Şimdi Ara

Bu Gidişatın Sonu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkça görülüyor ki ülkemizin geleceğine aklını kullanamayan insanlar yön veriyor. Şimdi ülkemizin geldiği noktayı ve yaşananları tekrar tekrar anlatmanın artık bir faydası yok. Birçoğumuz gidişat karşısında ve bu gidişata verilen tepkiler karşısında mecaz anlamda söylüyorum saçını başını yoluyordur. Boşuna kafanızı yormayın. Gidişatımız Suriye ve Irak'ın uğradığı akıbete uğrayacağımızı gösteriyor. Ülkenin bölünmesi halinde halkımız ülke bölünmesin diye değil Reis'imize bir şey olmasın kafasında olacaklar ve bölünmeyi kolaylaştıracaklar. Suriye ve Irak'ta da aynı şey olmuştur. Kişi ve parti devletlerinin sonu budur.

• Ben allahım diz çökün dese çökecek milyonlar var o halde şunu demeliyiz bizde şeytanız nereye eğilseniz çembet atacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Temmuz 2017; 23:8:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

Ben allahım diz çökün dese çökecek milyonlar var

Halbuki senin çökmen lazım sadece.

• Bana o işler ters ben savaşım kaosun içinde kurulan düzenim

• quote:

Bana o işler ters ben savaşım kaosun içinde kurulan düzenim

Tövbe tövbe. Hasbinallah venimelvekil.

Bu değişik tipleri niye yaratmış ki kurban olduğum ya cevabı allah.

• Asıl Sevgili allahın kullarının çoğu neden işid taliban diye sormak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Temmuz 2017; 23:18:59 >
  • quote:

Asıl Sevgili allahın kullarının çoğu neden işid taliban diye sormak gerek

Onlar Müslüman değil. Onlar kripto Fetocu. İslami kötü göstermek istiyorlar.

• Yorumlarınızı ben de bekliyorum merak ettiğim bir konu

• Bu ülkede saçını başını yolan bir ben varım herkes memnun

milletin ne kadar mutlu olduğunu hala göremiyor musun çok mutlular

• quote:

Orijinalden alıntı: heyula07

quote:

Boko haram isid taliban daha dolu islami teror orgutu islamı yanlis biliyor siz dogru yasiyorsunuz dimi

Ensarda 40 cocuğa tecavuz eden ler hangi dinin mensubuydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Temmuz 2017; 23:28:4 >
  • Bir senedir meclis by pass edilmiştir hiç bir fonksiyonu kalmamıştır, yasama yürütme yoktur, ne bakan ne mebus ne vekil hepsi hükümsüz hale getirilmiştir, dolayısıyla ortada milli irade namına bir şeyde yoktur,

Ülke tamamen tek kişinin arzusuna göre çıkarılan khk larla yönetilmektedir, yönetim anlayışı olarak ortadoğudaki diğer tek adam rejimlerinden zerre farkımız kalmamıştır,

Yargı bağımlı ve taraflıdır, her hangi bir yüksek yargı mensubunun haklı dahi olsa her hangi bir muhalif görüş savunması mümkün değildir, anında Fetöcü olarak suçlanıp tutuklanma korkusu yaşamaktadırlar, dolayısıyla yargı da yoktur,

Devletin resmi kanalı tarafsızlığını tamamen yitrmiştir, resmi haber ajansları da aynı şekilde

Yasama yürütme yargı olmadığına göre demokratik hukuk devleti diye bir şeyde artık yoktur

Yüzbinlerce insan ekmeğinden edilmiş aç açıkta tutukludur, suçlulara haktır ama fetöyle alakasız bi dünya insana da korkarız ki benzer mağduriyetler yaşatılmatadır, her türlü hak arama yolları kapalıdır ve pek çoğunun suç delilleri bile tanzim edilmemiş, iddianameleri bile yazılmamışken, mahkeme yüzü dahi görmeden aylardır tutuklu ve daha kaç yıl tutuklu yatacakları bile belli değildir, ergenekon balyoz gibi yıllarca yatırılıp sonra pardon yanlışlık olmuş denilip salınmaları kimseyi şaşırtmasın

Temel hak ve hürriyetler bal gibi de askıya alınmıştır, millet 12 Eylül askeri yönetiminden bile daha ağır baskılar altındadır.

İnsanlık medeniyetinin merkezi olan bu topraklarda böyle gayri medeni, keyfi istediği gibi at oynatabilen, ülkeyi her gün biraz daha uçuruma yuvarlayan, böyle hukuksuz, denetimsiz, kötü bir yönetim şekli olmamalıydı ama yapacak bişey yok halk böyle istiyor.

Bu sebeplerden ötürü sana hak veriyorum kardeşim, yakın gelecek hiç iyi görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 14 Temmuz 2017; 0:19:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kurs@tz

Bir senedir meclis by pass edilmiştir hiç bir fonksiyonu kalmamıştır, yasama yürütme yoktur, ne bakan ne mebus ne vekil hepsi hükümsüz hale getirilmiştir, dolayısıyla ortada milli irade namına bir şeyde yoktur,

Ülke tamamen tek kişinin arzusuna göre çıkarılan khk larla yönetilmektedir, yönetim anlayışı olarak ortadoğudaki diğer tek adam rejimlerinden zerre farkımız kalmamıştır,

Yargı bağımlı ve taraflıdır, her hangi bir yüksek yargı mensubunun haklı dahi olsa her hangi bir muhalif görüş savunması mümkün değildir, anında Fetöcü olarak suçlanıp tutuklanma korkusu yaşamaktadırlar, dolayısıyla yargı da yoktur,

Devletin resmi kanalı tarafsızlığını tamamen yitrmiştir, resmi haber ajansları da aynı şekilde

Yasama yürütme yargı olmadığına göre demokratik hukuk devleti diye bir şeyde artık yoktur

Temel hak ve hürriyetler bal gibi de askıya alınmıştır, millet 12 Eylül askeri yönetiminden bile daha ağır baskılar altındadır.

sus ve şükretmeye devam et

• kurs@tz kullanıcısına yanıt
    Güzel özet

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heyula07

quote:

Boko haram isid taliban daha dolu islami teror orgutu islamı yanlis biliyor siz dogru yasiyorsunuz dimi

Ensarda 40 cocuğa tecavuz eden ler hangi dinin mensubuydu

Hocam dünyada iki tip insan vardır,

-iyi insan

-kötü insan

Hangi dine mensup olursa olsun iyisi de vardır kötüsü de insanların.

• Şükür oldukça . Biat oldukça .

Bilim felsefe olmadıkça değişmez

• Bence kral çıplak demeye devam etmek lazım.
  • kurs@tz kullanıcısına yanıt
    Uzun uzun yazmışsın , üşenmeden

tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Provokatörlere ve onların yerli uşaklarının umutsuzluk pompalanması ama inanmayın, müsaade etmeyin arkadaşlar. Gayet güzel günler bizi bekliyor.

• Yav bunlar ne saçmasapan konular böyle, hey Allah ım ya. Moderatorler nerdeyse artık, bir el atsınlar.

• Bugün en gaddar ve acımasız düşman gelse dese ki " Bu topraklar artık benimdir, hükümette benim, yönetici de benim, siz artık benim mandamsınız " dese bile,

Bu topraklarda yaşayan insanlara bu kadar aşağılık bir yaşam sunmaz, taptığınız önünde domaldığınız insanlar sizi çöp yerine bok püsür yerine koyuyor be, Sümeyye'nin düğününde konvoyun geçeceği ara mahallelerde evler ve insanlar gözükmesin diye yol kenarlarına uzun brandalar gerildiğini ne zaman unuttunuz.

En feci şekilde size davranmak isteyen düşman bile, sizi bu kadar fazla sürede bu kadar fazla yükün altında bu kadar az ücretle çalıştırmaz, şu anki çalışmanız bir eşekle eş değer nitelikte, tüm Türkiye'deki milyonlarca kalifiye olmayan ara eleman işçisi kendisine böyle leş davranılmasına nasıl izin veriyor, bu şartlar altında çalışacağına açlıktan öl yeridir.

Türkiye din sömürüsü + 2 paket makarna ve 1 çuval kömür 15 yıl iktidar yapıyo sizi daha fazlası vardır alın ne kadar analiz kasabilirsiniz ki, hangi hükümet belirli bir gruba durmadan usanmadan hakaret eder.

Şimdi, bu adamların bakkal yönetemeyeceğine dair hemfikiriz, hem de alayının. Ğ muhabbetinde zaten arşa ulaştık artık. Düşünün bir başbakan var ülkenizde ve kurduğu cümle şu " Oldum olası bu g ve ğ'yi birbirine karıştırırım." Uluslararası siyaset, diplomasi, hukuk vb. alanlarda eğitim almış olması gereken ki bunları kullanmak zorunda kalacak zaten makamında, olan bir cumhurbaşkanının üniversite mezunu olmadığı ve G20'ye konuk aldığı yabancı diplomatlara karşılamada üst üste 5 kere " How are you? " demesi, uğurlarken de hatırlarsınız Putin'in arkasından " See you " nun üzerine yukarı işaretini eliyle yapması noktasındayız. " Yukarıda görüşürüz " diyemiyor adam.

Öyle bir noktadayız ki hani tamam ülkeyi parçalama projesi adamlar, zorbalıkla da indiremeyiz adamları içine edilen demokrasiye aykırı bari hukuksal yoldan son şansımız olan seçimle indirelim desen bile referandumda yapılan ortada. Türkiye o gün bu adamlara maksimum %42 oy evet oyu verdi, bakın 45 bile değil, a haber izleyip gelip anket kasmayın gevrek gevrek. Sokağın nabzını tutan adam gibi adam parayla çalışmayan anket şirketleri ve araştırma şirketlerinin de sonuçlarını gördük. %1 oy %2 oy çalınamayacağına inananlar var naif ve saf ayaklarına mı yatmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama bu karşılarındaki güruhun ne kadar mesnetsiz, alçak ve iktidarı kaybettiklerinde siyasi yaşamlarının değil canlılık hayatlarının da biteceğinin farkında olan bir topluluk olduğunu görmezden nasıl geldiklerini sinirle izliyorum. Ve medeniyetin peşinde koşan 4,5 milyarlık canlılık tarihinin %0.0001'inde belki var olup mutlu olmak isteyen insanlar, bu durum karşısında malesef üzücü bir çaresizlik içerinde bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareket01 -- 16 Temmuz 2017; 10:36:23 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.