Şimdi Ara

Bu Durumun Sebebi Terim Değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizin kadar yakından takip etmiyorum ama gördüğüm kadarıyla Terim ve popülizmi bu yıl Galatasaray'ı bitiren şey oldu.

Geçen yıl 30 gol atan Gomis gönderildi, geçen yıl ligin ikinci yarısını domine eden Garry gönderildi. Serdar'ı bize verdiniz. Marcao'dan 2 kat iyi stoper olan Maicon gönderildi. Yedek kulübesine bile olsa Ömer, Emre gibi antin kuntin adamlar alındı. Yahu şampiyon kadroyla bu kadar oynamanın ne lüzumu var? Yazık günah.

Eren Derdiyok eyvallah kötü forvet ama 15 maça 11 çıkıp 10 gol katkı vermiş bu yıl. Bu adam da küstürüldü. Diagne'nin naptığı belli değil.

Sözün özü bu takımın sorumlusu Terimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celal de Souza -- 5 Mart 2019; 19:44:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay arkadaş futbol cahili olunur da bu kadar olunmaz be. Marcao'dan iki kat daha iyi Macion he? Adam on maçta bir tane hata yaptı. Maicon her maç en az 3-4 hata yapıyordu. Marcao 22 yaşında. Bak burayı bir daha oku cahil fenerli kardeşim. Bu adamı 1-2 sene sonra 15-20 milyondan satabilme ihtimalimiz var Ozan gibi. Maiconu arap kulüpleri bile zor aldı 1.5a. Gomis meselesi bir para meselesi değildir. Galatasarayda hiçbir oyuncu kendini diğer oyunculardan üstün görüp, ben çok iyi oynadım daha üstünden bir yıl geçmiş sözleşmemi iyileştirin diyemez. Burası Fenerbahçe değil. Her zaman olduğu gibi hedefimiz yine şampiyonluktu.Bu sene şampiyon olamadık, seneye oluruz. Size küme düşme mücadelenizde başarılar dileriz.
  • Dediklerin doğru ama bu saydıklarının sorumlusu yönetim. Fatih Terim'in bizzat açıklaması var yerine 2 yabancı forvet alınma fikri olmasaydı Gomis'i göndermezdik diye. Gomis zam istedi yönetim de vermedi o da Arabistan'a gitti. Son hafta 29 gol atmış takımın yıldızını gönderenin sorumlusu yönetimdir.

Fatih Terim'in sorumlu olduğu şey sahadaki takımın ne yaptığını bilmemesi. Linnes sıfıra iniyor içerde adam yok. Mitroglou ve Diagne gibi hava toplarında etkili 2 forvetimiz var ceza sahasına gelen ortalar rezalet. Attığımız kornerlerin hepsi direk rakibe gidiyor.

Ve en önemlisi ortasahamızda düzgün bir oyun kurucu yok. Belhanda topla dribblingi seven ve iyi yapan bir oyuncu ama asla ve asla Sneijder yada Selçuk gibi pas dağıtabilen bir oyuncu değil. Ndiaye de aynı şekilde dribblingci ama pasları kötü bir oyuncu. Başakşehir'de bunu Emre ve İrfan çok iyi yapıyor. Arda ve Robinho da pas oyununa katılınca ortaya çok iyi bir pas kalitesi çıkıyor.

Seneye Belhanda gidip Emre Akbaba 11'e geçerse Onyekuru yerine düzgün bir kanat oyuncusu alınırsa belki Başakşehir'e rakip olabiliriz.

• Vay arkadaş futbol cahili olunur da bu kadar olunmaz be. Marcao'dan iki kat daha iyi Macion he? Adam on maçta bir tane hata yaptı. Maicon her maç en az 3-4 hata yapıyordu. Marcao 22 yaşında. Bak burayı bir daha oku cahil fenerli kardeşim. Bu adamı 1-2 sene sonra 15-20 milyondan satabilme ihtimalimiz var Ozan gibi. Maiconu arap kulüpleri bile zor aldı 1.5a. Gomis meselesi bir para meselesi değildir. Galatasarayda hiçbir oyuncu kendini diğer oyunculardan üstün görüp, ben çok iyi oynadım daha üstünden bir yıl geçmiş sözleşmemi iyileştirin diyemez. Burası Fenerbahçe değil. Her zaman olduğu gibi hedefimiz yine şampiyonluktu.Bu sene şampiyon olamadık, seneye oluruz. Size küme düşme mücadelenizde başarılar dileriz.
  • Cahil mahil, ne bu? Ben üslup bozuyor muyum burada? İnsan gibi yorum yapalım dedik laflara bak.

• Fatih Terim'i günahım kadar sevmem ama bu yaşananların tek sorumlusu yönetimdir. Ne olacağı belli olmaz daha ama bu ülkede gerçekten zevk alarak futbol izleyen var mı merak ediyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Cahil mahil, ne bu? Ben üslup bozuyor muyum burada? İnsan gibi yorum yapalım dedik laflara bak.
    Herkesin kızgın, moralinin bozuk olduğu bir zamanda insan gibi yorum yapasın mı geldi? Boş duyar kasma trollüğünü git başka yerde yap.
  • Trollük yapmak istesem yaparım sen rahat ol. Neyse bundan sonra takınacağımız üslup belli oldu.

• Herhalde terim, başka kim olacak! Kimse yönetime suç atmaya kalkmasın. Puan kaybedilen Erzurum, Bursa, Konya, Akhisar, Malatya, Rize, vs kadroları Galatasaray’la kıyaslanamaz bile. Büyük maçlardaki da bir kendi sahamızda Trabzon’u yenebildik. O da hakemle. Mhk bile istifa etmek zorunda kaldı.

Avrupa’da başarısızlık için yönetime daha fazla suç yazabilirim ama 50 senedir ligi bilen, tanıyan artık ezberlemiş olması gereken birisinin Anadolu takımlarına karşı bu kadar puan kaybetmesi kabul edilemez!

Dün 1-1 olan Belhanda’nın golünden sonra kimse topu alıp da santraya koşmadı mesela. Herkes gole sevindi. Sanki Erzurum’la berabere kalmak marifet!! Hani terim ölüyü bile diriltecek kadar motivasyon üstadıydı??

imPARAtor gitmeden başarı maşarı beklemeyin bu takımdan.

• ortada başarı varsa bunun tek nedeni terim dir, başarısızlıkta terim hariç herkes her şey suçludur
    ft yaz kampında ve transferlerde takımı sabote etmiştir, sezonu da fb maçında alenen satmıştır gerisi teferruattır
  • Fatih terim in oyun bilgisi yok taktik yok birisi gs nin taktiği nedir nasıl gol atmaya çalışıyor gs açıklasın. Abdullah avcı taktik bakımdan terimi 5 e katlar kimse kusura bakmasın. Hiç olsun bir plan var adamlarda. Umarım terimin yerine Okan buruk gelir.
  • Gomis kendini büyük gördü, Garry para lazım olduğu için satıldı, Serdar 2 maç oynuyor 3 maç sakat, Maicon her maç en az 2 hata, Eren ise yeni transfer değil.O kadar forvet haberleri çıktı ve birini bile getiremediler, sonuç Diagne oldu.

Marcao-Luyindama, Serdar-Maicon ikilisininden 10 gömlek üstündür.

Bunların sorumlusu %75 yönetim %25 Terim'dir. FT son zamanlarda oyuna müdahale etmede sıfır.Bu adamın en önemli özelliği oyunu iyi okuyup ona göre değişiklik yapmasıydı, bu yıl ne olduysa (hele son 5-6 maçtır) değişiklikleri ve oyuna etkisi çok kötü.

Ha dün akşam ki maça değinecek olursam %100 TFF sorumludur.Bu maçın bu koşullarda gece oynanmasının hiç bir mantıklı açıklaması olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Gomis kendini büyük gördü, Garry para lazım olduğu için satıldı, Serdar 2 maç oynuyor 3 maç sakat, Maicon her maç en az 2 hata, Eren ise yeni transfer değil.O kadar forvet haberleri çıktı ve birini bile getiremediler, sonuç Diagne oldu.

Marcao-Luyindama, Serdar-Maicon ikilisininden 10 gömlek üstündür.

Bunların sorumlusu %75 yönetim %25 Terim'dir. FT son zamanlarda oyuna müdahale etmede sıfır.Bu adamın en önemli özelliği oyunu iyi okuyup ona göre değişiklik yapmasıydı, bu yıl ne olduysa (hele son 5-6 maçtır) değişiklikleri ve oyuna etkisi çok kötü.

Ha dün akşam ki maça değinecek olursam %100 TFF sorumludur.Bu maçın bu koşullarda gece oynanmasının hiç bir mantıklı açıklaması olamaz.
    Adam her mac gol atıyordu,birakta kendini büyük görsün. Her mac gol atan adam selçuk,muslera gibi futbolcularla ayni maasi mi alacak?
    Terim basarisiz oldugu zaman yönetim yada tff yüzünden oluyor zaten, terim hiç basarisiz olur mu yok daha neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertebe12

Adam her mac gol atıyordu,birakta kendini büyük görsün. Her mac gol atan adam selçuk,muslera gibi futbolcularla ayni maasi mi alacak?
    Terim basarisiz oldugu zaman yönetim yada tff yüzünden oluyor zaten, terim hiç basarisiz olur mu yok daha neler

Alıntıları Göster
    Her maç gol atıyor diye çıkartıp yıllık 5.5 milyon para mı vereceksin? Hadi diyelim verdin bunun sonucunda Garry gelip o gollerin yarısında benim imzam var 4 milyon istiyorum derse ne yapacaksın? Belhanda çıkıp ben her yere koşuyorum maaşıma zam yapın derse ne olacak?

Sen bir oyuncuya boynunu eğersen diğerleri de ister.Kaldı ki spor yorumcuları çıkıp Gomis'in takımdan ayrı takıldığını ve huzuru bozduğunu söyledi.Şimdi bu adamı takımda tuttuktan sonra diğer oyunculara ne yapabileceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Her maç gol atıyor diye çıkartıp yıllık 5.5 milyon para mı vereceksin? Hadi diyelim verdin bunun sonucunda Garry gelip o gollerin yarısında benim imzam var 4 milyon istiyorum derse ne yapacaksın? Belhanda çıkıp ben her yere koşuyorum maaşıma zam yapın derse ne olacak?

Sen bir oyuncuya boynunu eğersen diğerleri de ister.Kaldı ki spor yorumcuları çıkıp Gomis'in takımdan ayrı takıldığını ve huzuru bozduğunu söyledi.Şimdi bu adamı takımda tuttuktan sonra diğer oyunculara ne yapabileceksin.

Alıntıları Göster
    Gomis gibi adamlara istedigi parayi vereceksin ki avrupada,ligde basari getirsin sana.
    Türk futbolcular,kariyerinde tek basarisi olmayan avrupali futbolcular sana basari getirmez..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

ortada başarı varsa bunun tek nedeni terim dir, başarısızlıkta terim hariç herkes her şey suçludur
    ft yaz kampında ve transferlerde takımı sabote etmiştir, sezonu da fb maçında alenen satmıştır gerisi teferruattır
    Hocam bir de takımın kondisyoneri kötü sanırım. İlk devre çok sakatlık vardı. Daha sağlam bir teknik ekip şart.

• Sezonun yarısını "sana santrafor alacağız Gomis'i gondermemize izin ver" diyen yönetim yüzünden forvetsiz tamamladık ve 6 puan fark yedik.

Devre arası son dakika iki tane santrafor aldılar. Takıma adapte olmadan, kamp yemeden iki futbolcunun hala alışmasını bekliyoruz.

Şampiyon olamasak bile F.T yönetiminde 8 senede 6 şampiyonluk demek bu. Sana sormak istiyorum. Hangi FB başkanı ya da TD'si bu oranda başarı yakalamış? Sen bence biraz küme düşme hesabı yap çünkü işiniz hala çok zor.

• "Geçen yıl 30 gol atan Gomis gönderildi, geçen yıl ligin ikinci yarısını domine eden Garry gönderildi. Serdar'ı bize verdiniz. Marcao'dan 2 kat iyi stoper olan Maicon gönderildi. Yedek kulübesine bile olsa Ömer, Eren gibi antin kuntin adamlar alındı. Yahu şampiyon kadroyla bu kadar oynamanın ne lüzumu var? Yazık günah."

Ya bilgisizsin ya da algı oluşturmaya çalışan bir troll. Konuyu okumadan cevap vermişim. Tekrar ediyorum, çok kafa yorma sen. Tarihinizin en başarılı başkanıyla ilgilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsefesever -- 5 Mart 2019; 18:37:30 >
  • Terim 9 sene bu takımın başında kaldı 7 şampiyonluk yaşattı. Ferguson bile 26 senede 13 şampiyonluk yaşadı.

Sen kimsin TERİM'i eleştiriyorsun?

Kendi takımın küme düşme hattına girip çıkıyor adam gelmiş burada bizim efsane teknik direktorumuze laf atıyor.

• Yahu siz iyi misiniz? Benim Fenerbahçeli kimliğimle burada konuştuğumuz şeyin ne alakası var? Kutsalınız olmuş Terim. Başarılı olan herkes, her zaman bu başarıyı sürdürecek diye bir şey yok. Umarım Terim ile devam edersiniz 5 yıllık kontrat süresi boyunca.
  • Yahu bu sene şampiyon olmayız seneye oluruz. 20 yıl diktatör gibi yöneten başarısız başkanı bile degistiremediniz, gelmiş konuşuyor kutsal mutsal diye.

"Geçen yıl 30 gol atan Gomis gönderildi, geçen yıl ligin ikinci yarısını domine eden Garry gönderildi. Serdar'ı bize verdiniz. Marcao'dan 2 kat iyi stoper olan Maicon gönderildi. Yedek kulübesine bile olsa Ömer, Eren gibi antin kuntin adamlar alındı. Yahu şampiyon kadroyla bu kadar oynamanın ne lüzumu var? Yazık günah."

1- yazın Gomis'i gönderen 2 forvet sözüyle Terim'i kandıran yönetimdir, yoksa Gomis'in gitmesini istemiyordu.

2- Geçen yıldan kaldı Garry, yeni sözleşmeyi kapınca bir gün çıkıp da top oynamadı. Bunda Gomis'in de gidişinin de etkisi var tabi. Başımızda FFP belası olduğu için iyi paraya gitmesi gerekiyordu, gitti iyi de oldu.

3- Serdar denilen topçu 2.5 milyon euroyu cebe indirip maçların yarısında sakat, oynadığı maçların yarısında da batıran bir herifti. Hayrını görün.

4- Maicon, Marcao'dan iki kat iyi diyen adama bunları yazdığım için bile pişmanım şu an.

5- Eren'i Terim mı aldı bilgili adam? Ömer Bayram transferi de elde kalan birkaç yuzbinle oraya derinlik katsin diye son dakika yapılmış bir transfer. Bir maliyeti olmadı yazın yol veririz.

Yazdığın her şeyin sorumlusu yönetiminken kabahati Terim'de bulmak artniyetliliktir. Hoca 4 sene daha bizle, en az 2 GS şampiyonluğu göreceğinin sözünü ben şimdiden veriyorum sana.

Dediğim gibi ya bu maddelerin yönetim kaynaklı olduğunu bilmiyorsun ve bu bilgisizliğine rağmen konu açıyorsun ya da artniyetli bir algıcısın. İki durumda da aciz bir durumdasın gözümde.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.