Şimdi Ara

Bu Kasaya Modifiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 24 Aralık 2010; 20:02:28 >

• ilk önce kasa içini boşaltıp tüm söklecekleri söküp kasa içini boya,yan kapağa ve kasa tavanına plexi takıp 120 lik fanlarla hava akımını destekle
    Kasa içindeki kablolarını toplamalısın ve onları toplama kitleri ya da el yapımı bir şekilde toplu hale getirmelisin.
    Öndeki 5 parçalı ızgaralarında arkalarına mavi ledlerden koyarsan ışık ızgaralar arasından iyi durur gibi geliyor.Ayrıca 5,25 lik kısımların birine fan kontrolü şart!.
    flopy alanıda baya kötü duruyor o bölgeyi polyester macunla kapatıp iyi bir zımpara ve boya ile kapat derim.Kasa içinede mor UV ışıklar ya da mavi katot ışık kullan.Fana para harcaman istemiyorsan mor uv ışık al ve mevcut fanlarının göbeklerini fosforlu renklere boya.

aslında düşündükçe baya bir şey yapılabilir igib geliyor eski bir kasa bulup onun üstünde mod çalışması projem benimde var aslında...

• hmm teşekkür ederim yapmaya çalışacağım ama bunun ne kadar tutacağını bilemiyorum...
  • BENCE EN
    AZNDAN BUNLARI YAPMALISIN
    BIR MOD OLARAK SAYILMASI ICIN
  • becerebilirsem yapacağım ama biraz daha yardım gerekir yardım ederseniz çok memnun olurum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicontac -- 15 Şubat 2008; 21:06:09 >
  • Aşağıdaki linki bir incele, belki faydası olur..

http://forum.donanimhaber.com/m_20541410/tm.htm
  • her zaman yardımcı olmaya çalışırız fiyatları söyleyeyim 30 ile çok lira arasında değişir
    ne yapacağına göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: AMFİBİ

Aşağıdaki linki bir incele, belki faydası olur..

http://forum.donanimhaber.com/m_20541410/tm.htm

sağol kardes ama o örnekler beni birazcık aşar ama yinede onlardan örnek edindim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata326

her zaman yardımcı olmaya çalışırız fiyatları söyleyeyim 30 ile çok lira arasında değişir
    ne yapacağına göre

mesela fan kontrol boya işleri ledler falan camlar vs. ızgaralr
  • öncelikle kasanın dışına güzel bir zımpara çek. Sonra beyazyerlerini siyaha boya ama acele etme ki güzel olsn sonraaa kasanın mavi yerlerini bi kenara ayır onlarıda aynı şekilde kırmızıya boya veya yakıştırdığın 2 renk içinde yapabilirsin. Sonra kaliteli bir UV boya (ben marshall kullandım güzel boya ) al. Kasanın içini onunla boya istersen HDD Cdrom yuvalarını metalik mavi yapabilirsin güzel duruyor . Sonraa cdromun beyaz git bir bilgisayarcıya aynısının bozuk olanından bul ve siyah kapaklı olsun bu kapakları değiştir. Büyük mağzalardan bulabileceğin 1 adet UV ışık 1 adet de normal katot ışığı al renkleri isteğine kalmş. Egsoz fan tak renkli ışıklı olsn.. kapağına plexi yerleştir ve üzerine 12 lik büyük bir fan tak bunları açmak kapamk için 5*25lik yuvalara açma kapama düğmeleri koy..

Bunlar sadece benim görüşlerim istediklerini yapabilirsin.Sadece fikir vermek istedim..

Kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: cadawra055

öncelikle kasanın dışına güzel bir zımpara çek. Sonra beyazyerlerini siyaha boya ama acele etme ki güzel olsn sonraaa kasanın mavi yerlerini bi kenara ayır onlarıda aynı şekilde kırmızıya boya veya yakıştırdığın 2 renk içinde yapabilirsin. Sonra kaliteli bir UV boya (ben marshall kullandım güzel boya ) al. Kasanın içini onunla boya istersen HDD Cdrom yuvalarını metalik mavi yapabilirsin güzel duruyor . Sonraa cdromun beyaz git bir bilgisayarcıya aynısının bozuk olanından bul ve siyah kapaklı olsun bu kapakları değiştir. Büyük mağzalardan bulabileceğin 1 adet UV ışık 1 adet de normal katot ışığı al renkleri isteğine kalmş. Egsoz fan tak renkli ışıklı olsn.. kapağına plexi yerleştir ve üzerine 12 lik büyük bir fan tak bunları açmak kapamk için 5*25lik yuvalara açma kapama düğmeleri koy..

Bunlar sadece benim görüşlerim istediklerini yapabilirsin.Sadece fikir vermek istedim..

Kolay gelsin

teşekkür ederim hepsini düşünüyorum başka yorumlarda bekliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: bicontac

quote:

Orjinalden alıntı: cadawra055

öncelikle kasanın dışına güzel bir zımpara çek. Sonra beyazyerlerini siyaha boya ama acele etme ki güzel olsn sonraaa kasanın mavi yerlerini bi kenara ayır onlarıda aynı şekilde kırmızıya boya veya yakıştırdığın 2 renk içinde yapabilirsin. Sonra kaliteli bir UV boya (ben marshall kullandım güzel boya ) al. Kasanın içini onunla boya istersen HDD Cdrom yuvalarını metalik mavi yapabilirsin güzel duruyor . Sonraa cdromun beyaz git bir bilgisayarcıya aynısının bozuk olanından bul ve siyah kapaklı olsun bu kapakları değiştir. Büyük mağzalardan bulabileceğin 1 adet UV ışık 1 adet de normal katot ışığı al renkleri isteğine kalmş. Egsoz fan tak renkli ışıklı olsn.. kapağına plexi yerleştir ve üzerine 12 lik büyük bir fan tak bunları açmak kapamk için 5*25lik yuvalara açma kapama düğmeleri koy..

Kolay gelsin

teşekkür ederim hepsini düşünüyorum başka yorumlarda bekliyorum

önemli değil herzaman

• 30 ila çok lira güzel bi tanım
  • evet başka bilgisi önerisi olanlar var mı ??
    herkese teşekkür ederim bu arada...
  • ya arkadaşlar hala yardımızı yorumlarınızı bekliyorum...
  • başka yardım edecek ve ya yorum yapacak yokmu ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: bicontac

quote:

Orjinalden alıntı: ata326

her zaman yardımcı olmaya çalışırız fiyatları söyleyeyim 30 ile çok lira arasında değişir
    ne yapacağına göre

mesela fan kontrol boya işleri ledler falan camlar vs. ızgaralr

100 150 liraya çıkarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Jolly Joker

30 ila çok lira güzel bi tanım

30 liraya 2 neon bide bide 1 uv alırsın
    en basitinden çok lirayada benim gibi 12 neon alırsın daha çok liraya hedefimdeki gibi 25 neon alırsın D:
    liralarını sayamıyosan herşeyi yaparsında nerdeee
  • senin bir önerin yokmu ata326
  • msnnin pm at msnden tartışalım burada rahat olmuyor
    istemiyorsan burdan da olabilir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.