıydı fakat zayıftım. Şu an herşey on numara gidiyor. Kesinlikle her zayıf arkadaşa spor yapmasını tavsiye ediyorum. En önemlisi beslenme gerçi,sabah kahvaltsıı yapıp sonrasında devamlı yiyebildiğin kadar yemek gerekiyor ve gerisi de spor . Kesinlikle kilo alıyorsunuz. Benden 1 ay sonra 2 arkadaşımı daha başlattım fakat onlar adam gibi uyumadılar ve yemek yemediler. Kilo alamadılar. Şimdi 3.Ayıma girdim ve hardline progainer alıcam kendime support olarak ayrıca 1800 lük BCAA alıyorum spor öncesi ve sonrası 3 kapsül olarak.

Özet:Spor yapın düzgün beslenin kesinlikle kilo alıyorsunuz.

2 aydır vücut geliştirmeye gidiyosun 50 kilodan 6 kilo aldın diye kolların bayağı kalınlaştı zaten ektomorf halinde fit bir vücudun vardı ve vücud yapın kaslıydı evet evet ondan 50kgsin yiyebildiğin kadar yemek demişsin 3.ayında daha aldığın supplementlere bak sakında kimseye akıl vermeye kalkma sorsan ne işe yaradığını bilmez ama alıyor allah bilir sen hocanada fazla şişmek istemiyorum demişsindir.

3.Ayımda aldığım desteklerde hiçbir sakınca yok ve aldığım herşeyi genel olarak araştırıp,öğrenip,bilgili-tecrübeli insanlar aracılığı ile temin ettim. Yaptığım herşeyi araştırarak ve düzgün şekilde yapıyorum. Herşeyi çok iyi araştırıp deneyip öğrendiğim için burda bilmeyen arkadaşlara bilgi veriyorum. Hocama da sadece kilo almak istediğim bilgisini verdim,alacağım zaman destekleri hocayla beraber aldık ve inceledik. Bu sporun nası bir spor olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ben 2 ayda öğrendim fakat sen insanları anlamak konusunda bu zaman kadar birşey öğrenememişsin. Bence ilk önce gidip biraz insanlık dersi al,sonra gelip forumda insanların yazılarını alıntı yapıp cevap ver.

• Ektomorflar yiyerek kilo alamaz. Boşuna uğraşmasınlar. Düzenli spor yapıp protein tozu almadan çok zor. Ama bunları yaparsanız 1 senede 10 kilo garanti diyebilirim.

Tabi protein tozu ve spor salonu pahalı baya. Protein tozuda ilaca girmez. Sağlığa zararı yoktur. Sadece yediğimiz besinlerin toz haline getirilmişi diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

Ektomorflar yiyerek kilo alamaz. Boşuna uğraşmasınlar. Düzenli spor yapıp protein tozu almadan çok zor. Ama bunları yaparsanız 1 senede 10 kilo garanti diyebilirim.

Tabi protein tozu ve spor salonu pahalı baya. Protein tozuda ilaca girmez. Sağlığa zararı yoktur. Sadece yediğimiz besinlerin toz haline getirilmişi diyebiliriz.

Hoca çok toz markasi var. Hangisi daha iyidir bilmiyorum ki. Kör alistanda korkuyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

Ektomorflar yiyerek kilo alamaz. Boşuna uğraşmasınlar. Düzenli spor yapıp protein tozu almadan çok zor. Ama bunları yaparsanız 1 senede 10 kilo garanti diyebilirim.

Hoca çok toz markasi var. Hangisi daha iyidir bilmiyorum ki. Kör alistanda korkuyorum.

Valla bende bilmiyorum Hepsi hemen hemen aynı zaten.

• 185-54kg..Spora başlamayı düşünüyorum 4-5 yıldır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.