Şimdi Ara

BU KADIN'A HELAL OLSUN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
37.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaldı ki yeni zelanda hükümeti ve diğer avrupa ülkeleri bile erdoğanı bu videoları oy uğruna seçim malzemesi yaparak millete izletmesini ağır şekilde eleştirdiler..

sosyal medya ise sansürlüsünü dahi kaldırdı... hiçbir kanalda erdoğanın bu yaptığı hareketi eleştiren bir prgram, konuşma, açık oturum göremezsiniz çünkü %95, adam kontrol altına almış, geri kalanı da korkudan gık diyemiyor...

biz de buna demokrasi diyecez ha....
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Tencere her iktidarı sallarsa o tencereyi bekleyeceksiniz o zaman biz de bekleyeceğiz Türkiye bekleyecek, sayısız nedenleri varsa kalması için bu kutlu yol da devam etmesi için sonsuz hizmeti var.

O yüzden senin ideolojin kendine benimki bana. Ben sana kime oy veriyorsan ver diye saygı duyuyorsam, sende bu erdemi duymayı göster derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Tencere her iktidarı sallarsa o tencereyi bekleyeceksiniz o zaman biz de bekleyeceğiz Türkiye bekleyecek, sayısız nedenleri varsa kalması için bu kutlu yol da devam etmesi için sonsuz hizmeti var.

O yüzden senin ideolojin kendine benimki bana. Ben sana kime oy veriyorsan ver diye saygı duyuyorsam, sende bu erdemi duymayı göster derim.
    Az önce yeni bir konu açılmış senin adamın yıllar önce "Bizde bir adet var başımıza bir şey geldiği zaman hemen dış güçler ve yabancılar deriz ancak ben buna katılamıyorum" demiş...

Daha bu şekilde sayısız kere kendini yalanlamış bir adamın peşinden koşun bakalım daha nereye kadar..

Bir konuşmasının başında da "bu krizden kurtuluş yolu şunlardır" derken, aynı konuşmasını "kriz laflarına inanmayın "diye bitirdi..

İnsanlar çok et alıyormuş diye et fiyatları artıyor ve tanzim kuyrukları da varlık kuyrupu gibi vatandaşla dalga geçer gibi konuşmalarını insanlar 31 mart günü hatırlayacaklar

https://forum.donanimhaber.com/tayyip-erdogan-albayrak-soylu-hepsi-bir-agizdan-ekonomik-saldiri-var-teyzeden-sert-tepki--137634119

• quote:

Kutlu yolmu kaldı farkındamısın bilmiyorum ama türkiyede islamiyeti ayaklar altına aldıniz tecavüz eden hocaları korumaya başladıniz mersin olayı ensar vb

Şuan islamiyeti yok etmeye çalışıyorsunuz ve başarılıda oluyorsunuz aslında erdoğanın başa getirilmesi erbakanın açıklamaları akp yi israilin getirmiş olduğu yani demem o ki şuan chp başta olsa islamiyeti yok edemezdi ama islamiyeti yavaş yavaş türkiyede yok etmek için erdoğan projesi gerçekten çok zekice bir plandır islamiyeti içten bitirmek için turkiyede

Bu ülkede bir sürü kişi islamiyeti bitirmeye çalıştı ama başarılı olamadi Erdoğan başarıyor islamiyet ve müslümanlık yok ediliyor bakarsanız sayenizde müslümanlar bile artık azalmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 24 Mart 2019; 1:41:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Az önce yeni bir konu açılmış senin adamın yıllar önce "Bizde bir adet var başımıza bir şey geldiği zaman hemen dış güçler ve yabancılar deriz ancak ben buna katılamıyorum" demiş...

Daha bu şekilde sayısız kere kendini yalanlamış bir adamın peşinden koşun bakalım daha nereye kadar..

Bir konuşmasının başında da "bu krizden kurtuluş yolu şunlardır" derken, aynı konuşmasını "kriz laflarına inanmayın "diye bitirdi..

İnsanlar çok et alıyormuş diye et fiyatları artıyor ve tanzim kuyrukları da varlık kuyrupu gibi vatandaşla dalga geçer gibi konuşmalarını insanlar 31 mart günü hatırlayacaklar

https://forum.donanimhaber.com/tayyip-erdogan-albayrak-soylu-hepsi-bir-agizdan-ekonomik-saldiri-var-teyzeden-sert-tepki--137634119

Alıntıları Göster
    Sizler siyaset nedir bilmeyen varlıklarsınız neden mi adam meydanlarda çıkıp ben size terörist demişim diye açıklama yapmak zorunda kalıyor neden mi çünkü erdoğan chp 'lisi de benim vatandaşım akp lisi de mhp lisi de benim vatandaşım diyecek bir adamdır bunu siz de adınız gibi biliyorsunuz ama meydanlarda bize terörist dedi diye de ağlıyorsunuz çünkü siyaset dilinden anlıyor olsa idiniz bu sözleri sizlere değil bu sözleri hdp 'nin artık adı çıkmış olan ve birkaç tanesi içeride olan pkk ya yakınlık kuranların ve bunları gördüğünüz hal de bunlarla iş birliği yapan chp 'deki o adamların ve chp nin de içinde de var olanlara erdoğan söylediğini bildiğiniz hal de kalkıp erdoğan bize terörist diyor diye anca burada ağlarsınız.

Ve siyaset dilini anlayamadığınız için 10 sene önceki durumu bile bugün ile yan yana bir tutacak hale getiren sizler olursunuz işte sizin muhalefet kaliteniz bu kadar olur sen 10 sene önce ilk okul bitirdin toplama çıkarma biliyorken 10 yıl sonra lise bitirdin türev alabiliyorken aynı hikaye olarak mı bakıyorsun olaya hayır ama işte 10 yıl önce o günün konjüktürüne göre siyaset yapmışsın o günün şartları öyle imiş bugünün şartları da böyle ve o şekilde konuşuyor ama siz o kadar saçma bir siyaset ve ağlama modundasınız ki kalkıp 10 sene önce bunu demiş bugünde böyle diyor diye bunu bir tutup ağlayacak kadar siyaset yaparsınız. Vallahi burada boşuna demiyorum bu muhalefet bir gram ileri gidemez diye. :)

31 mart 'ı bekleyin artık millet ne diyor o olacak burada bu ucuz numaralar ile nefes almayın.

Düzenleme = Al bak konusunu gördüm yazayım dedim.
    https://forum.donanimhaber.com/kadikoy-chp-belediye-baskan-adayi-serdil-dara-odabasi-ve-pkk-sempatizanligi--137620218

Chp bu adam gibilerini kalktı kadıköy 'e belediye başkanı olarak aday gösterdi bu adamın geçmişi ne pkk için yazdıkları ne savunuculuğu ne bu adam gibiler pkk seviciliği yapmıyor mu yapıyor eeeeee sonra erdoğan çıkıp bunları hedef alıp teröristleri savunuyor dedi mi ooooooo erdoğan bizlere terörist dedi diye ortaya çıkıyorsunuz adama gülerler komik olmayın diye.

Şimdi sorarım sizlere chp bu adayı gösterdi ve kadıköy halkı bu adamı seçerse benim artık diyecek sözüm kalmaz hak ettiğinizi yaşarsınız.

Sizler anca akp yaptı zamanında diye kendinizi avutursunuz hadi anlıyorum akp yaptı eeeee adama sorarlar eeeeee chp niye yapıyor akp nin yaptığını akp 'nin her yaptığını takip eden niye bir chp var. Neden özgün değil kendi adım atmıyor bir misyonu yok akp ne yaparsa biz de yapacağız kafası var işteeeee akp zamanında yaptı diyorsun ama bugün chp yaparken senin ne yapacağını seçim zamanı göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 24 Mart 2019; 2:22:18 >

• Fox bile haber yapmıyor sen düşün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    Ne şimdi bizi düşmanımın düşmanı dostumdur demekle suçlayarak bizim o teröristi desteklediğimizi mi ima etmeye çalışıyorsun sen? Bu yorumdan bu sonuç çıkıyor. Hedeflerinden biri de erdoğan sizin de hedediniz Erdoğan cümlesi başka bir şey ima etmiyor bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadın kim resim açılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Kutlu yolmu kaldı farkındamısın bilmiyorum ama türkiyede islamiyeti ayaklar altına aldıniz tecavüz eden hocaları korumaya başladıniz mersin olayı ensar vb

Şuan islamiyeti yok etmeye çalışıyorsunuz ve başarılıda oluyorsunuz aslında erdoğanın başa getirilmesi erbakanın açıklamaları akp yi israilin getirmiş olduğu yani demem o ki şuan chp başta olsa islamiyeti yok edemezdi ama islamiyeti yavaş yavaş türkiyede yok etmek için erdoğan projesi gerçekten çok zekice bir plandır islamiyeti içten bitirmek için turkiyede

Bu ülkede bir sürü kişi islamiyeti bitirmeye çalıştı ama başarılı olamadi Erdoğan başarıyor islamiyet ve müslümanlık yok ediliyor bakarsanız sayenizde müslümanlar bile artık azalmaya başladı

Alıntıları Göster
    Tecavüz eden hangi hoca korunuyor söylesene bana. İspatlasana bana bu ülke de akp ye giydirmek için akp nin üzerine kir atıp yaralamak için iftira kir atan bir medya organları yok mu var bunu siz de çok iyi biliyorsunuz hatta bir kısmına da çanak tutuyorsunuz. Kim ensar olayını savundu söylesene bana ensar vakfında bir pisliğin şerefsizin teki çocuklarımıza zarar veriyor ve bu yaptığı pislik ortaya çıkıyor ne oluyor şuan hapiste 82 yıl mı idi unuttum cezasını çekiyor ha idam edilse daha mı iyi olurdu olurdu sesimi çıkarmazdım idam edilmesine izin veririm ama bu olayın ensar ile alakası nedir. Chp 'de çanakkale de içki içenler oldu chp seçim otobüsünde bir adam çocuğa istismar ediyorken chp liler tarafından yakalanıp polise teslim edildi ne oldu chp suçlu mu oldu şimdi chp kapatıldı mı yooo niye kapatılsınki iki tane pisliğin yaptığı poklar niye chp ye mal edilebilir ki haaa işte ensar olayındaki şerefsiz cezasını aldı ve ensar vakfına saldıranlarda sizlersiniz işte siz bu kafa ile ensarı suçlama hakkına sahip değilsiniz sizler önce mahluka ne derseniz deyin ama orada kaç çalışan varsa o ensar vakfı nın amacı neye hizmet ediyorsa bu vakfı karalama hakkını vermiyor sizlere. O yüzden ensar vakfı ile ensar vakfında suçların en büyüğünü işleyen o mahluku ayırmayı öğrenin ondan sonra karşıma çıkın. İslamiyetin yok olduğu yok ama islamiyet üzerinden sürekli vuralımda akp düşer belki diye saldıran sizler var.

Sizlerrrrrr erdoğan nefreti ile akp nefret ile yaşadığınız sürece saldırma politikası ile yürüdüğünüz sürece hiçbir zaman amacınıza ve emelinize ulaşamayacaksınız.

Devam edin akp ye saldırmaya devam edin erdoğan a saldırmaya devammmmmmmmmmmmmmmmmm 28 milyon çatır çatır oyunu basmaya devam eder. Ahhhh bir aysanız şu kafalardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Kazanımları ne oldu? Papaz uğruna hepsi bir ayda gitti... enflasyon 17 sene öncekine döndü....Devletin herşeyini satmış, bir tek fabrika açmamıştır.. sıra da tank palet fabrikası var..

17 senede paraları betone köprüye gömdü.. ağrının en ücra köyünde hayatında köprü görmemiş garibanlardan çıkar bu köprülerin parası, adam hayatında geçmediği köprünün parasını ödüyor

Bu adamın eksileri, artılarını geçmiştir.. İktidarı külliyen tüm millete hem yük, hem de masraftır..

Bir üye, can pahasına bu adam savunuyorsa ya akp teşkilatındandır ya da ak troldür. üçüncüsü yok!

Alıntıları Göster
    Bu yıl için enflasyon böyle çıktı tamam!
    Peki son 17 yıla baktın mı? neden yazmıyorsun? nasıl fabrika açmamış yazık sana!

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/tesvikli-illere-1317-yeni-fabrika-gitti-akp-nin-oylarini-patlatti-6969792

https://www.yenisafak.com/politika/basbakan-erdogan-23-fabrika-acti-191436

https://www.capital.com.tr/sektorler/diger-sektorler/15-kaplan-5-bin-fabrika

seninle hiç polemiğe girmicem! Daha sayacağım binlercesi var ama eminim yok öyle bir şey diyeceksin en iyisi kendin araştır..
    Daha yakın zamanda ;
    -Türkiye'nin en büyük alüminyum kablo fabrikası samsun
    -Türkiye'nin ilk insansı robot fabrikası Konya
    -Türkiye'nin en büyük et entegre tesisi İzmir
    -Şişe cam Avrupa'nın en büyük ikinci tesisi mersin (yerli üretim güneş enerjisi santrali)
    -Türkiye'nin en büyük sanayi tesisi İzmit
    -Türkiye'nin en büyük biyogaz ve elektrik üretimi tesisi Aksaray
    -Türkiye'nin en büyük biyoteknolojik ilaç üretim tesisi Abdi ibrahim)
    -Dünyanın 3. Büyük fıstık fabrikası Siirt
    -Ege bölgesinin en büyük otomotiv tesisi
    -Mitsubishi Electric turkey Manisa
    -Avrupa'nın en büyük tıbbi atık sterilizasyon tesisi İstanbul

daha yüzlercesi, binlercesi var!

savunma sanayiindeki gelişmelere yerlilik oranınada gireyim mi nankor herif! 😏

Bunları saymak yada gerçekleri söylemek için Akp teşkilatından yada aktroll mu olmak gerekiyor kronik muhalif?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Peki son 17 yıla baktın mı? neden yazmıyorsun? nasıl fabrika açmamış yazık sana!

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/tesvikli-illere-1317-yeni-fabrika-gitti-akp-nin-oylarini-patlatti-6969792

seninle hiç polemiğe girmicem! Daha sayacağım binlercesi var ama eminim yok öyle bir şey diyeceksin en iyisi kendin araştır..
    Daha yakın zamanda ;
    -Şişe cam Avrupa'nın en büyük ikinci tesisi mersin (yerli üretim güneş enerjisi santrali)

Bunları saymak yada gerçekleri söylemek için Akp teşkilatından yada aktroll mu olmak gerekiyor kronik muhalif?

Alıntıları Göster
    Bunlar işlerine gelmez onların diyorum aga aynen dediğin gibi bunlar kapatılanları bahane olarak öne sürerler ama kaç tane açılmış kaç tane ne yapılmış umurlarında olmaz bunların amaacııııııı sadece karalama iftira kir atma üzerine saldırı politikası uguluyorlar yazdık mı da kızıyorlar adama sorarlar eğer muhalefetsen kapatılanı da yazacaksın açılanı da yazacaksın ki bende senin adam gibi eleştirdiğini anlayayım sürekli akp ye saldırmadığını akp yi yıkmak için çaba vermediğini anlayayım ama yoookkk anlamazlar anca bize hakaret ediyorsunuz diye üste çıkarlar, geçenlerde de bunların tayfa bir şeyler yapmıştı ne idi 2018 'demi ne 8000 iş yeri kapanmış kalkmış konu açıyor ama konuya şunu eklemiyor 2018 'de 14000 mi ne iş yeri açılmış yani 14000 - 8000 yaptığında bile 6000 tanesi hala faal bu da iyi bir veri olduğunu gördüğü için kalkıp bunu yazmıyor kalkıyor kapanmış konkordato ilan etmiş miş diye ajitasyıon yapıyor şimdi bunların amacı muhalefet olmak mıııııııı yoksa akp gitsin diye ideoloji ile nefes almak mı ha bir de sonra bize kızıyorlar akp li maaş alanlardanmışız kardeşimmmmmmmmmm sen yalan yanlış eksik algı siyaseti yaparsan milleti yanlış yönlendirirsen bende sana bir vatandaş olarak haddini bildiririm ama işte anlayamıyorlar sonra akp gidiyor iktidar oluyor ha bunlar olduğu sürece de daha çok iktidar olsun. Yeter ki bunların karalamacıları başa gelmesin.

Çıkmış bana akp nin kötülerini yazar akp nin iyileri deriz yok ki derrrrr. Bababababab :)

• quote:

Tecavüz eden hangi hoca korunuyor söylesene bana. İspatlasana bana bu ülke de akp ye giydirmek için akp nin üzerine kir atıp yaralamak için iftira kir atan bir medya organları yok mu var bunu siz de çok iyi biliyorsunuz hatta bir kısmına da çanak tutuyorsunuz. Kim ensar olayını savundu söylesene bana ensar vakfında bir pisliğin şerefsizin teki çocuklarımıza zarar veriyor ve bu yaptığı pislik ortaya çıkıyor ne oluyor şuan hapiste 82 yıl mı idi unuttum cezasını çekiyor ha idam edilse daha mı iyi olurdu olurdu sesimi çıkarmazdım idam edilmesine izin veririm ama bu olayın ensar ile alakası nedir. Chp 'de çanakkale de içki içenler oldu chp seçim otobüsünde bir adam çocuğa istismar ediyorken chp liler tarafından yakalanıp polise teslim edildi ne oldu chp suçlu mu oldu şimdi chp kapatıldı mı yooo niye kapatılsınki iki tane pisliğin yaptığı poklar niye chp ye mal edilebilir ki haaa işte ensar olayındaki şerefsiz cezasını aldı ve ensar vakfına saldıranlarda sizlersiniz işte siz bu kafa ile ensarı suçlama hakkına sahip değilsiniz sizler önce mahluka ne derseniz deyin ama orada kaç çalışan varsa o ensar vakfı nın amacı neye hizmet ediyorsa bu vakfı karalama hakkını vermiyor sizlere. O yüzden ensar vakfı ile ensar vakfında suçların en büyüğünü işleyen o mahluku ayırmayı öğrenin ondan sonra karşıma çıkın. İslamiyetin yok olduğu yok ama islamiyet üzerinden sürekli vuralımda akp düşer belki diye saldıran sizler var.

Sizlerrrrrr erdoğan nefreti ile akp nefret ile yaşadığınız sürece saldırma politikası ile yürüdüğünüz sürece hiçbir zaman amacınıza ve emelinize ulaşamayacaksınız.

Devam edin akp ye saldırmaya devam edin erdoğan a saldırmaya devammmmmmmmmmmmmmmmmm 28 milyon çatır çatır oyunu basmaya devam eder. Ahhhh bir aysanız şu kafalardan.

Alıntıları Göster
    Mersin olayı işte Tecavüzcü imamın avukatı akp ilçe başkanı savunması yapılan şahıs serbest bırakılıyor Tecavüzü destekleyen başka birini müebbete kadar atacak bir sürü çok ciddi delil var adam rahat gibi duruşmaya bile gelmeden serbest bırakıldı Koruyorsunuz la işte budamı yalan kafayımı yediniz iyice

Tecavüze uğrayan çocuğun ailesi ne halde görmediniz mi Utanın be bunların hesabını nasıl vereceksiniz utanın bari insanlardan utanmıyorsunuz allahtan utanın sözde müslümancıklar o imamın da günahı boynunuza olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 24 Mart 2019; 2:35:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Mersin olayı işte Tecavüzcü imamın avukatı akp ilçe başkanı savunması yapılan şahıs serbest bırakılıyor Tecavüzü destekleyen başka birini müebbete kadar atacak bir sürü çok ciddi delil var adam rahat gibi duruşmaya bile gelmeden serbest bırakıldı Koruyorsunuz la işte budamı yalan kafayımı yediniz iyice

Tecavüze uğrayan çocuğun ailesi ne halde görmediniz mi Utanın be bunların hesabını nasıl vereceksiniz utanın bari insanlardan utanmıyorsunuz allahtan utanın sözde müslümancıklar o imamın da günahı boynunuza olsun

Alıntıları Göster
    Nerede deliller kanıtlar iftira ve kir atılmış olma ihtimalini niye görmüyorsunuz. Olayı ilk okuduğunuz gibi nefes alıp yazmayın buraya, kaç ay önce bir kız çocuğu hamile olduğunu öğrenince babası sevgilisini ele vermesin diye babasına bu çocuk yaptı deyip babası da kızıma tecavüz ettin deyip masum bir çocuğu vurmadı mı sonra kızının çocuğu olduktan sonra dna testi sonrası babasının öldürdüğü çocuk babası çıkmayınca kızın tekrar ifadesi alınıp babamdan korktum sevgilimi öldürür diye söyleyemedim gittim mahallemizden olan bir çocuk bana tecavüz ettim diye yeni ifadesi ortaya çıkmadı mı baba masum bir çocuğu kızının yalanları yüzünden öldürdüğünü aylar sonra öğrenmedik miiiiiiiiiii eeeeeeeeeee üye bu olayı bugün böyle diye ağlayan sizler yarın başka türlü çıkarsa bu olay imam hakkında iftira kir atıldığı ortaya çıkarsa sen bu günahla nasıl yaşayacaksın. Bunu sordun mu kendine. Olaylar kesinleşmemiş suçlu kesin belli değil mahkeme süreci var yargılama var deliller davaya ekleniyor suçlu ise tecavüz var ise gereken ceza verilecek ama akp ilçe teşkilatından avukat adamı korudu serbest kaldı diye yaygara koparmaya üstünüze yok.

Olayların içinde olmadan sağdan soldan okuduklarınla ahmetlerin mehmetlerin yaptığı duyma haberler ile birilerine kesin hüküm vermeyin yukarıda anlattığım kız olayı gibi kalırsınız ortada.

Düzenleme = Olayı bende araştırmaya başladım eğer varsa suçlu en ağır ceza ile çeksin yoksa da kimsenin içeride bir gün bile yatma hakkı yoktur. İnşallah adalet yerini bulur kızımız haklı ise kızımız için adam haklı ise adam için ne kızımızı tanırım ne de adamı. Twitter 'da olanları okudum o kadar bilgi sahibi oldum kim doğru kim yanlış yargı karar versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 24 Mart 2019; 3:20:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C703CA97F

Fox bile haber yapmıyor sen düşün.
    fox haber yaptı.. erdoğanı da eleştirdi.. bizzat bunu oy için yapıyor dedi.. il gün sansürsüz yayınladı erdoğan dedi... bu ülkede tüm tv kanalları fox kadar cesareti olduğunda erdoğanın iktidarı sallanır büyük yara alır...
  • Kadin çıkmış 2 yalandan ağlıyor sizde inanıyorsunuz bunlara biraksan 2kasik suda tüm Müslüman alemini bogarlar

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Aha işte kafaya bak !

Kompleksli milletiz işte ! Bu kafadan kurtulamadık asırlar geçse de böyle olacak

Müslümanları istemiyorlar Osmanlı’yı yıktılar ezikliği devam işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Daha yakın zamanda ;

Alıntıları Göster
    Gelmiş bana erdoğana hürmeten davet gönderilerek açılışının bizzat erdoğan tarafından yapılmış fabrikaların listelerini gönderiyor...

bana devletin kendi yaptığı fabrikaları göster...bir de sattıklarının listesini yaz...

adamın birçok belediyesi yolsuzluk yapmış, sayışstay tek tek tespit etti, korkak gazeteler haricindeki tüm gazeteler haber yaptı bunu.. sayıştayın tespitlerini bu millet bilmesin diye sayıştay raporlarının açıklanmasını bile yasakladı..

verdiği nice sözleri tutmadı..

papazı bırakmam dedi, bıraktı, şehit analarına saysızlık olur diye bedelliyi çıkarmam dedi, kalıcı hale getirdi..

daha böyle nice yazılıp çizilecekler var, unuttumlarımı da yazsam kitap olur resmen...

Senin reisin var ya;

gerçek bir lider ve hakiki bir siyasetçi değildir; neden mi?

Çünkü o;

bu millete " halkın adamı" diye pazarlanan, ama halktan kopuk yaşayan, makamına hiç yakışmayan, basit, bilindik, klasik ve ucuz bir siyaset güden, gücünü havuz medyasından alan ve şatafata düşkün olduğu cumhurbaşkanı olduktan sonra ortaya çıkan, ülkesi kriz içinde iken Katar Emirii'nin elden düşme uçağını satın almaya bile niyetlenecek kadar gözü dönmüş, ülkesi kriz içindeyken 50 bin liralık maaşı ile geçinemiyormuş gibi, kendi kendine %26 zam yaparak 74 bin 500 TL maaşı cebe indiren, doların 7.5 tl ye fırlamasında büyük rol oynayan, geçen seneki konuşmalarının çoğunda doları yerinden zıplatan ama her zamanki gibi tüm suçları ve hataları dış güçlere atan amma ekonomideki tüm başarılara gelince mangalda kül bırakmayıp hepsini sahiplenenb bir zat

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de ikiyüzlülüğün normal olduğunu bilmeniz gerek bence. Herkes kendi çıkarlarına geldiği kadar insan oluyor.
    2 gün sonra bir Avrupa ülkesinde patlama falan olur, yine sevinen insanlar, oh olsuncular damlar ortaya.

• quote:

Bunlar işlerine gelmez onların diyorum aga aynen dediğin gibi bunlar kapatılanları bahane olarak öne sürerler ama kaç tane açılmış kaç tane ne yapılmış umurlarında olmaz bunların amaacııııııı sadece karalama iftira kir atma üzerine saldırı politikası uguluyorlar yazdık mı da kızıyorlar adama sorarlar eğer muhalefetsen kapatılanı da yazacaksın açılanı da yazacaksın ki bende senin adam gibi eleştirdiğini anlayayım sürekli akp ye saldırmadığını akp yi yıkmak için çaba vermediğini anlayayım ama yoookkk anlamazlar anca bize hakaret ediyorsunuz diye üste çıkarlar, geçenlerde de bunların tayfa bir şeyler yapmıştı ne idi 2018 'demi ne 8000 iş yeri kapanmış kalkmış konu açıyor ama konuya şunu eklemiyor 2018 'de 14000 mi ne iş yeri açılmış yani 14000 - 8000 yaptığında bile 6000 tanesi hala faal bu da iyi bir veri olduğunu gördüğü için kalkıp bunu yazmıyor kalkıyor kapanmış konkordato ilan etmiş miş diye ajitasyıon yapıyor şimdi bunların amacı muhalefet olmak mıııııııı yoksa akp gitsin diye ideoloji ile nefes almak mı ha bir de sonra bize kızıyorlar akp li maaş alanlardanmışız kardeşimmmmmmmmmm sen yalan yanlış eksik algı siyaseti yaparsan milleti yanlış yönlendirirsen bende sana bir vatandaş olarak haddini bildiririm ama işte anlayamıyorlar sonra akp gidiyor iktidar oluyor ha bunlar olduğu sürece de daha çok iktidar olsun. Yeter ki bunların karalamacıları başa gelmesin.

Çıkmış bana akp nin kötülerini yazar akp nin iyileri deriz yok ki derrrrr. Bababababab :)

Alıntıları Göster
    sen ne dion la .. gelmiş vıdı vıdı edip duruyorsun... yok akp şunu yapmış bunu yapmış.. haticeye değil, neticeye bak sen... işsizlik 2001 krizindeki oranlarda, enflasyon 17 sene önceki oranlarda... Senin reisin dışardaki bol paraları alıp betone gömdü, istihdama değil.. istihdam olsaydı, ülkeye döviz girişi girerdi, isşzilik bu boyutlara varmazdı...

ihaleleri 5 li çetelere verdi.. onları zengin etti.. vatandaşı haraca bağladı... hayatında köprüyü görmeyenler, geçmeyen araçların paralrını ödüyorlar... havaalnı açmış.. onun bile gelmeyen yolcusu için bu milet bedel ödüyor...

tamamını yazsam kitap olur..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.