Şimdi Ara

BU KADIN'A HELAL OLSUN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
37.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada reisin bir şeye nasıl tepki vereceğini dahi bilmiyor, sonuçlarını kestiremiyor..

Mesela golan tepeleri konusu..

Türkiye en sert tepkiyi gösterdi ve bedelini ödüyoruz.

Dolar tepetaklak.

Oysa "Bu konuda AB ile aynı kanaatteyiz ve makul ülkelerle aynı şekilde davranmayı sürdüreceğiz" desek başımıza iş açılmayacaktı. Dolar tepetaklak olmayacaktı..

Ben hr aman şunu derim: doların 3.5 lardan 7.5 lara gelmesinde erdoğanın pay %50 dir..

Türk medyasının yarısından çoğu itaatkar köpeklerden oluştuğu için bunu dillendiremiyorlar
  • deniz006 kullanıcısına yanıt
    Saldırıların yapıldığı yeni Zelanda nın başbakanı diye biliyorum ben yanlış değil isem...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bloklular atlamış konuya :))

• bu kadın 10 tane tayyip, 25 tane bahçeli, 8 tane kılıçdar, 30 tane de sılho demirtaş eder.
  • Bu kadın, gayr-i müslim olmasına rağmen İslâm'a hizmet etmiş oluyor ama RTE ve tayfası ise mütemâdiyen zarar veriyor.

10 puanlık soru: Hangisi daha müslüman ya da müslümanca yaşıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu kadar üzülmedim ya kadın nasıl üzülmüş :)
  • Watafak123 kullanıcısına yanıt
    Eleştirilere tahammül edemeyip bloklarsan herkesi kendi kendine mi kendini eleştireceksin zekân yetiyorsa adamı kendi tarafına çek sen savaşmak yerine engel atıyorsun engel listen dolunca anlarsın ne demek istediğimi

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

sen ne dion la .. gelmiş vıdı vıdı edip duruyorsun... yok akp şunu yapmış bunu yapmış.. haticeye değil, neticeye bak sen... işsizlik 2001 krizindeki oranlarda, enflasyon 17 sene önceki oranlarda... Senin reisin dışardaki bol paraları alıp betone gömdü, istihdama değil.. istihdam olsaydı, ülkeye döviz girişi girerdi, isşzilik bu boyutlara varmazdı...

ihaleleri 5 li çetelere verdi.. onları zengin etti.. vatandaşı haraca bağladı... hayatında köprüyü görmeyenler, geçmeyen araçların paralrını ödüyorlar... havaalnı açmış.. onun bile gelmeyen yolcusu için bu milet bedel ödüyor...

tamamını yazsam kitap olur..

Alıntıları Göster
    İşsizlik dışındaki söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum o senin hayal ettiğin Türkiye 'de kaldı. İşine gelirse bay bay. :)

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Daha fazla.
    Oy için gaz almak için bunları söylüyor hep.Çünkü millet bunlardan anlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tersosmos kullanıcısına yanıt
    Parayla yorum yapan insanlari kendi tarafina cekemezsin. Laf anlatamazsin. Yorumlarinin mantik çerçevesinde olmadığını ornekle kanitlasan bile ders alma ihtimali yok bu sebepten dolayi. Tecrubeyle sabit.

Adama 1 ay once yaptigi yorumu gosteriyorsun, ee diyorsun bu ne is? Dun dundur bugun bugundur diyor, hesabim hacklenmis diyor, dalga gecer gibi fetocular sahte hesapla yazmistir diyor. Kime ne anlatiyorsun?

Bu kadar omurgasız adamlari savunacagina git soyle de dolarin 5.76'yi gorduguyle ilgili basliklara da ugrasinlar bir zahmet. Nedense bu tur basliklarda kendilerini hic goremiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watafak123 kullanıcısına yanıt
    Parayla çalışıyorsa diğer taraflarında parayla çalışana vardır sen doğrularını yazacaksın oda doğrularını yazacak okuyucular kendileri karar verecek eşit tartışma budur.

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım, adamin doğruyla, dogruyu ogrenmekle, haklı çıkmakla veya haksizsa kabul etmekle işi olsa, bu isi para için yapmaz.

Provakatorleri, trolleri beslemeyin diyorum, gelmis laf anlat da adam olsun diyorsun. Laf anlatmaya çalıştıkça ekmeğine yag suruyorsunuz bunların.

Tartisilacak adam vardir, tartışırsın. Bunlar tartismak icin degil, tartışma yaratıp arazi olmak için buradalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watafak123 -- 24 Mart 2019; 17:11:24 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Tüm samimiyetimle bir sorum olacak hocam. Siyasi muhabbetleri falan hiç sevmem, sizle burda o parti şu parti rte bilmemne tartışması yapacak değilim ama, Allah aşkınıza, o görüntüleri izletmekle oy devşirmenin bağlantısı, alakası tam olarak nedir bunu bana bi açıklar mısınız? Noluyo yani rte mitingde katilin çektiği videoyu halka izletince halk oyumu ak partiden yana kullanmalıyım gibi bir düşünce içerisine mi giriyo nedir tam olarak??? Allah aşkına yeter, sallayacaksanız adam gibi sallayın; muhalefet olacaksanız da adam gibi olun ya. Komik duruma düşüyosunuz
  • ama bu kadin yine de cehenneme gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan-37

Tüm samimiyetimle bir sorum olacak hocam. Siyasi muhabbetleri falan hiç sevmem, sizle burda o parti şu parti rte bilmemne tartışması yapacak değilim ama, Allah aşkınıza, o görüntüleri izletmekle oy devşirmenin bağlantısı, alakası tam olarak nedir bunu bana bi açıklar mısınız? Noluyo yani rte mitingde katilin çektiği videoyu halka izletince halk oyumu ak partiden yana kullanmalıyım gibi bir düşünce içerisine mi giriyo nedir tam olarak??? Allah aşkına yeter, sallayacaksanız adam gibi sallayın; muhalefet olacaksanız da adam gibi olun ya. Komik duruma düşüyosunuz

Alıntıları Göster
    Bunu da savunan var

ulan bunu da savunan var,

lan artık ne diyeceğimi bilmiyorum ya, ne kadar basmakalıp insanlarsınız siz

Sen ciddi misin? Mitinge Kuran ile çıkmaktaki amaç ne ise, burada da odur. "Biz islam partisiyiz, diğerleri din düşmanı, biz dinimizi korumazsak bakın ne oluyor" gibi çok çok çok acizce bir argümanı millete itelemeye çalıştıklarını görmüyorsan yuuuuuuh!

• Bu kadının şereflenmesi için islama falan ihtiyacı yok. Kadın zaten yeterince şerefli sen rahat ol.
  • quote:

Gelmiş bana erdoğana hürmeten davet gönderilerek açılışının bizzat erdoğan tarafından yapılmış fabrikaların listelerini gönderiyor...

bana devletin kendi yaptığı fabrikaları göster...bir de sattıklarının listesini yaz...

adamın birçok belediyesi yolsuzluk yapmış, sayışstay tek tek tespit etti, korkak gazeteler haricindeki tüm gazeteler haber yaptı bunu.. sayıştayın tespitlerini bu millet bilmesin diye sayıştay raporlarının açıklanmasını bile yasakladı..

verdiği nice sözleri tutmadı..

papazı bırakmam dedi, bıraktı, şehit analarına saysızlık olur diye bedelliyi çıkarmam dedi, kalıcı hale getirdi..

daha böyle nice yazılıp çizilecekler var, unuttumlarımı da yazsam kitap olur resmen...

Senin reisin var ya;

gerçek bir lider ve hakiki bir siyasetçi değildir; neden mi?

Çünkü o;

bu millete " halkın adamı" diye pazarlanan, ama halktan kopuk yaşayan, makamına hiç yakışmayan, basit, bilindik, klasik ve ucuz bir siyaset güden, gücünü havuz medyasından alan ve şatafata düşkün olduğu cumhurbaşkanı olduktan sonra ortaya çıkan, ülkesi kriz içinde iken Katar Emirii'nin elden düşme uçağını satın almaya bile niyetlenecek kadar gözü dönmüş, ülkesi kriz içindeyken 50 bin liralık maaşı ile geçinemiyormuş gibi, kendi kendine %26 zam yaparak 74 bin 500 TL maaşı cebe indiren, doların 7.5 tl ye fırlamasında büyük rol oynayan, geçen seneki konuşmalarının çoğunda doları yerinden zıplatan ama her zamanki gibi tüm suçları ve hataları dış güçlere atan amma ekonomideki tüm başarılara gelince mangalda kül bırakmayıp hepsini sahiplenenb bir zat

Alıntıları Göster
    Ya salağa yatmaya çalışıyosun yada gerçekten çok cahilsin!
    Dünyada artık ekonomik gelişmelere bağlı olarak devletler fabrika kurmaktansa tesis fabrika gibi işletmeleri kurması için ulaşımdan krediye, teşvikten eğitime kadar birçok alanda kolaylaştırıcı destekleri sağlar.. Akp iktidarının tam olarak yaptığı da budur.
    Bununla beraber eldeki işletme ve fabrikalar özelleştirilerek hem daha yüksek performans, hemde kalite sağlanır!. Bu işler böyle yürür artık..

Bana devletin açtığı fabrikaları say dersen işte orda mıçarsın!!
    Son gelinen noktada devletin bugüne kadar açmış olduğu fabrika ve işletmelerden çok daha büyükleri ülkemizde açılmıştır ve hala faaliyettedir, tamam mı ergen..
    Bu işletme ve tesislerle beraber mevcut iktidar, yol, geçit, tünel, köprü, havalimanı, raylı sistem, enerji santralleri, teşvik kredileri ile işletmeciyi en çok destekleyen iktidardır.. Bu durum siz kabul etseniz de etmeseniz de böyledir. onlar yapar siz sadece bakakalır ve mok atarsınız. sizin durumunuz bu :D

• dekareme kullanıcısına yanıt
    onlar ayrı,bir de donanım haber yönetimi ayrı.Görüntülerin yayınlanmasını eleştirenleri de siteden banlıyorlar.Nedemişti Semih başkan ; " tekeeer tekeer gideceksiniiiz "
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.