Şimdi Ara

Bu Durumun Sebebi Terim Değil mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: felsefesever

Yahu bu sene şampiyon olmayız seneye oluruz. 20 yıl diktatör gibi yöneten başarısız başkanı bile degistiremediniz, gelmiş konuşuyor kutsal mutsal diye.

"Geçen yıl 30 gol atan Gomis gönderildi, geçen yıl ligin ikinci yarısını domine eden Garry gönderildi. Serdar'ı bize verdiniz. Marcao'dan 2 kat iyi stoper olan Maicon gönderildi. Yedek kulübesine bile olsa Ömer, Eren gibi antin kuntin adamlar alındı. Yahu şampiyon kadroyla bu kadar oynamanın ne lüzumu var? Yazık günah."

1- yazın Gomis'i gönderen 2 forvet sözüyle Terim'i kandıran yönetimdir, yoksa Gomis'in gitmesini istemiyordu.

2- Geçen yıldan kaldı Garry, yeni sözleşmeyi kapınca bir gün çıkıp da top oynamadı. Bunda Gomis'in de gidişinin de etkisi var tabi. Başımızda FFP belası olduğu için iyi paraya gitmesi gerekiyordu, gitti iyi de oldu.

3- Serdar denilen topçu 2.5 milyon euroyu cebe indirip maçların yarısında sakat, oynadığı maçların yarısında da batıran bir herifti. Hayrını görün.

4- Maicon, Marcao'dan iki kat iyi diyen adama bunları yazdığım için bile pişmanım şu an.

5- Eren'i Terim mı aldı bilgili adam? Ömer Bayram transferi de elde kalan birkaç yuzbinle oraya derinlik katsin diye son dakika yapılmış bir transfer. Bir maliyeti olmadı yazın yol veririz.

Yazdığın her şeyin sorumlusu yönetiminken kabahati Terim'de bulmak artniyetliliktir. Hoca 4 sene daha bizle, en az 2 GS şampiyonluğu göreceğinin sözünü ben şimdiden veriyorum sana.

Dediğim gibi ya bu maddelerin yönetim kaynaklı olduğunu bilmiyorsun ve bu bilgisizliğine rağmen konu açıyorsun ya da artniyetli bir algıcısın. İki durumda da aciz bir durumdasın gözümde.
    Eren'i Emre diye düzelttim daha siz bu mesajı yazmadan önce, olur böyle hatalar. Emre'yi de Terim aldırdı.

Öyle diyorsanız öyle olsun. Görünen o ki herkes hatalı ama Terim değil. Zaman beni haklı çıkaracak. Görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celal de Souza -- 5 Mart 2019; 21:44:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Eren'i Emre diye düzelttim daha siz bu mesajı yazmadan önce, olur böyle hatalar. Emre'yi de Terim aldırdı.

Öyle diyorsanız öyle olsun. Görünen o ki herkes hatalı ama Terim değil. Zaman beni haklı çıkaracak. Görüşmek üzere.

Alıntıları Göster
    Emre denilen adam sakatlanana kadar taş gibi top oynuyordu, kendini toparlayacaktır. Mehmet Ekici'ye benzemez, kaliteli kumaşı var. 9'da 7 diyorum zaman beni haklı çıkaracak diyor. Kaydetmeni rica ediyorum bu mesajları, sonuç nolursa olsun 2-3 seneye haberdar et durumlardan.

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    Sevgili dostum, Fenerbahçe'nin rezil durumu ile alakalı ikimizin de şüphesi yok sanırım. Ben Galatasaray ile alakalı bir yorum yapıyorum, sırf Fenerbahçeliyim diye konuyu Fenerbahçe'ye çekiyorsun. Ben takım tutmuyorum farzet ve verdiğin yanıtları öyle oku. Ne demek istediğimi anlayacaksın.

Her neyse bu konu burada kalsın. Önümüzdeki sezon sonu görüşürüz tekrar, bakalım neler yapacak Fatih Terim.

• 9/7 diyen arkadaş tamam haklı ama unuttuğu birşey var...

Terim ne zaman geldiyse eline muhteşem kadrolar verildi. 96-2000 arası elindeki jenerasyon çocukluktan beri beraber oynayan oyuncular ve üzerine harika takviyeler yapılan oyuncularla kuruluydu. Aynı oyuncu grubu neredeyse Dünya Kupası'nı alacaktı Şenol Güneş'in Hakan Şükür ısrarı olmasaydı. Lucescu doğru bir hamleydi Terim sonrası.

İkinci geldiğinde yine aynı terane. Sağlam bir kadro ile şampiyonluk ve ardından yapılan hatalı Terim transferleri sayesinde batağa sürüklenme ve tekrar aynı şeyler.

Aysal dönemi ligin üstünde bir kadro ve gelen başarı ve sonra Milli Takım'dan gelen sağlam para teklifi ile takımı bırakması. Özbek dönemi dünya para harcayıp kurulan ve ligin ilk yarısını zaten lider bitirmiş bir Galatasaray.

Terim ne zaman gelse, Galatasaray sağlam kadro kurulmuş halde veya geldiği sezon kurulmuş ve şampiyonluk olarak şansı en yüksek takım konumunda. Nitekim şampiyon oluyor da zaten. Başarısız falan yazmak abesle iştigal olur.

Ancak sorun şu ki Terim transfer yapmaya başlayınca saçmalıyor. Futbolcudan eğer kendi takımındaysa anlar çünkü gözü önünde ve karakter tahlilini güzel yapıyor. İş başka takımdan oyuncu almaya gelince değişiyor. Terim'in başarılarını devam ettirebilmesi için daimi olarak sağlam kadro kurulması ve Terim'in oyuncu alması ve önermesini yasaklamak gerekir ve bu da mümkün değildir. Egosu tavan olan bir adama bunu yapamazsınız.

Terim'in yaptırdığı transferlerin neredeyse tamamı katkı vermemiştir. Olan Galatasaray'ın mali yapısına olmuştur. Aysal bunu bildiği için Terim'i dinlemedi transfer yaparken. E haliyle Terim'de Aysal'ın altında kaldı. Medya Aysal'ın başarılarını yazdı hep. Taraftar Aysal'a tezahüratlar yaptı. Terim doğal olarak ikinci plana atıldığı için Milli Takım'a kaçtı.

Terim ikinci plana atılacağı bir ortamda Galatasaray'ın başına geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

9/7 diyen arkadaş tamam haklı ama unuttuğu birşey var...

Terim ne zaman geldiyse eline muhteşem kadrolar verildi. 96-2000 arası elindeki jenerasyon çocukluktan beri beraber oynayan oyuncular ve üzerine harika takviyeler yapılan oyuncularla kuruluydu. Aynı oyuncu grubu neredeyse Dünya Kupası'nı alacaktı Şenol Güneş'in Hakan Şükür ısrarı olmasaydı. Lucescu doğru bir hamleydi Terim sonrası.

İkinci geldiğinde yine aynı terane. Sağlam bir kadro ile şampiyonluk ve ardından yapılan hatalı Terim transferleri sayesinde batağa sürüklenme ve tekrar aynı şeyler.

Aysal dönemi ligin üstünde bir kadro ve gelen başarı ve sonra Milli Takım'dan gelen sağlam para teklifi ile takımı bırakması. Özbek dönemi dünya para harcayıp kurulan ve ligin ilk yarısını zaten lider bitirmiş bir Galatasaray.

Terim ne zaman gelse, Galatasaray sağlam kadro kurulmuş halde veya geldiği sezon kurulmuş ve şampiyonluk olarak şansı en yüksek takım konumunda. Nitekim şampiyon oluyor da zaten. Başarısız falan yazmak abesle iştigal olur.

Ancak sorun şu ki Terim transfer yapmaya başlayınca saçmalıyor. Futbolcudan eğer kendi takımındaysa anlar çünkü gözü önünde ve karakter tahlilini güzel yapıyor. İş başka takımdan oyuncu almaya gelince değişiyor. Terim'in başarılarını devam ettirebilmesi için daimi olarak sağlam kadro kurulması ve Terim'in oyuncu alması ve önermesini yasaklamak gerekir ve bu da mümkün değildir. Egosu tavan olan bir adama bunu yapamazsınız.

Terim'in yaptırdığı transferlerin neredeyse tamamı katkı vermemiştir. Olan Galatasaray'ın mali yapısına olmuştur. Aysal bunu bildiği için Terim'i dinlemedi transfer yaparken. E haliyle Terim'de Aysal'ın altında kaldı. Medya Aysal'ın başarılarını yazdı hep. Taraftar Aysal'a tezahüratlar yaptı. Terim doğal olarak ikinci plana atıldığı için Milli Takım'a kaçtı.

Bunlara göre her zaman futbolcu,tff,yönetim suçlu, yoksa terim dünyanın en iyi hocası.
    Ünal aysal gibi bir adam bile çilekleri getirdi yaranamadi bu adamlara.
    Birde, her basarisiz transfer yönetime ait,terim hiç kötü topcu ister mi? :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• suç fatih terimin değil yönetimin fatih terimi kandırdılar

ne dedi terim lig başında 2. tane forvet alınacak dendi bu yüzden gomisin gidişine razı oldu

ne yaptılar almadılar takım forvetsiz oynadı yarım yıl şuanda alınan forvetler sisteme uyumsuz olmasına rağmen kötü olan belhanda ve feghouliyi azıcık parlattı belhanda ilk defa maç almaya başladı ama tabi ki hala kötü bence gönderilmeli takımın el frenleri

zaten açıklamaları gördüyseniz terim gelecek sene için adayları toplamaya başladı bence eski hakan şükür olayını dönmeye çalışacak çünkü şimdi elinde 2 adam var orta kafa gol yapacak ama şimdi o oyuna uygun oyuncumuz yok

ama genede yunus, emre ak, emre taş, diagne, mitroglu marcao luyindama linnes nagatomo ve birkaç tane daha oyuncumuz sayılabilr

ama gene gelmiş fenerliler kendi dertlerini unutmuş ne yapacaksınız diyor

siz ne yapacaksınız valbuena, moses, zacj ve sadık dışında ne kadronuz var?

• Bir takım her sene şampiyon olacak diye bir kural yok dünyada kimse her sene şampiyon olamıyor
    2 yılda 1 şampiyonluk 3 büyük takımın olduğu bir ligde başarıdır
    Biz genel olarak terimden gayet memnunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Bir takım her sene şampiyon olacak diye bir kural yok dünyada kimse her sene şampiyon olamıyor
    Hayır değiliz :)

• quote:

Bir takım her sene şampiyon olacak diye bir kural yok dünyada kimse her sene şampiyon olamıyor
    Yıllık 4milyon alan hoca bir zahmet basaksehirden 10 puan fark yemesin,avrupada çoluk cocuga elenmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertebe12

Hayır değiliz :)

Alıntıları Göster
    Bu cevap için fake üyelik mi açtın

• quote:

Bu cevap için fake üyelik mi açtın

Alıntıları Göster
    Ne fakesi kafan mı iyi

• Yakından takip etmediğin belli oluyor. Olumlu tarafından bakılabilecek meseleleri de art niyetli şekilde değerlendirerek eksi gibi yazmışsın. Özellikle Gomis ve Rodrigues meselelerini bardağın boş tarafına bakıp yönetime, hocaya sallamak çok kolay. Ha bence yönetimin hatalı olduğu kadar Terim de hatalıdır. Bu demek değil ki gitsin istiyorum ama Galatasaray doğru düzgün top oynamıyor ve burada hocanın inatlarının da payı fazla.
  • quote:

9/7 diyen arkadaş tamam haklı ama unuttuğu birşey var...

1996 2000 kadrosunu kim kurdu acaba?
    Terim hiç bir zaman süper kadro ile oynamadı
    9. Olan takımı emre çolak ile Semih ile Sabri ile Necati ile şampiyon yaptı
    Bu çok komik argüman
    Tam tersi terim her geldiğinde hep büyük risk aldı.

• quote:

1996 2000 kadrosunu kim kurdu acaba?
    Terim hiç bir zaman süper kadro ile oynamadı
    9. Olan takımı emre çolak ile Semih ile Sabri ile Necati ile şampiyon yaptı
    Bu çok komik argüman
    Tam tersi terim her geldiğinde hep büyük risk aldı.

Alıntıları Göster
    96-2000 kadrosunu Terim'mi kurdu? Terim zaten kurulmakta olan kadroya Milli Takım hocası sıfatıyla geldi. Zaten Galatasaray o sene kadro kurarken bir kişiyi alması dahi diğer oyuncularıda peşinden getirdi. Bunun sebebi Terim değil, zamanında beraber bolca Ordu Milli Takımında oynamış olan oyunculardı. Terim'in tercih edilmesinin sebebi 96'da ki Milli Takım başarısydı. Faruk Süren seçildiğinde sene 96 idi... yani Terim kadro kurmak için değil, kurulan süper kadroyu yönetsin diye geldi. Faruk Süren dünya borca soktu kulübü bu nedenlerle. Meyvesini fazlasıyla aldılar başarı ve kupa olarak ama mali yönden koskoca bir hiç oldu.

Terim her zaman kurulması sözü verilen kadronun üstüne geldi. Yine yazayım daha anlaşılır şekilde.

Terim ilk geldiğinde Faruk Süren sağlam bir takım kurmuştu zaten.

Terim ikinci geldiğinde yine söz aldı ancak sözler tutulmadı ve kendisi transfer yaptırdı. Sonuç tam hüsran. Zaten 2004'te kaçtı yine Milli Takım'a.

Üçüncü geldiğinde Aysal'ın ilk işiydi onu getirmek. Ancak bu sefer transferlere karıştırtmadı. Terim arka plana atıldı resmen. Bunun farkında olan Terim'de yine her zaman yaptığı gibi Milli Takım'a gitti.

Son geldiğinde yine zaten lider olan ve kadrosu ligin üstünde bir Galatasaray'a geldi.

8. olan takımın sonraki sezonda şampiyon olmasının sebebi Fenerbahçe'ye operasyon çekilmiş ve kadrosu dağılmış bir halde ligde rakipsiz kalmanızdı. Ona rağmen son maça kaldı. Üstelik yönetim değişikliği kulübe yeni bir hava getirmişti. Komik vs. demeden önce azıcık araştırın veya hatırlayın. Terim'i küçümseyen yok burada. Savunacağım diye gerçek olmayan şeyleri yazmayın. Doğru zamanda doğru yerde olmayı beceriyor işte adam. Kebapçı olayı olmasa Galatasaray o sezonu Tudor ile bitirebilirdi. Boşa çıkan Terim'i, Özbek seçim yatırımı olarak anında kaptı. Ha planları tepti o ayrı. Konumuz bu değil zaten.

• quote:

96-2000 kadrosunu Terim'mi kurdu? Terim zaten kurulmakta olan kadroya Milli Takım hocası sıfatıyla geldi. Zaten Galatasaray o sene kadro kurarken bir kişiyi alması dahi diğer oyuncularıda peşinden getirdi. Bunun sebebi Terim değil, zamanında beraber bolca Ordu Milli Takımında oynamış olan oyunculardı. Terim'in tercih edilmesinin sebebi 96'da ki Milli Takım başarısydı. Faruk Süren seçildiğinde sene 96 idi... yani Terim kadro kurmak için değil, kurulan süper kadroyu yönetsin diye geldi. Faruk Süren dünya borca soktu kulübü bu nedenlerle. Meyvesini fazlasıyla aldılar başarı ve kupa olarak ama mali yönden koskoca bir hiç oldu.

Terim her zaman kurulması sözü verilen kadronun üstüne geldi. Yine yazayım daha anlaşılır şekilde.

Terim ilk geldiğinde Faruk Süren sağlam bir takım kurmuştu zaten.

Terim ikinci geldiğinde yine söz aldı ancak sözler tutulmadı ve kendisi transfer yaptırdı. Sonuç tam hüsran. Zaten 2004'te kaçtı yine Milli Takım'a.

Üçüncü geldiğinde Aysal'ın ilk işiydi onu getirmek. Ancak bu sefer transferlere karıştırtmadı. Terim arka plana atıldı resmen. Bunun farkında olan Terim'de yine her zaman yaptığı gibi Milli Takım'a gitti.

Son geldiğinde yine zaten lider olan ve kadrosu ligin üstünde bir Galatasaray'a geldi.

8. olan takımın sonraki sezonda şampiyon olmasının sebebi Fenerbahçe'ye operasyon çekilmiş ve kadrosu dağılmış bir halde ligde rakipsiz kalmanızdı. Ona rağmen son maça kaldı. Üstelik yönetim değişikliği kulübe yeni bir hava getirmişti. Komik vs. demeden önce azıcık araştırın veya hatırlayın. Terim'i küçümseyen yok burada. Savunacağım diye gerçek olmayan şeyleri yazmayın. Doğru zamanda doğru yerde olmayı beceriyor işte adam. Kebapçı olayı olmasa Galatasaray o sezonu Tudor ile bitirebilirdi. Boşa çıkan Terim'i, Özbek seçim yatırımı olarak anında kaptı. Ha planları tepti o ayrı. Konumuz bu değil zaten.

Alıntıları Göster
    Neden kendini paralıyorsun terimi kötülemek için
    Çok komiksin
    Uzun uzun anlatmıcam kusura bakma

• Darkstrom kullanıcısına yanıt
    Sabah sabah iyi güldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanhu11

Sabah sabah iyi güldüm.
    İki sene evel Şenol Güneş içinde aynı şeyleri yazdım. Onlarda çok güldüydü.
  • quote:

Neden kendini paralıyorsun terimi kötülemek için
    Çok komiksin
    Uzun uzun anlatmıcam kusura bakma

Alıntıları Göster
    Kardeş anlama problemlerin var sanırım... kim kötüledi Terim'i? Gerçekler bunlar. Yanlış olduğunu düşünüyorsan aksini yazarsın. Verecek cevabın yok demek ki.

Terim gelir, taraftar imparator der, Terim kaçar, taraftar im"para"tor der. Türkiye'nin açık ara en başarılı teknik direktörü kabul ama gerçeklerde gözardı edilemez.

• Darkstrom kullanıcısına yanıt
    Üstat yazdıklarında mantık hataları çok fazla, hangi teknik adam görece kötü kadroyla büyük başarı elde etti söyler misin ? Terim'in 96-00 jenerasyonu hakkında bir halt bilmediğini burada yazdıklarından yola çıkarak ne görüyorum. Elbette elindeki yerlilerin iyi olması işini kolaylaştırdı. Yahu bunları yazmaktan sıkıldım daa :) Fatih Terim bu ülkenin gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörü, bu kadar basit güzel kardeşim. Bunu lamı cimi yok, tartışılır tarafı yok...Tartışabileceğin tek durum güncel form durumu, bu adam en başarılı tamam diyerek arkasından "ama" demek nasıl bir saçmalıktır ya ?

Sana şimdi karakterin çok iyi "ama" desem ? bütün cümleyi düşürür...Galatasaray'ı her türlü mecrada yakından takip etmişim, bildiğini sandığın çoğu şey yanlış, daha öncede çokça tartıştık seninle hep bu sebep...Bu adama karşı ters analiz yapılacak örnek bile yok, bu ülke futboluna sadece Fatih Terim çözüm getirebiliyor tamam ? Olay bu kadar basit...Fatih Terim tff mevzusundan öncede hazmedilmedi şimdi de bunlar bahane edilerek hazmedilmiyor, klasik mevzular yani...Bu adam bırakana kadar her yaptığı tartışılır çünkü emsalde yok karşılaştıralacak biri de, tek dert var gitmesi...Her geldiğinde birileri üzülüyor çünkü...

Konuyu açan arkadaşa cevap vermek istiyorum, fakat yeterince yakından takip etmeyip fazlaca yakından takip etmiş ki bütün detayları farklı yorumlayıp, bilgi gibi ortaya koymuş.

Gomis konusunu artık konuşmayın be kardeşim, adama araplardan bizim verdiğimizin 2 3 katı maaş teklif edildi, Gomis ise bir önce ki yönetimin verdiği söz ve attığı goller sebebiyle benzer talepte bulundu, Terim ve yönetim bu teklifi kabul etmedi, çünkü 33 yaşındaki adama servet vermeyi kabul görmediler, ayrıca Gomis kampta bütün futbolcularla arasına mesafe koydu, takımdan ayrı takıldı bunu bizzat muhabirler aktarıyordu. Sonuç olarak 6 m euro karşılığında gönderildi ve yerine başka forvet istedi, sonuç ? Gelmedi...Sence Terim forveti gönderip forvetsiz kalmayı mı tercih etti ? Bunu hangi mantıkla Terim gönderdi diyorsunuz ?

Kötü transfer dönemi geçirdi ve sonuçları ağır oldu, durum bu kadar basit kardeşim. Formsuz mu ? Elbette formsuz olduğu dönemlerde var ancak sana şimdi teknik taktik konuşsam o telden konuşmayacaksın, sen polemik istiyorsun :) O sebeple dert Terim değil, dert polemik...

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Üstat yazdıklarında mantık hataları çok fazla, hangi teknik adam görece kötü kadroyla büyük başarı elde etti söyler misin ? Terim'in 96-00 jenerasyonu hakkında bir halt bilmediğini burada yazdıklarından yola çıkarak ne görüyorum. Elbette elindeki yerlilerin iyi olması işini kolaylaştırdı. Yahu bunları yazmaktan sıkıldım daa :) Fatih Terim bu ülkenin gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörü, bu kadar basit güzel kardeşim. Bunu lamı cimi yok, tartışılır tarafı yok...Tartışabileceğin tek durum güncel form durumu, bu adam en başarılı tamam diyerek arkasından "ama" demek nasıl bir saçmalıktır ya ?

Sana şimdi karakterin çok iyi "ama" desem ? bütün cümleyi düşürür...Galatasaray'ı her türlü mecrada yakından takip etmişim, bildiğini sandığın çoğu şey yanlış, daha öncede çokça tartıştık seninle hep bu sebep...Bu adama karşı ters analiz yapılacak örnek bile yok, bu ülke futboluna sadece Fatih Terim çözüm getirebiliyor tamam ? Olay bu kadar basit...Fatih Terim tff mevzusundan öncede hazmedilmedi şimdi de bunlar bahane edilerek hazmedilmiyor, klasik mevzular yani...Bu adam bırakana kadar her yaptığı tartışılır çünkü emsalde yok karşılaştıralacak biri de, tek dert var gitmesi...Her geldiğinde birileri üzülüyor çünkü...

Konuyu açan arkadaşa cevap vermek istiyorum, fakat yeterince yakından takip etmeyip fazlaca yakından takip etmiş ki bütün detayları farklı yorumlayıp, bilgi gibi ortaya koymuş.

Gomis konusunu artık konuşmayın be kardeşim, adama araplardan bizim verdiğimizin 2 3 katı maaş teklif edildi, Gomis ise bir önce ki yönetimin verdiği söz ve attığı goller sebebiyle benzer talepte bulundu, Terim ve yönetim bu teklifi kabul etmedi, çünkü 33 yaşındaki adama servet vermeyi kabul görmediler, ayrıca Gomis kampta bütün futbolcularla arasına mesafe koydu, takımdan ayrı takıldı bunu bizzat muhabirler aktarıyordu. Sonuç olarak 6 m euro karşılığında gönderildi ve yerine başka forvet istedi, sonuç ? Gelmedi...Sence Terim forveti gönderip forvetsiz kalmayı mı tercih etti ? Bunu hangi mantıkla Terim gönderdi diyorsunuz ?

Kötü transfer dönemi geçirdi ve sonuçları ağır oldu, durum bu kadar basit kardeşim. Formsuz mu ? Elbette formsuz olduğu dönemlerde var ancak sana şimdi teknik taktik konuşsam o telden konuşmayacaksın, sen polemik istiyorsun :) O sebeple dert Terim değil, dert polemik...
    Benim demek istediğim şeyi anlamamışsın. Ben burada ne Terim'i kötülüyorum, ne de başarılarını küçük görüyorum. Demek istediğim TEK ama TEK şey Terim'in transfer yapmayı bilmediği ve yaptırdığı transferlerden gram fayda sağlayamadığı gibi, kulübüde dünya borca soktuğu gerçeği.

Elli sefer yazdık aynı şeyi. Terim ülkenin en iyi hocasıdır. Doğal olarak eline sağlam kadrolar verilir ve başarılı olması beklenir. Doğru zamanda doğru yerde olması zaten 1-0 öne geçiriyor. Hala daha "ama" üzerinden tartışma çıkartmak manasız. Yahu bu adam peygamber mi? Eleştireceksin tabii ki. Söz konusu Galatasaray ve çıkarları. Terim dahamı büyük Galatasaray'dan?

Şimdi seneye sen bu adamı menajercilik oynatmaya çalışırsan ki gidişat o yönde, sonucunu bildiğin bir faciaya doğru yola çıkarsın. Terim'e transfer yaptırtmaz ve doğru isimleri transfer etmek için yönetim içinde doğru isimleri seçersen bu iş olur. Diagne'ye 10+ milyon vermek tam bir facia ve panik transferi. Bu iş bilmez yöneticiler yüzünden kulüplerimiz batağa sürükleniyor.

Terim iyi bir hoca ancak tekrar söylüyorum, transferleri kendisinin ve menajerlerin yapması engellenmeli. Altyapıdan ne güzel oyuncular çıkardı. Buna teşvik edilmeli. Egosunu okşayacak bir yönetim ile daha başarılı olur.

Ayrıca üslup konusunda daha düzgün olmaya gayret et. Hakaret ederek yazacaksan aynı dilden karşılık alırsın. İnsan gibi tartışmayı öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkstrom -- 7 Mart 2019; 15:54:5 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.