Şimdi Ara

BU ET FİYATLARI NEDİR BÖYLE ???? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
0
Favori
15.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TedMosby148

Sizede yaranılmıyor. Nankörler sizi o kadar yol köprü yaptılar.

Hocam sıkılmadinizmi şu sohbetten her konunun altinda şu yorumu gormekten sıkıldım gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben su an Ispanya'dayim, buradaki et fiyatlarini gorseniz aglarsiniz Turkiye'de dogmayi hakedecek ne yaptim diye..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

ben bayadır takip ediyorum eskiden güzel video çekerdi şimdi bozdu 1 milyon enes batur denen arkadaşı takip insanlar varken ilkay zaman a laf atman enteresan

Dğer örneğini bilmiyorum incelemedim fakat bu adamın sunumu tam bir facia bence. Yani bir domatese bakıp buda tombul tımbul kırmızı kırmızı bana bakıyor tarzı yorum yapmak bilemiyorum yani. Bir insan birşeyi düzgün sunar yahu. Dağdan mı indin be adam.
  • giges1997 kullanıcısına yanıt
    Hayır sıkılmadım. Onlar ve malum kitle onların bizim için orada olduğunu öğrenene kadar devam. Zaten öğrendikleri zaman böyle cümleleride yazıcak argümanımız kalmamış olucak.

• Sanırsın zaman makinesini icat edip zamanda geriye gidip t-rex kesip getiriyorlar harbiden bu fiyatlar ne böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: sandstorm77

Çin -4 maaliyetini indirime mi sokuyor adamlar ;D ?

Çİn parası değerlendiği için her sene ucuzluyor fiyatlar. Bizde ki gibi, geçen sene 25 euro olan şey bu senede 20 euroya düştü bütün dünyada, hatta bizde de düştü ama bu Türk Lirası bazında geçen sene 75 lira bu sene 80 liraya denk geliyor...
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Sen hayatında ya et, sucuk yemedin ya da kasabın oğlusun çekemiyorsun böyle ucuza lezzet satan yeri , fiyat, lezzet olarak şuan en güzel yer ebk dur.

La ben 2 aydır pastırma bulamıyorum ebk dan geldiği gibi bitiyor adamlar bi almaya 15 - 20 kilo alıyor, kim evine 15 kilo pastırma alır soruyorum sana.

Millet ordan et alıp satıyor sen kalkmış leş gibi damak tadınla 10 numara yere laf atıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chantodowill -- 9 Mayıs 2017; 23:54:51 >
  • orta seviye yabancı dili çok az olan bir maden mühendisi olarak yazıyorum ülkemizde üretim yok üretim olmadığı için ihracat yok ihracat olmadığı için devlet vergiye bağımlı ne yazıkki vergi olmadan devlet kalkınamıyor eskiden memur maaşları ödenemiyordu derlerdi ancak bu kadar vergi yoktu şimdi maaşlar ödeniyorsa vergi sayesinde burada çuvaldızı kendime batırıyorum ben bu ülke için ne yaptım diye neye katkım oldu devletim milletim için bu sorunun yanıtı koca bir sıfır çünkü devlet veya özel sektör hiç yanımızda olmadı aksine köstek oldu özellikle özel sektör orta sınıf mühendileri imza atsın iş yürüsün gözüyle gördü hep işi hep hiç bir bilimsel eğitim almamış sadece yıllardır şantiye şefi, vardiya amiri olduğu için güvendiği bu elamanlara verdi mühendis ise ses çıkardığında ise işsizlikle tehdit etti bunun sonucunda ülke sadece patron yalakası olup az paraya çok iş yapmaya çalışan bu insanlara kaldı üst sınıf kendini geliştirmiş iyi eğitim almış az sayıda mühendisimiz ise (bazı mühendisler) çoktan yabancı sermayali çok büyük şirketlerde devlet değilde şirket çıkarları için çalışmaya başladı bile ancak sonuç olarak ülkede üretim kalmadı o çok övündüğümüz köprüler falan varya onlar bile yabancı şirket ve yabancı mühendilerin eseri neyse çok uzattım kusura bakmayın arkadaşlar ne laka bu konuyla diyebilirsiniz ama balık baştan kokunca tüm gövdede kokuyor bu yazdıklarım gıda sektörü içinde geçerli nasılki teknoloji üretip satamıyorsak gıda sektörü içinde aynı şey geçerli hayvanızımızı besleyip etimizi bile kesemiyoruz anca dışardan geliyor büyükbaşlar kuru fasülye bile brezilyadan geliyor bu ülkeye o yüzden bu vergiler normal şimdi olabilirse hepimize afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut3513 -- 10 Mayıs 2017; 0:11:0 >

• Yav kimse dikkat etmemiş orda ne yazıyor en başta dana antrikot, kuzu bilmem ne yazıyor. Ki çeşitliliğiyle ünlü tarım ülkesi olarak eşşeğimiz yok mu bizim.Var hem de sürüsüyle. Hadi diycem atımız yok ama o da var. E ben mi söylüyüm kardeşim at ye eşşek ye diye. Al sana mis gibi et, kilosu da baya ucuz. Kimse düşünmüyor mu? Zaten gidip marketten kasaptan alırken kıymaya falan karıştırılıyor.Sen git direk saf at eşşek al hem daha iyi ve saf hem de ucuz. Bu kadar basit.
  • Her türk birgün vegan olacak !
  • avrupa bizi kıskanıyor çaktırmayınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Almanyada asgari ucret 2500 euro turkiyede 300 euro kimse almanyada hayat pahali diye uydurmusin 3 milyon almanyadanki turk gelsin o aman turkiyeye neden gelmiyor

Bir ingiliz bir aylik maasiyla 2 .5 iphone alirken turkiyede asgari ucretli 3.5 aylik maasiyla 1 iphone alamiyor

Ayrica turkiyede para 10 yilda o kadar degersizlestiki 2007de calistigim iste 1 aylik maasimla 5 adet cumhuriyet altini alabiliyordum simdi 3 tane alamiyorum maasim zamlandi ama altin ve dolar fiyatlari uctu gitti asgari ucret 10 yilda 2 kat artmis cumhuriyet altini 2007de 180 liraydi simdi 1000 kusur lira hesap edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 10 Mayıs 2017; 2:29:36 >

• artik turkiyede sistem degisti bosuna ugrasmayin bu tip basliklarka ,kendi genel baskaniniz ve partinizle ilgilenin ,kk giderse sizinde maaslar kesilir gerci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amma dert ettiniz ha et yiyemiyorsanız mehter yeyin ver mehteriii :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veni60 -- 10 Mayıs 2017; 3:8:21 >

• oğlum diyim kasaptan ne aldın diyim

baba diyi 100 gram dana antrikot diyi
  • "Eyy milletiim bu eet demokrasinin önündeki en büyüüük engeldiiir fiyatlar o yüzden böylediir geliin et yemekten vazgeçiin ot yeyin demokrasi güçlensin istikrar sürsüüüüğğğn"

Sözlerini yerine getirecek o kadar fazla kişi var ki korkuyorum

• Çare Sneijder kullanıcısına yanıt
    ucuza et yemek istiyorsaniz buyrun avustralya ya gelin. :)
    en guzel etler de burada
    Etin kilosu 6-7 Australian Dolari yaklasik 16-17 lira filan
  • sülözışık kullanıcısına yanıt
    bende ordan aliyordum yakin diye. ihale usulu aliyorlarmis hayvanlari. gecen internette videosu vardi bildigin les olmus hayvanlari kesiyorlardi. hic yemem daha iyi.
  • Et ve Balık kurumunda orta yağlı güzel et. 30tl.

Kuşbaşılık et 35tl.

Ordan alın.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.