Şimdi Ara

bU F2000 ne illet bir silahtır.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Premium aldım bir hevesle gittim F2000 actım iki saat uğrasıp yok abi deymez bu silah tuhaf bi sekmesi var cözemedigim adama sıkıyorum tarıyorum adam ölmüyor önceki kulandığım silah MTAR-21 oyunun en iyi silahı bence yada ben alışamadım F2000 ne sizce sözlerimi hak edmiyor mu ?

• O silahın en iyi yanı hip fire.Onun dışında assault rifle olarak daha iyileri mevcut.Yakın mesafede kullanılmaz,AEK çok daha iyi.Orta mesafe de Ace 23 daha iyi.Uzun mesafede Scar-h tercih edilebilir.Eğer fantezi yapıp kullanmak istiyorsan kullan ama demin saydığım silahları kullananlarla karşılaşırsan yakarlar bilesin.Bf 3'te çok severdim F2000'i ama Bf 4'te vasattan öteye gidemiyor her türlü durumda daha iyi assault rifle'lar var.
  • Olay kullanabilmekte bitiyor.Çok beğendiğim bir silah ve çok iyi değerler alıyorum onunla oynayınca.Tabi oynayış tarzına uymadığı içinde sevmemiş olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesDeen

O silahın en iyi yanı hip fire.Onun dışında assault rifle olarak daha iyileri mevcut.Yakın mesafede kullanılmaz,AEK çok daha iyi.Orta mesafe de Ace 23 daha iyi.Uzun mesafede Scar-h tercih edilebilir.Eğer fantezi yapıp kullanmak istiyorsan kullan ama demin saydığım silahları kullananlarla karşılaşırsan yakarlar bilesin.Bf 3'te çok severdim F2000'i ama Bf 4'te vasattan öteye gidemiyor her türlü durumda daha iyi assault rifle'lar var.

Mtar-21in daha iyi ve sekmesini kontrol etmek bence daha kolay kısa-orta mezil oynadığımdan sanırım birde alıstıgımdan cok seviyorum silahı aek de bence cok seken bir silah uzun menzilde favorimde lvg kacamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aras456 -- 8 Mart 2014; 20:10:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

Olay kullanabilmekte bitiyor.Çok beğendiğim bir silah ve çok iyi değerler alıyorum onunla oynayınca.Tabi oynayış tarzına uymadığı içinde sevmemiş olabilirsin.

Hocam şarşor boşaltıyorum yakın-orta mesafeden ya ölmüyor yada şarşor biterken ölüyor.F2000 le oynıyım dedim üst üste 3-4 kere öldüm ondan sonra mtar-21 i alınca düzelttim oynayabilene helal olsun o silahla
  • Ben de bazen o silahla iyi oynuyorum bazen de anlamsız bir tepme oluyo ama denildiği gibi hip fire olarak çok iyi, karşı karşıya kalındığında nişan almadan güzel kaptırıyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışınca mükemmel bir silah diyebilirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTurk61

Ben de bazen o silahla iyi oynuyorum bazen de anlamsız bir tepme oluyo ama denildiği gibi hip fire olarak çok iyi, karşı karşıya kalındığında nişan almadan güzel kaptırıyosun.

Aynen ö yönü gercekten cok güzel bir silah ve cok seri
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyuzaKing

Alışınca mükemmel bir silah diyebilirim:)

Mtar mı f2000 mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras456

quote:

Ben de bazen o silahla iyi oynuyorum bazen de anlamsız bir tepme oluyo ama denildiği gibi hip fire olarak çok iyi, karşı karşıya kalındığında nişan almadan güzel kaptırıyosun.

Aynen ö yönü gercekten cok güzel bir silah ve cok seri

Hocam baktım o silahla uzak mesafe zor, ağır namlu yerine stabilite artıran parçayı taktım, oyundaki denge açısından uzak mesafe etkisini düşürmüşler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheTurk61 -- 8 Mart 2014; 22:33:44 >
  • Tdm silahı bence mtar21 hocam diyer maplarda ace23 L85A2
  • aras456 kullanıcısına yanıt
    İsrail silahları biraz daha sivriliyo sanki diğerlerine göre ya da ben mi kuruntu yapıyorum, aug a3 ü de tavsiye ederim yakın mesafede biraz ağır kalsa da orta mesafede telafi ediyo durumu.

• quote:

İsrail silahları biraz daha sivriliyo sanki diğerlerine göre ya da ben mi kuruntu yapıyorum, aug a3 ü de tavsiye ederim yakın mesafede biraz ağır kalsa da orta mesafede telafi ediyo durumu.

Silah teknolojisi agırlıklı yahudi ailelerinde olduğu için adamlar gercekleri yansıtmışlar bence hocam
  • yakın mesafede bence güzel f2000, orta ve uzun mesafede nişan alıp ateş ederken bi sapma oluyor, kontrol edene kadar şarjör bitiyor:Pp
  • Gerçekten çok illet bir silah ama kullanıcısı değil karşısındaki için.

MTAR ve F2000 ile öldürüldüğümde baya küfür sallıyorum içimden. Özellikle Locker tarzı kapalı alanlarda, Shanghai ya da Flood Zone gibi bol bol bina içinde, dışında etraflarında çatıştığımız bölümlerde düşman ile yakın temas kurduğumuz için, bire birde pek affetmiyorlar. İlk siz bile ateş etmeye başlasanız, hiç yoksa bir şekilde 5-10-15 can ile kurtulabiliyorlar. Ya da karşılıklı ölüyorsunuz. İşin kötü yanı orta mesafede de çok tehlikeli kullananlar var. En nefret ettiğim, gücü abartılmış silahlardan biri. Ben Assault'da AEK, Engineer'da AC-5 Carbine kullanıcısıyım. Henüz bütün unlocklarım açılmış değil. ACE 23 ve 52 denen silahların da abartı bir kuvveti var. Ya da kuvveti eşit olsa bile stability ile accuracy daha yüksek olduğuna daha fazla kurşun isabet ettiriyorlar. Kullanıcısının da refleksleri iyiyse, düşman ile göz göze gelmemeye dikkat etmeniz gereken silahlardan biri. Ben bunu alırım diye önüne çıktığınızda silah farkı canınıza okuyabilir.

Level 35. Unlocklar henüz böyle.
     bU F2000 ne illet bir silahtır.

Doğrudur hocam, silah çeşitliliği fazla zaten, bf3 teki gibi tek silaha bağlanmıyorum.

Sıkı bir oyuncu değilim ama 200 saate yakın deneyimimde assault oynarken aek 971 kullanmıştım daha sonra f2000 e alışınca (birazda sekmeyi kontrol etmeyi öğrenince) oynadığım zamana kadar en çok kili aldığım aeke f2000 ile çok daha kısa sürede ulaştım.MTAR ve f2000 yakın mesafede affetmiyor aekle ile orta mesafede daha başarılı oldum silah eklentilerini açtıkçada orta mesafede f2000 de iyi iş çıkarabiliyor.
  • M416 Ace 23 ve F2000 en iyi assault silahlar bence.
  • ace23den baska hiçbir silaha cok ısınamadım susturucuyla çok iyi3 5 mermi ardarda attıgında kesin gidiyor karsıdaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasBelasiWap

yakın mesafede bence güzel f2000, orta ve uzun mesafede nişan alıp ateş ederken bi sapma oluyor, kontrol edene kadar şarjör bitiyor:Pp

benden tam ondan bahsediyorum mantığını cömediğim bir sapma var belkide adamlar silah cok güclü olmasın diye böyle yapmıştır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.